Alive

Disain

ALIVE DISAIN

Alive Disain põhineb võimalikkuse piiride liigutamisel, olles inspireeritud Jaguari asutajast, Sir William Lyons'ist. 90 aastat tagasi oli tema nõudeks, et iga firma poolt toodetud autos peavad olema kombineeritud tulemuslikkus ja ilu. Tema kompromissitu nägemus seab meile eesmärgid ka tänaseks.

Alates 1999. aastal Jaguariga liitumisest on peadisainer Ian Callum inspireerinud meid uute autode väljatöötamisel keskenduma väärtuste loomisele - "joonte ilu ja vormi puhtus". See lähenemine selgitab ehk ka põhjusi, miks just temale on omistatud mitmeid autodisaini auhindu ja F-TYPE valiti World Car Design võitjaks.

Avastage F-TYPE disain

MUGAVUS JA TEATER

Ian Callum selgitab Jaguar’i lähenemist salongikujundusele: "Seadsime eesmärgiks luua salong, mis ainult ei funktsioneeri hästi vaid tekitab teatri tunnetuse. Olen uhke oma meeskonna üle, et oleme saavutanud sellise tulemuse kõigi meie praeguste toodete puhul."

Tutvuge XJ salongiga

Tutvuge F-TYPE salongiga

Tutvuge XF salongiga

PROJEKT 7

Ian Callum juhitud väike meeskond on suure entusiasmiga loonud üheistmelise sportauto koodnimega "Projekt 7". Nagu ta ise ütleb, "see on Jaguar oma kõige puhtamal kujul. Kuju, värv, kõik ülejäänu. Auto ühele inimesele nautimiseks ja kiiresti sõitmiseks, see on lahe!" 

Tutvuge ideeautoga

SOORITUSVÕIME JA ILU

Kergekaaluline alumiiniumstruktuur kõrge väändetugevausega ideaalsel platvormil F-TYPE ja XJR - mõlemad on loodud pakkumaks sportauto jõudlust. Alumiiniumkonstruktsioonist saab alguse nende autode jõudlus, kasutamismugavus ja tunnetus aga ka välimus. Alumiinium võimaldab disaineritel teoks teha esmased kavandid. 

Tutvu lähemalt XJga

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible