TUNDUB AGRESSIIVNE? TALTSUTA TEDA!

Uus Jaguar nüüd kuni 24 300 EUR soodsamalt.

XJ

ERAKORDNE LUKSUS

XJ VÄLIMUS

XJ kaunist profiili ja iseloomulikku kujundust täiendavad mitmed mugavust ja ohutust tagavad funktsioonid.

XJ on soojust peegeldav, toonitud klaasist panoraamkatus, mis muudab sõitjateruumi avaraks, kuid jätab alles ka privaatsuse. Panoraamkatus katab autot kogulaiuses ja ulatub ka tagaistmete kohale, filtreerib UV-kiiri ja täidab sõitjateruumi päevavalgusega. Tagaklaas sulab sujuvalt auto külgedega ühte, jättes mulje, nagu hõljuks katuseäär õhus, rõhutades nii XJ'i pikka, madalat ja laia profiili.

PILGUHEIT KULISSIDE TAHA

XJ'l on soojust peegeldav, toonitud klaasist panoraamkatus, mis muudab sõitjateruumi avaraks, kuid jätab alles ka privaatsuse. Panoraamkatus katab autot kogulaiuses ja ulatub ka tagaistmete kohale, filtreerib UV-kiiri ja täidab sõitjateruumi päevavalgusega. Tagaklaas sulab sujuvalt auto külgedega ühte, jättes mulje, nagu hõljuks katuseäär õhus, rõhutades nii XJ'i pikka, madalat ja laia profiili.

Meie disainerite jaoks oli üks peamisi arutluspunkte XJ moderniseeritud kere esteetika. Enne detailide valmistamist konstrueeriti XJ virtuaalselt maailma ühes edasijõudnumas sõidukite konstrueerimise simulaatoris, mis asub Jaguari virtuaalse reaalsuse keskuses. Iga osa modelleeriti rohkem kui 43 000 korda eraldi 3D-simulatsioonis. Virtuaalsetel teekondadel üle maailma kõige karmimate ja kurnavamate maastike läbiti üle nelja miljoni kilomeetri.

RABAV KUJUNDUS

Lähemal vaatlusel on näha XJ'i kujunduse ainulaadsed detailid, nagu kaslaste küüniste jälgi kujutav LED-lampidega tagatulede paneel, mis on suurepärane vihje tuttavale logole.

Samuti väljendavad Jaguar XJ'le omast kujundust veljed, mille erinevad variandid on saadaval 18-, 19- ja 20-tollistena.

MUGAVUS JA KONTROLL

Saate keskenduda sõidule kõigis ilmaoludes ning teie kaasreisijad saavad mugavalt lõõgastuda ja vaadet nautida. Seda kõike tänu sellele, et Jaguar XJ akendele ja peeglitele on tehtud mitmeid täiustusi. Auto klaasosad on lamineeritud, see vähendab väljast tulevat müra ja päikesehelki. Kondensatsiooni ja härmatise eemaldamiseks on esi- ja tagaklaasil ning küljepeeglitel soojendus. Esiklaasi andurid tuvastavad esimesed vihmapiisad ja aktiveerivad klaasipuhastid sobival kiirusel.

ELEKTRILINE TAGALUUK KOOS KÕRGUSE REGULEERIMISEGA

Tagaluuk avaneb ja sulgub elektriliselt, kui vajutate kas võtmel, tagaluugi siseküljel või põrkeraual olevale nupule. Tagaluugi avanemiskõrguse saab seadistada teile sobivaks.

XJ SPORT PAKETT

XJ sport paketiga saate muuta auto stiili veelgi sportlikumaks. Esmaklassiliste detailide hulka kuuluvad musta läikeviimistlusega eesmine iluvõre, külgmised tuulutusavad ja iluvõre alumine osa ning 20" valuveljed Venom. Autol on punased piduriklotsid. Eesmist profiili toob madalamale splitter, mis muudab ka üldise dünaamika tõhusamaks. Spoiler suurendab kiirel sõidul surujõudu ja parandab seeläbi juhitavust. Ainulaadset sportlikku stiili saab lisada ka sõitjateruumile, valikus on kaks vastupandamatut värvikava.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible