TUNDUB AGRESSIIVNE? TALTSUTA TEDA!

Uus Jaguar nüüd kuni 24 300 EUR soodsamalt.

XJ

ERAKORDNE LUKSUS

XJ TURVALISUS JA OHUTUS

Igal teekonnal tagavad teie ja teie kaasreisijate ohutuse mitmed täiustatud ohutussüsteemid.

KAITSEV KERE

XJ tugevdatud kere on mõeldud kaitsma teid ja teie kaasreisijaid. Alumiiniumist kerepaneelid ja monokokk-šassii on omavahel ühendatud keemilise sidumise ja neetimise teel. See annab tulemuseks ülimalt tugeva ja jäiga kere, mis kaitseb seesolevaid inimesi kokkupõrke korral.

PARKIMISABID

Olge teadlik lähedalolevatest objektidest. Selles aitavad teid eesmine ja tagumine parkimisabi, mis annavad objektidest märku kuuldava hoiatussignaali ja puutetundlikul ekraanil olevate juhistega.

Turvalisust ja mugavust lisab juhistega tagurdamiskaamera, mis ühendab tahapoole suunatud kaamerast tuleva pildi ja puutetundliku ekraani teabe, osutades alale, kuhu auto tagurdab.

PIMENURGA JÄLGIMISSÜSTEEM

Maanteel aitab ohutult ridu vahetada pimenurga jälgimissüsteem, mille andurid tuvastavad pimealas oleva sõiduki ja annavad sellest juhile märku. Sõiduki tuvastamisel süttib vastaval küljepeeglil oranž ikoon.

1. TURVAPADJAD JA LÜLISAMBAVIGASTUSI VÄHENDAV SÜSTEEM

Kokkupõrke korral pakub maksimaalset kaitset Jaguar XJ turvavarustus: eesmised turvapadjad, äärmiste istmete servades paiknevad kaks turvapatja ning eesmiste ja tagumiste küljeakende kohal olevad külgmised turvakardinad. Samuti tuvastavad esiistmetes paiknevad andurid juhi ja kaasreisija suuruse ja kaalu ning aktiveerivad uuendusliku nn pehme maandumise mehhanismi, mis tähendab, et turvavöö leevendab turvapadjaga kokkupuutumise mõju. Õnnetuse korral viib lülisambavigastusi vähendav süsteem peatoed automaatselt ettepoole.

2. JALAKÄIJATE OHUTUSSÜSTEEM PEDESTRIAN CONTACT SYSTEM™

Aidake kaitsta inimesi nii väljaspool autot kui ka autos sees. Kui XJ puutub kokku jalakäijaga, tõstavad sisemised andurid automaatselt kapoti veidi üles. See aitab vältida jalakäija kokkupõrget kapoti all olevate mootoriosadega.

3. TURVATOOLID

Teie laste turvalisus on ülioluline igas vanuses. Jaguar on kavandanud kõigile vanuserühmadele vastava turvavarustuse ja teinud sellega ulatuslikke katseid. Valik algab vastsündinute ja imikute turvahällidega ning lõpeb vanematele lastele mõeldud istmekõrgendustega. Varustust on lihtne paigaldada, eemaldada ja puhastada.

4. SUUREM TURVALISUS

Tagage oma XJ'le maksimaalne turvalisus. Ukselukke saate kontrollida võtmehoidjaga kaugjuhtimise teel. Samuti saate uksekäepidemel oleva nupu vajutamisel uksed lukustada ja ka topeltlukustada. Kui jõuate eelseadistatud sõidukiiruseni, lukustuvad uksed automaatselt. Peale selle kaitsevad teie XJ'i pidevalt autoalarm ja mootori immobilisaator.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible