TUNDUB AGRESSIIVNE? TALTSUTA TEDA!

Uus Jaguar nüüd kuni 24 300 EUR soodsamalt.

XJ

ERAKORDNE LUKSUS

XJ SÕIDUDÜNAAMIKA

XJ'ga sõitmise muudavad meeliülendavaks ja rahuldustpakkuvaks suurepärane mootor, täiustatud käiguvahetustehnoloogia ja ohutusfunktsioonid.

MOOTORID

Jaguar XJ jõuallikate valikusse kuulub mitu erakordset mootorit, mis vastavad erinevatele sõidustiilidele ja tagavad alati suurepärase jõudluse ja juhitavuse.

Lisaks headele sõiduomadustele ja Jaguarile omasele jõudlusele pakub nutika käivitamis- ja seiskamistehnoloogiaga 2,0-liitrine 240 hj turboülelaaduriga i4 bensiinimootor nii tõhusust kui ka väiksemat kütusekulu. CO2-heitkogus on kõigest 199 g/km ja kiirendus 0–100 km/h on ainult 7,5 sekundit (0–60 miili/h 7,0 sekundit). Saadaval mudelitele XJ Luxury, XJ Premium Luxury ja XJ Portfolio.

3,0-liitrine 340 hj ülelaadega V6 bensiinimootor ühendab endas suurema kütusesäästlikkuse, jõudluse ja kiire gaasipedaali reaktsiooni: kiirendus 0–100 km/h on kõigest 5,9 sekundit (0–60 miili/h 5,7 sekundit) Saadaval mudelitele XJ Luxury, XJ Premium Luxury ja XJ Portfolio.


3,0-liitrine 340 hj ülelaadega V6 AWD bensiinimootor koos intuitiivse Jaguari täisveo (AWD) tehnoloogiaga võimaldab juhil kõigis olukordades enesekindlaks jääda. Kiirendus 0–100 km/h on 6,4 sekundit (0–60 miili/h 6,1 sekundit). Saadaval mudelitele XJ Premium Luxury ja XJ Portfolio.


5,0-liitrine 385 hj V8 bensiinimootor on ülelaadeta V8 mootor, mille pöördemoment on kuni 515 Nm. See tagab suurepärase dünaamilise tundlikkuse. Võimas mootor ja mudeli XJ kerge alumiiniumist kere tagavad silmapaistva kiirenduse: 0–100 km/h võtab aega kõigest 5,7 sekundit (0–60 miili/h 5,4 sekundit) ning tippkiiruseks on elektrooniliselt piiratud 250 km/h (175 miili/h). Saadaval ainult mudelil XJ Portfolio.


5,0-liitrine 470 hj ülelaadega V8 bensiinimootor on konstrueeritud ümber jäiga alumiiniumploki, mis on suurema täpsuse ning sujuva ja vaiksema jõudluse jaoks survevalatud kõrge surve all. Kiirendus 0–100 km/h on 5,2 sekundit (0–60 miili/h 4,9 sekundit). Mootor on konstrueeritud ümber jäiga alumiiniumploki, mis on suurema täpsuse ning sujuva ja vaiksema jõudluse jaoks survevalatud kõrge surve all. Saadaval ainult mudelil XJ Portfolio.


XJ Supersport on 5,0-liitrine 510 hj ülelaadega V8 bensiinimootor, mis tagab suure võimsuse kõigil pöörlemissagedustel, suurepärase kiirenduse mootori keskmistel pööretel ja kiirenduse 0–100 km/h, mis võtab aega kõigest 4,9 sekundit (0–60 miili/h 4,7 sekundit).

XJR suurepärase jõudluse tagab 5,0-liitrine 550 hj ülelaadega V8 bensiinimootor, mis on uuendatud, reguleeritud ja kalibreeritud nii, et mudeli tippkiirus on 174 miili/h. Tegemist on luksusliku sedaaniga, mille kiirendus 0–100 km/h on hingetukstegev 4,6 sekundit (0–60 miili/h 4,4 sekundit). Mudelil XJR on 550 hj ja muljetavaldav pöördemoment 680 Nm.

NELIKVEDU IGASUGUSTES OLUDES

Intuitiivne Jaguari nelikvedu (AWD), mis on saadaval koos 3,0-liitrise ülelaadega V6 mootoriga, on turul üks kiiremini reageerivaid nelikveo süsteeme. Tavatingimustes rakendab süsteem tagaratastele suuremat pöördemomenti ja hoiab seeläbi Jaguarile omast tagasillaveo jõudlust ja erksust. Samuti suurendab see kütusesäästlikkust ja vähendab heitgaaside kogust. Kui tagarataste veojõud on väike, suunab süsteem kiirelt ja järk-järgult kuni 50% pöördemomendist esiratastele. Väga ekstreemsetes oludes võib süsteem saadaolevast pöördemomendist suunata esiratastele rohkem kui 90%.

KÄIGUVAHETUSLABAD JAGUAR SEQUENTIAL SHIFT™

Jaguar Sequential Shift võimaldab valida tavasõidu, sportliku või manuaalse käiguvahetusrežiimi vahel. Selleks paiknevad rooli taga käiguvahetuslabad, millega saab teha käsitsi muudatusi vaid ühe puutega.

NUTIKAS STOP/START-TEHNOLOOGIA

Nutikas stop/start-tehnoloogia tuvastab olukorrad, kus mootorit pole vaja töös hoida, ja lülitab selle välja (ökopeatus), suurendades seeläbi kütusesäästlikkust. Kui piduripedaal vabastatakse, taaskäivitab ökokäivitus mootori. Käivitus toimub kohe, sujuvalt ja kogu protsess säästab keskkonda. Peale selle tagab kaheksakäiguline automaatkäigukast sujuva käiguvahetuse, mille tulemusel on sõitmine ergas, kuid samas ka kütusesäästlik.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible