TUNDUB AGRESSIIVNE? TALTSUTA TEDA!

Uus Jaguar nüüd kuni 24 300 EUR soodsamalt.

XJ

ERAKORDNE LUKSUS

XJ Salong

Jaguar XJ salong on moodne ja luksuslik ning on loodud meeli erutama ja tekitama tunnet, et oled teretulnud.

VÄRVID JA MATERJALID ON TEIE VALIDA

Selgelt tajutava mugavuse ja kvaliteedi tagavad kehakuju järgiv topeltõmblustega pehme nahk, modernsed pinnad ja valik meisterlikult valmistatud spoone. Spoonid on süsinikkiust, puidust või lihtsalt Piano Black värvi. Iga spoonileht on 0,5 mm paksune, selline täpsus on saavutatud laseriga lõikamisel. Spooni paigutamisel jälgitakse hoolega, et selle muster ühel salongi küljel peegeldaks teise külje mustrit. Spoonide lakkimine, tasandamine ja lihvimine toimub keskkonnas, kus temperatuur ja niiskus on selliseks tööks optimaalne.

Nahkistmete puhul saab valida kolme eri teralisusega naha vahel: taastöödeldud nahk, pehme nahk ja poolaniliinnahk. Nahk on pärit parimatelt Ühendkuningriigi ja Itaalia loomanaha tarnijatelt, mis tagab pehmuse ja loomulikkuse. Kõik nahad läbivad ulatusliku viimistlusprotsessi, mis kaitseb ning säilitab selle ainulaadse välimuse ja omadused. Jaguar XJ sisemuses kasutatakse vastupidavaid topeltõmblusi – see on järjekordne märk Jaguari suurepärasest kvaliteedist. Isikupära lisab valitud mudelitele veelgi istmete ja uksepaneelide panipaikade kontrastvärvides õmblus.

TAGAISTMETE PAKETT PREMIUM

Saadaolevate istmete valik on suur, istmed on elektriliselt reguleeritavad ja neil on mälu lemmikasendi salvestamiseks. Ainult pika teljevahega mudelitele saada olev tagaistmete pakett Premium toob teieni enneolematu luksuse. Paketti kuuluvad kaks eraldi lennukiistmete stiilis kallutatavat tagaistet, millel on soojendus ja jahutus ning kolm erinevat massaažifunktsiooni, automaatne neljatsooniline kliimaseade, küljeakende elektriline päikesekardin ja jalatugi. Nii lõõgastumisel kui ka töötegemisel lisavad mugavust nahaga kaetud töölauad. Meelelahutuse eest hoolitsevad kaks 10,2" LCD-ekraani, tagumine meedialiides, kaugjuhtimispult ja kaks paari digitaalseid juhtmevabasid kõrvaklappe WhiteFire®.

SPORTLIK PAKETT SALONGI

Jaguar XJ Premium Luxury ja Portfoliole on saadaval sportlikus stiilis salongipakett. Paketti kuuluvad uuendatud 18/18 suunas elektriliselt reguleeritavad pehmest nahast juhi ja kaasreisija sportistmed, tagumised soojenduse ja jahutusega istmed ning kolme asendi mälu juhi- ja kaasreisija istmel. Sisekujunduses on saadaval ka kaks lisatarvikute valikut, kuhu kuuluvad roostevabast terasest pedaalide komplekt ja automaatne neljatsooniline kliimaseade. XJ välisilmele sportliku stiili lisamiseks on samuti saadaval sport pakett.

JUHI JA KAASREISIJATE MUGAVUS

Mugavus peitub juhtimisseadmetes. Roolil olevate viies suunas liigutatavate juhikutega saate virtuaalsel näidikupaneelil kasutada kõige sagedamini vajaminevaid funktsioone ilma, et peaksite käsi roolilt tõstma või puutetundlikul ekraanil olevat menüüd vaatama. Roolikodarate all olevate lisajuhikutega saate kasutada kiirushoidikut, telefoni ja interaktiivse hääle funktsioone. Külmadel talvehommikutel pakub lisamugavust lisavarustusse kuuluv soojendusega rool.

Juhi ülimaks mugavuseks ja heaoluks pikkadel reisidel saab esiistmetel valida viie erineva massaažiprogrammi vahel, mille intensiivsust on võimalik seadistada isiklike eelistuste järgi.

PILGUHEIT KULISSIDE TAHA

Igaüks oskab hinnata ruumikat, kuid privaatset salongi, mille loob soojust peegeldav, toonitud klaasiga panoraamkatus. Panoraamkatus katab autot kogulaiuses ja ulatub ka tagaistmete kohale, filtreerib UV-kiiri ja täidab sõitjateruumi päevavalgusega. Tagaaken sulab sujuvalt auto külgedega ühte, jättes mulje, nagu hõljuks katuseäär õhus, rõhutades nii XJ'i pikka, madalat ja laia profiili.

TÖÖLAUD

Tänu uue kujundusega töölaudadele, mis on saadaval pika teljevahega mudelitel, on XJ's veelgi mugavam tööd teha. Kaunilt valmistatud lauad, mille keskosa on nahaga kaetud, saab esiistmete taha kokku klappida.

VAIKSELT SULGUVAD UKSED

Uste vaikse sulgumise funktsioon tagab automaatselt, et teie Jaguar XJ uksed lähevad vaikselt ja ilma erilise pingutuseta kindlalt kinni. Funktsioonist on kasu kitsastes parkimiskohtades ja olukordades, kus uste vaikne sulgumine on hinnatud.

IGA DETAIL ON LÄBIMÕELDUD

Jaguar XJ sisemuses näitab teile valgust rahustav fosforsinine tuli. Pehme valgus keskkonsoolis, uksepaneeli panipaikades, uksekäepidemetes ja analoogkellas on nii praktiline kui ka meeldiv. Tänu tehnoloogiale JaguarSense™ saate avada kindalaeka või lülitada sisse kohtvalgustid kõigest ühe puutega.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible