TUNDUB AGRESSIIVNE? TALTSUTA TEDA!

Uus Jaguar nüüd kuni 24 300 EUR soodsamalt.

XJ

ERAKORDNE LUKSUS

XJ MULTIMEEDIA

Lahutage meelt muusika, raadio, teleri või filmidega. Mugavust lisavad telefoni- ja navigatsioonisüsteemid.

JAGUARI HELISÜSTEEM

Ei mingit moonutust, Jaguari 250-vatisest helisüsteemist kõlab vaid elav muusika. Süsteemi kuulub 12 kõlarit, kaasa arvatud kõrgel asetsev madalsageduslik valjuhääldi ja igas ukses paiknevad kõrgsageduslikud valjuhääldid. Kõikide helisüsteemidega on kaasas digi- ja AM-/FM-raadio ning need on WMA- ja MP3-mängijatega ühilduvad.

MERIDIAN™ HELISÜSTEEM

Briti ettevõtte Meridian helispetsialistid on mudelile XJ loonud kolm süsteemi: 380-vatine Meridiani helisüsteem, 825-vatine Meridiani ringhelisüsteem ja 1300-vatine Meridiani Reference’i helisüsteem. Kõigil süsteemidel on digitaalne heliprotsessor (DSP), mis loob kogu sõitjateruumis suurepärase stereoheli ja optimeerib süsteemi iga osa, ning Meridiani sõitjateruumi heli parendussüsteem (MCC), mis parandab muljetavaldavalt kuulatava muusika selgust ja ehedust. 380-vatisel Meridiani helisüsteemil on 14 kõlarit, mille hulka kuuluvad ka kaks bassikõlarit ja kaks 8-tollist esiuste madalsageduslikku valjuhääldit. 825-vatises Meridiani ringhelisüsteemis on 20 kõlarit, kuhu kuuluvad ka kaks bassikõlarit, millel on 7.1 ruumilist heli tootev Audyssey MultEQ heli ühtlustustehnoloogia. Meridiani ainulaadne tehnoloogia Trifield™ tagab olenemata istekohast kõigile reisijatele täiusliku stereoheli.

Meridiani helisüsteemide uusim liige on erakordne 1300-vatine Meridiani Reference’i helisüsteem, milles on kasutusel muljetavaldavad 26 kõlarit. Selles ülimalt kvaliteetses helisüsteemis on kasutusel psühhoakustika, mis loob sedavõrd tõetruu heli, et aju tajub, nagu oleks tegemist reaalajas esitusega ning see kutsub esile ka vastavad psühholoogilised ja emotsionaalsed reageeringud.

Teie XJ on koht, kus saate pidada koosolekut või lihtsalt vestelda – ja te ei pea kordagi tavapärasest kõvemini rääkima. Meridiani Reference’i helisüsteemi standardvarustuses on vestlusabi, mis võimaldab juhil või kõrvalistujal tagaistujatega hõlpsalt vestelda. Loomulikult ka vastupidi. Iga istme kohal paiknev mikrofon võimendab helisüsteemi kõlarite kaudu istmel istuja häält, mis tagab, et kõigi juttu on kuulda.

KAASREISIJATE MEELELAHUTUS

Lahutage kaasreisijate meelt tagaistme meelelahutuspaketiga. Paketti kuuluvad esiistmete peatugede taga olevad kaks 8" ekraani. Kui soovite aga veelgi paremat elamust, võite esiistmete tagaküljele valida 10,2" ekraanid. Tagumise meedialiidesega saavad tagaistmel reisijad vaadata telerit ja DVD-sid või voogedastada videoid. Süsteemi kuulub saatja ja kaks paari juhtmevabu digitaalseid kõrvaklappe WhiteFire®.

VIRTUAALSED NÄIDIKUD

XJ uuenduslik virtuaalne näidikupaneel kuvab kõige olulisema teabe, see on kohandatav ning tänu oma kristallselgele ekraanile paistab see sama tõeline ja käegakatsutav kui kolmemõõtmeline versioon. Ekraanil olev kuva muutub automaatselt, mis tagab, et juhini jõuab uusim teave. Selleks võib näiteks olla teave eesoleva tee olude kohta või prognoos selle kohta, kui pika vahemaa paagis oleva bensiiniga veel sõita saab. Virtuaalse näidikupaneeliga on ühendatud roolil olevad viies suunas liigutatavad juhikud, mis annavad juurdepääsu kõige sagedamini kasutatavatele funktsioonidele.

HELISTAMINE JA NAVIGATSIOON

Te saate alati turvaliselt ühendust hoida. Kui teie telefon on ühendatud vabakäesüsteemiga, saate teha telefonikõnesid, kasutades selleks puutetundlikku ekraani või roolil olevaid juhtnuppe. Bluetooth®-i tehnoloogiaga saate audiosisu meelelahutussüsteemi edastada juhtmevabalt. Navigatsioonisüsteem annab teile selgeid ja ajakohaseid juhiseid ning vajaduse korral märguande ummikute ja alternatiivsete marsruutide kohta. Kui kütus hakkab paagist lõppema, kuvatakse puutetundlikule ekraanile teave lähimate bensiinijaamade kohta.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible