MIS ON XJ?

XJ annab mõistele luksusauto uue tähenduse. Mudel on põnev kombinatsioon ilust, luksusest ja võimsusest. XJ on ergas ja pakub teile värskendavalt dünaamilist sõiduelamust. Sõitjateruum on avar ja võimaldab kaasreisijal ennast välja sirutada ning lõõgastuda.
XJ on oma välimuse ja tunnetuse poolest ainulaadne.

AVASTAGE TEISTSUGUNE MAAILM

XJ on ideaalne valik, olenemata sellest, kas olete autos juht või kaasreisija. Peale selle, et XJ pakub kaasreisijale erakordset luksust, loob auto just sellise dünaamilise sõiduelamuse, mida Jaguarilt oodatakse. Te leiate nii juhi kui ka kaassõitjana eest värvivalikud, materjalid, viimistlused ja meisterlikkuse, mis tõstab XJ'i teiste seas esile.

SISEMINE RAHU

Looge XJ'i sõitjateruumist ideaalne ja rahulik keskkond, mis ergutab kõiki teie meeli. Lõõgastuge täielikus luksuses, mida ümbritseb pehme nahk, moodsad pinnad ja peened detailid, millest paljud saate valida ise. Alustage sisekujunduse värvide ja kombinatsioonide valikuga. Järgmiseks tehke valik sügavate ja läikivate puidust spoonide vahel, mis rõhutavad ruumitunnetust.

Viimistluse iga element on hoolikalt läbi mõeldud ja paigaldatud nii, et sõitjateruumi kujundus on suurepäraselt voolav ning iga külg on teise peegeldus. Kui soovite elegantset ja tänapäevast tunnetust, võite valida süsinikkiust viimistluselemendid või värvitooni Piano Black. Viimase lihvi saate anda hoolikalt valitud nahkadega, mis on saadud parimatelt loomanaha tarnijatelt ja on saadaval erinevates värvides.

XF viimistlus

Warm Charcoal Suedecloth istmed, Bond grain nahksisu / Warm Charcoal Bond grain armatuurlaud ja Dove uksepolster.

pinnakate

Rihveldatud Alumiinium, satiin Ameerika pähkli spoon

XF LUXURY viimistlus

Dove Bond grain nahkistmed, Warm Charcoal armatuurlaud ja Dove uksepolster.

PINNAKATE

Rihveldatud Alumiinium, Satin Rosewood spooniga

XF PREMIUM LUXURY viimistlus

Barley soft grain nahkistmed, soft grain Truffle armatuurlaud ja Canvas ulsepolster.

PINNAKATE

Rihveldatud Alumiinium, Gloss Rich Oak spoon

XF PORTFOLIO viimistlus

Ivory soft grain nahkistmed, Navy soft grain armatuurlaud ja Canvas Suedecloth premium uksepolster.

PINNAKATE

Rihveldatud Aluminiium, Gloss Figured Ebony spoon

XFR viimistlus

Warm Charcoal soft grain lnahkistmed, Warm Charcoal soft grain armatuurlaud, Ivory kontrastõmblused ja Jet Suedecloth premium uksepolster.

PINNAKATE

Tume võrk Alumiinium, Dark Oak spoon

XFR-S viimistlus

Warm Charcoal istmed, Warm Charcoal armatuurlaud, in Carbon soft grain nahk, Reims Blue kontrastõmblused ja Jet Suedecloth premium uksepolster.

PINNAKATE

Dark Linear Aluminiium, Piano Black spoon

XJ LUXURY viimistlus

Cashew istmed, Truffle armatuurlaud, in Bond grain nahk ja Canvas uksepolster.

pinnakate

Satin American Walnut spoon

XJ PREMIUM LUXURY viimistlus

Ivory istmed, Oyster armatuurlaud ja Ivory uksepolster.

PINNAKATE

Gloss Burr Walnut spoon

MUDELI XE PURE SISEKUJUNDUS

Armatuurlaud ja tekstiilist istmed värvitoonis Jet ning läikivmustad (Gloss Black) iluliistud.

MUDELI XE PRESTIGE SISEKUJUNDUS

Nahkistmed värvitoonis Latte koos kontrastõmblustega värvitoonis Jet, armatuurlaua ülaosa värvitoonis Jet ja
armatuurlaua alaosa värvitoonis Latte, harjatud alumiiniumist (Brushed Aluminium) iluliist ning läikivmust (Gloss Black) keskkonsooli iluliist.

LUKSUSLIK LIIKUMINE

Jaguar XJ'ga sõitmine on ülev elamus. Auto on tänu jäigale ja kergele alumiiniumkonstruktsioonile ning ideaalilähedasele kaalujaotusele suurepäraselt kiire, dünaamiline ja võimas. Sõitmise muudavad veelgi meeldivamaks intuitiivsed pardasüsteemid, nagu JaguarDrive Selector™ ja JaguarDrive Control™, mis hõlbustavad käiguvahetust ja suurendavad juhitavust, ning Jaguar Sequential Shift™, mis võimaldab käike vahetada välgukiirusel ja kohandub teie sõidustiili järgi. Samal ajal jälgib aktiivvedrustuse süsteem pidevalt juhi tegevust ja tagab sõiduki vedrustuse sätete optimeerimise teel parima sõidumugavuse ja juhitavuse.

ERAKORDNE VÕIMSUS

Igasse XJ'i mootorisse on sisse ehitatud dünaamiline sooritus, mis tagab erakordse jõudluse ja juhitavuse. Kõik kolm mootorit käivad kokku 8-käigulise automaatkäigukastiga, mis suurendab tundlikkust, võimaldab ülitundlikku käiguvahetust ja vähendab kütusekulu. Valikusse kuuluvad meie suurepärane 3,0-liitrine 275 hj turboülelaadega V6 diiselmootor, 3,0-liitrine 340 hj ülelaadega V6 bensiinimootor ning mudelitel XJ Supersport ja XJR 5,0-liitrine 510 hj ja 550 hj ülelaadega V8 bensiinimootorid.

SISEMINE TUGEVUS

XJ'i võlu pole ainult pinnapealne. Selle alumiiniumist monokokk-konstruktsioon on erakordselt tugev ja kerge ning kaalujaotus peaaegu ideaalne.

Konstruktsiooni suurepärane jäikus tagab ohutuma ja täpsema juhitavuse ning see neelab kokkupõrke energiat paremini kui teras. Peale selle on nii kütusekulu kui ka CO2-heitkogused väiksemad. See pole veel kõik – 50 protsenti kasutatud alumiiniumist on saadud taaskasutusest.

PIDEV ÜLEVAADE JA ÜHENDUVUS

XJ'is on teil oluline teave alati käepärast, tänu virtuaalsel näidikupaneelil olevatele kuvadele ja näidikutele teate alati, kui kaugel on näiteks järgmine ärapööramise koht või tankla. Samuti saate keskkonsoolil asuva 8" puuteekraani kaudu häälega juhtida heli-, navigatsiooni- ja telefonisüsteeme.

RUUMIKUS

Luksuslik mugavus ümbritseb Teid hetkest, mil sisenete XJ salongi. LWB mudelis on meetri jagu ruumi jalgade sirutamiseks, tagaistmel saate soovi korral kasutada töölauda ja lugemislampi. Esiistmed omavad nii soojendus kui jahutusfunktsiooni ning viit erinevad massaažiprogrammi tagamaks juhile ülima heaolu.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.