PRAKTILISUS JA OHUTUS

XF pakub mitmekülgset ruumi, praktilisi funktsioone ja 5-tärnist Euro NCAPi ohutuse taset.

PRAKTILISED DETAILID

XFi mitmekülgne interjöör aitab sul oma eluviisi maksimaalselt nautida. Selle praktilisus ja juhti abistavad nüüdistehnoloogiad muudavad iga reisi lihtsamaks ja pingevabamaks.

AKTIIVSUSVÕTI

AKTIIVSUSVÕTI

Üksnes XF Sportbrake’ile lisana pakutav aktiivsusvõti muudab elu täiel rinnal nautimise veel lihtsamaks. See tugev ja täiesti veekindel randmerihm võimaldab sul nautida mitmeid tegevusi alates langevarjuspordist kuni ujumiseni, nii et kohene juurdepääs autole on ikka igal ajal tagatud. Tavaline pult võib jääda autosse, kuna see deaktiveeritakse turvakaalutlustel.

PAGASIRUUM

PAGASIRUUM

XF Sportbrake’i mitmekülgne interjöör on disainitud vastama sinu eluviisi nõuetele. Tööasendis tagaistmetega on selle pagasiruumi suuruseks 565 liitrit*. Tagaistmete alla klappimisel saad enda käsutusse kahe meetri pikkuse ja kitsaimas punktis enam kui meetri laiuse pagasiruumi 1 675 liitri suuruse mahutavusega pluss diskreetse põrandaaluse hoiukoha.

TÖÖASENDISSE LIIKUV HAAKESEADE

Lisana pakutav elektriliselt tööasendisse liikuv haakeseade on jõudeolekus diskreetselt kaitseraua taha peitunud, et XF oleks välimuselt puhas ja atraktiivne. Haakeseadme heakskiidetud koormus on kuni 2 000 kg.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible