DISAIN

VÄLISDISAIN

Heitke pilk uue Jaguar XF jõulisele ja sportlikule välisilmele. Sõiduki kaunid kurvid toovad suurepäraselt esile selle kindla hoiaku. Enesekindel püstine iluvõre ja kapoti keskmise kumeruse sügavad jooned tugevdavad mudeli iseteadlikkust. XF ideaalsete mõõtmetega profiili tõstab esile piki keret suunduv, LED tagatulesid ümbritsev elegantne kaar, mille kujundus on inspiratsiooni saanud F-TYPElt.

ESIPROFIIL

 • Uue XF-i jõulise oleku krooniks on eesmine püstine iluvõre.
 • Kaubamärgile iseloomulikud J-kujulise asetusega LED-päevatuled rõhutavad uue XF-i efektset maanteesõidu stiili.
 • Julge disainiga esitulede paneelis on kasutatud võimsat LED-tehnoloogiat.
 • Uue XF-i eesmärgipärast välimust rõhutavad veelgi enam nii põnev kapotipind kui ka kapoti keskmine kumerus.

KÜLJEPROFIIL

 • Mudeli XF elegantne, sportlik ja progressiivne kuju koos alaosa täpselt läbimõeldud konstruktsiooniga tagavad suurepärase aerodünaamilise soorituse. See suurendab kütusesäästlikkust ja parandab stabiilsust.
 • Uue XF-i aerodünaamilise kuju tõttu on õhutakistus vaid 0,26 Cd, mis on oma klassis kõige madalamate hulgas.
 • Uue XF-i kuju iga detaili on optimeeritud aerodünaamilise tõhususe suurendamise jaoks. Iga element – alates eesmise põrkeraua integreeritud kujust ja lõpetades tagaluugi serva peene äärisega – on teistega kooskõlas, et vähendada suurtel kiirustel õhutakistust.
 • Uue XF-i maitsekas salongikujunduses on kombineeritud tugev visuaalne arhitektuur ja suured klaaspinnad, mis muudavad salongi avaramaks.

TAGAPROFIIL

 • Uue XF-i paljude peenemaitseliste viimistluste hulka kuulub kaubamärgile iseloomulikke LED-tagatulesid ümbritsev peenetriibuline kujund „Pinstripe”.
 • Tagatulesid iseloomustab ka silmapaistev, mudelist F-TYPE inspireeritud topeltketas, mis on läbi lõigatud horisontaalse joonega.
ILU JOON

ILU JOON

XF Salooni perfektsete proportsioonidega profiili rõhutab üksainus elegantne kaar kogu kere pikkuses, mis haarab kulminatsiooniks oma embusse F-TYPE’ist inspireeritud topeltsõõriga LED-tagatuled.

SIHILIKULT PRAKTILINE

SIHILIKULT PRAKTILINE

XF Sportbrake on veel ruumikam ja veel praktilisem kui XF Saloon. Sellel on jõulist dünaamilisuse tunnetust tagav kupeestiilis profiil. Aerodünaamiliseks lihvitud küljed, tugev tiivajoon, sujuvalt integreeritud spoiler ja LED-tagatuled hoolitsevad selle eest, et Sportbrake’i praktilisus ja otstarbekus peegelduks juba välimuses.

PANORAAMKATUS

PANORAAMKATUS

XF Sportbrake’i lisavarustusse kuuluv ühest 1,6 m2 suurusest klaaspaneelist fikseeritud panoraamkatus on oma klassi suurim. See tagab katkematu vaate taevale.

F-TYPE’IST INSPIREERITUD TAGATULED

F-TYPE’IST INSPIREERITUD TAGATULED

Üheks XF Salooni paljudest kaunitest viimistlevatest puudutustest on unikaalne peenetriibuline graafika erilistel F-TYPE’ist inspireeritud LED-tagatuledel.

SILMATORKAVAD TULED

SILMATORKAVAD TULED

XF Sportbrake’i LED-tagatulede disaini keskmes on elegantne F-TYPE’ist inspireeritud üksiksõõr. See muudab need nii päeval kui öösel viivitamata äratuntavaks.


SISEKUJUNDUS

Salongis pakub uus XF erakordselt luksuslikke valikuid ja külluslikult ruumi, mille juurde kuulub oma klassi suurim tagaistujate põlveruum. Nutikas kujundus ja tänapäevane meisterlikkus aitavad luua keskkonna, mis on nii luksuslik kui ka mugav. Kui vajutate punast pulseerivat käivitusnuppu, ärkab teid ümbritsev sõiduk otsekui ellu. Ventilatsiooniavad avanevad, käiguvalits JaguarDrive Selector tõuseb sujuvalt ja mootor käivitub, pannes teid eelseisvat reisi põnevusega ootama.

VÄRSKELE ÕHULE MÕELDES

VÄRSKELE ÕHULE MÕELDES

XF Sportbrake’i lisavarustusse kuulub õhukvaliteedi parandamiseks uus ionisatsioonisüsteem. Sellel süsteemil liigub õhk enne sõitjateruumi jõudmist läbi filtreeriva ja puhastava ionisaatori. See süsteem neutraliseerib lõhnu ning minimeerib baktereid ja saastet meeldivama ja tervislikuma sisekliima tagamiseks sõidukis.

KERGE KÄEVIIBE

KERGE KÄEVIIBE

XFile pakutakse lisana sõitjateruumi veel enam loomulikku valgust laskvat ning seda näiliselt avaramaks muutvat 1,62 suurust fikseeritud panoraamkatust. See on omas klassis suurim ühestainsast paneelist klaaskatus. Panoraamkatusele saab lisana lasta paigaldada ka kerge käeviipega avatava ja suletava kattevarju, et sul poleks hetkekski vaja silmi teelt tõsta.

2016 XF - Design - 1

JUHIISTMEL

 • Uue XF-i teatraalne käivitusjada annab teile aimu eesootavast põnevusest.
 • Puuteekraaniga juhtimiskeskus InControl pakub hulgaliselt funktsioone, mis muudavad teie sõiduelamuse lõbusamaks, ühendatumaks ja turvalisemaks.
 • Teie uue XF-i isikupärastamiseks on saadaval palju erinevaid luksuslikke varustustaseme ja viimistluse võimalusi.
2016 XF - Design - 2

RUUMI LÕÕGASTUMISEKS

 • Uue XF-i tagaistujate põlveruum on oma klassi suurim, muutes kaasreisijate olemise ruumikamaks ja mugavamaks.
 • LED-salongituled ja lugemistuled pakuvad teile ning kaasreisijatele selget ja isiklikku valgustust.
 • Valikuline tervet salongi läbiv lisavalgustus muudab XF-i elegantse sisemuse veelgi kaunimaks. Valige oma XF-i jaoks konfigureeritav salongi meeleoluvalgustus ja saate meeleolu järgi valida kümne värvi vahel.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible