Jaguar XE

KIRJELDAB SELGELT ÜTLUST ”SPORT SEDAN”, MIS ON VIIDUD UUELE TASEMELE.

XE välimus

Sõitmisele keskendunud, voogavate joontega ja jõulise hoiakuga XE tundub vaistlik, elus ja sööstmiseks valmis. Kogu mudeli XE kere on kujundatud Jaguari modernset arvutusliku voolava keskkonna dünaamikat kasutades, mis optimeerib aerodünaamikat ja vähendab õhutakistust.

KÜLJEPROFIIL

Nagu kõigil moodsatel Jaguari autodel on XE'l ülespoole tõusev siluett, mis lisab autole põnevust ja dünaamikat isegi siis, kui see seisab paigal. Selle toob esile terav iseloomulik kujundus, mis välgatab eesmisest põrkerauast, liigub piki külge ja kulmineerub auto tagaotsas. Kroomitud ja kohrutatud Jaguari-logoga külgmised tuulutusavad on selge vihje F-TYPE'le ning XE'l ei puudu ka selgelt Jaguarile iseloomulik ümber küljeakende kaarduv kujunduselement. Välimistel alumiiniumpaneelidel on samasugune kitsa raadiusega, selge ja täpne küljejoon, mis F-TYPE'l.

KAHTLEMATA JAGUAR

Üks pilk XE tagaosale ja te teate, et tegemist saab olla ainult Jaguariga. Ainult Jaguaril on selliste tagumiste küljetiibade loomiseks vajalik tehnoloogia ja kogemus – Jaguar on üks juhtivaid autode alumiiniumkonstruktsioonide tootjaid. See võimaldab luua pöördelisemaid kujundusi ja teravamaid jooni, kasutades selleks sügavamaid, uuenduslikumalt valmistatud valuvorme. Nii on XE kumerused aerodünaamiliselt lihvitud ja õhk liigub sujuvalt auto tagaossa.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.