XE

KÕIGE MOODSAM, ÖKONOOMSEM JA RAFINEERITUM SPORTLIK SEDAAN, MILLE JAGUAR ON KUNAGI TURULE TOONUD

XE

XE on silmapilkselt Jaguarina äratuntav – sellel on Jaguari tunnetus ja see sõidab nagu Jaguar – XE on läbinisti Jaguar.

XE on Jaguari mudelivaliku dünaamiline ja põnev liige. See on ka meie läbi aegade kaasaegseima tehnikaga varustatud, tõhusaim ja rafineerituim sportsedaan. Viie mudeli hulgast leiate kindlasti lemmiku. Tulge kaasa muutustega. Tulge kaasa Jaguar XE’ga. JAGUAR CARE hooldusprogramm kehtib kõigile Jaguar XE’dele, pakkudes unikaalset ja muretut sõidukogemust.

 Jaguar XE mudelivalikus nüüd ka nelikveoga mudelid. Tutvuge Jaguari nelikveosüsteemiga lähemalt siin.

5 TÄRNI EURO NCAP OHUTUSTESTIS

Jaguar XE saavutas maksimaalsed 5 tärni Euro NCAP 2015 ohutustestis.

Pakkudes kokkupõrkel suurepärast kaitset, saavutas XE kõrged tulemused kõigis kategooriates, sealhulgas "Kaassõitja ja jalakäija" ning on üks kõrgemalt hinnatud mudeleid oma segmendis.


XE on varustatud erinevate aktiivse ohutuse süsteemidega, nagu näiteks Autonoomne Hädapidurdusabi, suurendades sellega turvalisuse taset.

Kõige moodsam, ökonoomsem ja rafineeritum sportlik sedaan, mille Jaguar on kunagi turule toonud. XE on läbinisti Jaguar. XE on esimene uue põlvkonna auto, mis tuleb turule Jaguari moodsaima alumiiniumkonstruktsiooniga. Kerge alumiiniumist konstruktsioon paneb aluse uskumatult tugevale kerele, mis suurendab võimsust ning tagab parema juhitavuse ja kauni välimuse.

XE pakatab uuendustest, uusimast tehnikast ja kujundusest. Mudelil on palju juhti abistavaid ja sõiduelamust täiustavaid süsteeme. XE kirjutab reeglid ümber. XE on teistele sama klassi autodele silmiavavaks eeskujuks.

PARIM JUHITAVUS, JÕUDLUS JA RAFINEERITUS

PARIM JUHITAVUS, JÕUDLUS JA RAFINEERITUS

XE on esimene Jaguari uue põlvkonna autodest, mis põhineb täiesti uuel moodsal alumiiniumkonstruktsioonil ning tagab parima juhitavuse, jõudluse ja rafineerituse.

ALATES 106 G/KM

ALATES 106 G/KM

XE kerge konstruktsioon vähendab kütusekulu ja co₂-heitkogus on kõigest 106 g/km.

ALATI ÜHENDUSES

ALATI ÜHENDUSES

XE’l on kasutusel täiesti uus Jaguari infosüsteem INCONTROL, mis kasutab auto välismaailmaga ühenduses hoidmiseks uusimaid tehnoloogiaid.

ADVANCED AERODYNAMICS

MOODNE AERODÜNAAMIKA

XE julge sportauto ilme on inspiratsiooni saanud mudelist F-TYPE ja just see sportlikkus mängib rolli ka selles, et mudelil on Jaguari seni kõige väiksem õhutakistustegur – kõigest 0,26 cd.

XE MAKES SOUND FINANCIAL SENSE

XE ON RAHALISELT MÕISTLIK VALIK

XE on oma klassis üks ökonoomsemaid autosid. Kahe hoolduse vahe on kuni 34 000 kilomeetrit, sel on madalamad hoolduskulud ja konkurentsivõimeline kindlustusrühma reiting.

MORE CHOICE INSIDE

RIKKALIKUD SISEKUJUNDUSE VALIKUD

Lai valik värve, nahka, tekstiile, spoone ja iluliiste võimaldab teil luua just teile meelepärase XE.

LOOGE SIDE

XE'ga muutute üheks hetkest, kui istute kehakuju järgivale istmele. Te istute madalal. Otse teie ees on kaks suurt sportautole omast analoognäidikut ja teabekeskus, mis on inspireeritud mudelist F-TYPE. Haarate jässakast sportlikust roolist – ka see pärineb mudelilt F-TYPE. Teie kõrval olev tõstetud keskkonsool võimendab isikliku kokpiti ilmet ja astmeline armatuurlaud, kus peitub kõige uuem Jaguari puutetundlike ekraanide tehnoloogia, nõjatub teist elegantselt eemale. Vajutage käivitusnupule ja XE ärkab ellu. Tundub, nagu oleks XE elus.

BENSIINIMOOTORID

Jõudlus ja rafineeritus. Mudeli XE bensiinimootorid pakuvad kogu pöördevahemiku ulatuses suure jõudluse ja tundlikkusega kaasnevat puhast sõidurõõmu, samas on heitgaaside ja CO₂-koguse hulk väiksem. Mõlemal 2,0-liitrisel turboülelaadega mootoril i4 on kuus silindrit, kuid mõju keskkonnale on kõigest nelja silindri oma, mis tähendab vähenenud kütuse- ja ülalpidamiskulusid.

Seeria F-TYPE tugisammas, 3,0-liitrine 340 hj turboülelaadega V6 bensiinimootor on varustatud Roots-tüüpi twin-vortex-kompressoriga, mis on jõuallika kompaktsete mõõtmete tagamiseks ja kapoti aerodünaamiliste joonte täiustamiseks paigutatud mootori ülaosasse. Ülelaadimine tagab lineaarse võimsuskõvera ja suure pöördemomendi kõigil mootori kiirustel.

DIISELMOOTORID

XE tutvustab Jaguari uusimat mootorite perekonda Ingenium. Ingenium-mootorid pakuvad suurt jõudlust ja rafineeritust, jättes samas kütusekulu ja CO₂-heitkoguse madalaks. Mudelile XE on sellest uuest erakordsest sarjast saadaval kaks mootorit – 2,0-liitrine 180 hj turboülelaadega diiselmootor i4* ja 2,0-liitrine 163 hj turboülelaadega diiselmootor i4 E-Performance**, mille CO₂-heitkogus on kõigest 99 g/km.

MUDELI XE PURE SISEKUJUNDUS

Armatuurlaud ja tekstiilist istmed värvitoonis Jet ning läikivmustad (Gloss Black) iluliistud.

MUDELI XE PRESTIGE SISEKUJUNDUS

Nahkistmed värvitoonis Latte koos kontrastõmblustega värvitoonis Jet, armatuurlaua ülaosa värvitoonis Jet ja
armatuurlaua alaosa värvitoonis Latte, harjatud alumiiniumist (Brushed Aluminium) iluliist ning läikivmust (Gloss Black) keskkonsooli iluliist.

MUDELI XE PORTFOLIO SISEKUJUNDUS

Nahkistmed värvitoonis Brogue samas värvitoonis tonaalsete õmblustega koos kalasabamustris istmeaukudega, armatuurlaua ülaosa värvitoonis Jet koos tonaalsete õmblustega, armatuurlaua alaosa värvitoonis Brogue, kohrutatud alumiiniumist (Embossed Aluminium) iluliist ja läikivmust (Gloss Black) keskkonsooli iluliist.

MUDELI XE R-SPORT SISEKUJUNDUS

Luxtec-sportistmed koos siniste kontrastõmblustega ja võrgumustrilise siseosaga värvitoonis Midnight Blue,
armatuurlaud värvitoonis Jet, graveeritud alumiiniumist (Etched Aluminium) iluliist ja keskkonsooli ilusliist värvitoonis Jet Black.

MUDELI XE S SISEKUJUNDUS

Punasest nahast sportistmed koos seemisnaha imitatsioonist siseosaga värvitoonis Jet ja samas värvitoonis kontrastõmblustega. Armatuurlaud värvitoonis Jet koos punase kontrastõmblusega, silmusvõrgu mustriga alumiiniumist (Meshed Aluminium) iluliist ja läikivmust (Gloss Black) keskkonsooli iluliist.

In command

XE juhtimiskeskuseks on puutetundlik ekraan. See on keskpunkt, mille kaudu saate juhtida auto põhifunktsioone, nagu heli, kliimaseade ja navigatsioonisüsteem. Side pidamiseks võimaldab see ka telefoniühendust. Keskkonsooli 8-tollisel puutetundlikul ekraanil on täiesti uus graafiline liides ja kiire reaktsiooniaeg ning ka tahvelarvutitele ja nutitelefonidele omased puutefunktsioonid, nagu nipsamis- ja venitusliigutus.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.