Jaguar XE

KIRJELDAB SELGELT ÜTLUST ”SPORT SEDAN”, MIS ON VIIDUD UUELE TASEMELE.

XE Turvalisus ja ohutus

Jaguari uuenduslik tehnoloogia muudab XE oma klassi liidriks. Tipptasemel süsteemid tagavad turvalisuse, edastavad teavet ja hoiatavad. Tehnoloogia abistab teid ja äratab teie XE otsekui ellu, sest auto tunnetab ümbritsevat maailma ja ohte. Mudeliga XE on teie sõiduelamus nii naudingut pakkuv kui ka turvaline.

ESIKLAASINÄIDIK

XE on kasutusel sõjaväelennukitest pärinev esiklaasinäidiku (HUD) tehnoloogia, mis kuvab põhiteabe otse juhi vaatevälja tuuleklaasile. Maksimaalse selguse tagab kõige uuem ja kirkam laserkuva tehnoloogia, mis võimaldab teil näha näiteks sõiduki kiirust, navigatsioonijuhiseid ja seesolevat käiku.

DÜNAAMILINE STABIILSUSKONTROLL

Dünaamiline stabiilsuskontroll (DSC) jälgib XE dünaamilist juhitavust ja sekkub juhul, kui süsteemi arvates ei vasta sõiduk juhi tegevusele. DSC vähendab mootori pöördemomenti ja/või rakendab sobivale rattale pidurit, et korrigeerida ala- või ülejuhitavuse neutraliseerimisega auto sõidusuunda. Mudeli XE uusima põlvkonna dünaamilise stabiilsuskontrolli süsteemil on täiustatud alajuhitavuse kontroll, mis võimaldab vähendada kiirust ja saavutada juhitavust tõhusamalt kui varem.

ÜMBERRULLUMISVASTANE SÜSTEEM

Ümberrullumisvastane süsteem (RSC) kasutab kurvides rullumisnurga muutuste jälgimiseks pardal olevaid andureid. Kui süsteem tuvastab rullumisnurgas järsu muutuse, pidurdatakse kohe alajuhitavuse aktiveerimiseks välimisi rattaid. See laiendab pöörderaadiust ja vähendab ümberrullumise ohtu.

KÕIKIDEL PINDADEL TAGATUD VEOJÕUKONTROLL (ASPC)

Jaguari ainulaadne kõikidel pindadel tagatud veojõukontrolli süsteem (ASPC) annab mudeli XE juhtidele libedates oludes enesekindlust, ükskõik kas alustate sõitu lumiselt sissesõiduteelt, pargite jäisel kallakul või pukseerite märjal murul. XE ASPC on väikeste kiiruste püsikiirushoidik, mis töötab kiirusvahemikus 3,6–30 km/h ja aitab autol iga ilmaga toime tulla situatsioonides, kus haarduvus on väike. Nii saavad juhid keskenduda sõiduki juhtimisele. ASPC on saadaval kõigi automaatse käigukastiga mootoritega.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.