Jaguar XE

KIRJELDAB SELGELT ÜTLUST ”SPORT SEDAN”, MIS ON VIIDUD UUELE TASEMELE.

XE Sõidudünaamika

XE pakub teile võrreldamatut Jaguari sõiduki dünaamikat, rafineeritust ja sõidukvaliteeti. Osaliselt on see nii tänu moodsale alumiiniumkonstruktsioonile ja osaliselt mitmele erinevale kõrgetasemelisele tehnoloogiale.

MOODNE SÕIDUDÜNAAMIKA

XE täppisvalmistatud kere ja moodne sõidudünaamika süsteemid võimaldavad pidevalt muutuvates tingimustes parimat sportlikku jõudlust alates suurepärasest pidamisest kurvides ja lõpetades laitmatu stabiilsusega igasugustel teedel. Mudelil XE on oma klassis kõige kergem kere ning selle väändejäikus on sportautole omaselt 22 kNm/deg.

NELIKVEDU JA INTELLIGENT DRIVELINE DYNAMICS (idd) TEHNOLOOGIA

XE nelikvedu (AWD) pakub sujuvamat ja turvalisemat sõidukogemust igal pinnasel. Jaguari poolt loodud unikaalne IDD tarkvara reageerib hetkega kõigile teeolude muutustele. Süsteem ennetab teeoludest tingitud sõiduomaduste muudatused, mitte ei reageeri neile tagantjärele.

JÄRGMISE PÕLVKONNA EPAS

XE järgmise põlvkonna elektrooniline roolivõimendi (EPAS) pakub suurepärast tagasisidet ja juhitavust ning vajalikul hetkel vajalikku võimendust. Süsteem annab juhile järskudes kurvides enesekindlust, sest annab teada haardumise halvenemisest. Süsteem on aktiivne ainult siis, kui te selle sisse lülitate, see hoiab jõudlust ajaks, kui te seda tõesti vajate, ja säästab ka kütust. EPAS-süsteem võimaldab peenseadistatud pardaarvutil roolivõimendi kasutamise määra reguleerida, näiteks on suurel kiirusel suurem kontroll ja aeglasel manööverdamisel üldisem abistamine.

AKTIIVVEDRUSTUS ADAPTIVE DYNAMICS

Aktiivvedrustus kohandab XE reaktsiooni olude ja sõidustiili järgi. Aktiivvedrustus analüüsib kiirendust, pidurdamist, kurvide läbimist, gaasi- ja piduripedaali tööd.

UUE PÕLVKONNA PIDURDUSSÜSTEEM

XE uue põlvkonna pidurdussüsteem on kergem ja seda on optimeeritud suure jõudluse jaoks. Esivedrustusele paigutatud tuulesuunajad suunavad õhku ja jahutavad pidureid tõhusalt, vähendades nii entusiastliku sõidustiiliga kaasnevat kulumisriski. Piduriklotsides kasutatav uus tehnoloogia vähendab tolmu, suurendab stabiilsust ja ketta tööiga ning hoiab velgede väljanägemise puhtamana.

JAGUARDRIVE CONTROL

JaguarDrive Control võimaldab teil valida tavalise, öko-, dünaamilise või talve-sõidurežiimi vahel, igaüks neist muudab märkamatult juhitavust ja gaasipedaali tundlikkust. Ökorežiim aitab saavutada kütusesäästlikku sõidustiili, selleks antakse teavet käiguvahetuse ja kütusekulu kohta. Dünaamilises režiimis on gaasipedaali reaktsioon kiirem ja roolivõimendi mõju väiksem. Automaatkäigukastiga mudelitel toimub käiguvahetus mootori suurema pöörlemiskiiruse juures kiiremini. Talverežiimis vähendab süsteem automaatselt kiirendust ja rakendab libedatel teedel järkjärgulist haarduvust.

PÖÖRDEMOMENDI VEKTORISEERIMINE PIDURDAMISEL

XE pöördemomendi vektoriseerimise funktsioon viib järskudes kurvides juhitavuse maksimumini. Pöördemomendi vektoriseerimise funktsioon kontrollib sisekurvi pool olevate rataste pidurdamist, mis muudab auto sportlikult nõtkeks ja annab juhile rohkem enesekindlust.

KA EKSTREEMSETES OLUDES

Olenemata sellest, kas harrastate entusiastlikku sõidustiili või soovite lihtsalt, et teie auto oleks keerulistes oludes stabiilne, hoiavad Jaguari stabiilsussüsteemid teie XE ootamatutes olukordades turvaliselt tasakaalus.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.