Jaguar XE

KIRJELDAB SELGELT ÜTLUST ”SPORT SEDAN”, MIS ON VIIDUD UUELE TASEMELE.

XE salong

Istuge kerekuju järgivale istmele ja olete etenduseks valmis. XE pakub meeltele tõelist naudingut. Vajutage pulseerivale käivitusnupule ja automaatkäigukastiga mudelitel tõuseb teie käe alla täppisvalmistatud käiguvalits Jaguar Selector. Show algab.

Muutute XE'ga üheks hetkest, kui te istute kehakuju järgivale istmele – Jaguaris istute madalal. Otse teie ees on kaks tuttavat sportautole omast suurt analoognäidikut ja F-TYPE'lt inspiratsiooni saanud teabekeskus,
kõik kenasti omas korpuses. Haarate jässakast sportlikust roolist – ka see pärineb F-TYPE'lt.

Teie kõrval olev tõstetud keskkonsool võimendab isikliku kokpiti ilmet ja astmeline armatuurlaud, kus peitub kõige uuem Jaguari puutetundlike ekraanide tehnoloogia, nõjatub teist elegantselt eemale. Vajutage käivitusnupule ja XE ärkab ellu. Automaatse käigukastiga mudelitel tõuseb teie käe alla käiguvalits. Tundub, nagu oleks XE elus.

ASTMELINE ARMATUURLAUD

XE astmeline armatuurlaud nõjatub teist elegantselt eemale, tekitades tunde maitsekast ruumikusest. Saadaval läikivmustana (Gloss Black) ning mitmes alumiinium- või puiduviimistlusega versioonis.

KROOMITUD ÄÄRISEGA ÕHUTUSAVAD

Armatuurlaua mõlemas servas on läikivast kroomist (Satin Chromed) uksepaneelidele nõjatuvad õhutusavad. Enamikul mudelitel on avad tagantvalgustusega, mudelil XE rõhutab see sõitjateruumi laiust.

PANIPAIGAD

Mudeli XE läbimõeldud ja ergonoomiline kujundus tähendab, et saate oma päikeseprille hoida laekonsoolis. Käiguvaheti ees olev alus on nutitelefoni jaoks just paraja suurusega ning istmete vahel on käetoena kasutatav mahukas konsoolilaegas. Uste sees on pudelihoidikud 500 ml mahutavatele pudelitele.

PARIMAD MATERJALID

XE sõitjateruumi saate kujundada enda maitsele ja soovile vastavalt. Meie poolt on modernsed tippklassi materjalid ja oskuslik meisterlikkus – teie lihtsalt öelge, millist sisekujundust soovite. Meie suure värvivaliku juurde saate valida üheteistkümne elegantse spooni, kvaliteetsete tekstiilide ja nahkade (alates seemisnaha imitatsioonist ning lõpetades taastöödeldud ja pehme nahaga) seast.

Kasutatav pehme ja naturaalne nahk on pärit parimatelt Ühendkuningriigi ja Itaalia loomanaha tarnijatelt. Nahale tehtud topeltõmblused suurendavad vastupidavust ja tänu kontrastvärvidele piiritleb see võte ka mudeli XE luksuslikku sisekujundust.

SPOONID JA ILULIISTUD

Paistke silma või sulanduge sisse. Viimistlege sõitjateruumi valitud värvid ja materjalid Jaguari pakutavate spoonide ja iluliistudega. Olenevalt teie valikust muudavad need sõitjateruumi kas klassikaliseks, sportlikuks või modernseks.

Valikusse kuuluvad kaks eriomast, neli alumiiniumist ja viis puidust spooni: Gloss Black, Brushed Aluminium, Etched Aluminium, Embossed Aluminium, Meshed Aluminium, Carbon Fibre, Satin Ash Burl, Gloss Figured Ebony, Satin Grey Ash, Satin Grey Figured Ebony, Satin Fine Line Wood.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.