Jaguar XE

KIRJELDAB SELGELT ÜTLUST ”SPORT SEDAN”, MIS ON VIIDUD UUELE TASEMELE.

XE multimeedia

XE kõikehõlmav multimeedium-tehnoloogia ja tippkvaliteetsed helisüsteemid tagavad ühenduse, teabe ja meelelahutuse.

KONTROLL ON TEIE KÄTES

XE juhtimiskeskuseks on puutetundlik ekraan. See on keskpunkt, mille kaudu saate juhtida auto põhifunktsioone, nagu heli, kliimaseade ja navigatsioonisüsteem. Side pidamiseks võimaldab see ka telefoniühendust. 8-tollisel puutetundlikul ekraanil on täiesti uus graafiline liides ja kiire reaktsiooniaeg ning ka tahvelarvutitele ja nutitelefonidele omased puutefunktsioonid, nagu nipsamis- ja venitusliigutus. Vabakäesüsteemis saab heli, navigatsioonisüsteemi ja telefoniühendust juhtida mudeli XE varustusse kuuluva Jaguari hääljuhtimisega.

OTSEKUI KONTSERDIL

XE äratavad meelelahutuse ellu kaks suurepärast helisüsteemi.

Jaguari helisüsteem toob kuue kõlari, 80-vati ja nelja kanaliga mudeli XE sõitjateruumi akustilist ulatust ja võimsust. Veelgi täiuslikum on 380-vatine Meridiani helisüsteem, mille on spetsiaalselt mudelile XE kujundanud Briti ettevõtte Meridian helispetsialistid. 12 kanali ja 11 kõlariga (kuhu kuulub ka bassikõlar) edastab see erakordset helikvaliteeti.

Süsteemis on kasutusel digitaalne heliprotsessor (DSP), mis optimeerib süsteemi iga osa, ning Meridiani sõitjateruumi heli parendussüsteemi täiustatud algoritm, et kohandada muusikaelamus sõiduki sisemuse akustikale vastavaks.

80-VATINE JAGUARI HELISÜSTEEM

80 vatti, 6 kõlarit, 4 kanaliga võimendi, Audyssey MultEQ heli ühtlustustehnoloogia, dünaamiline helitugevuse reguleerimine.

380-VATINE MERIDIANI HELISÜSTEEM

380 vatti, 11 kõlarit, 12 kanaliga klassi D DSP võimendi, Audyssey MultEQ heli ühtlustustehnoloogia, dünaamiline helitugevuse reguleerimine.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.