Jaguar XE

KIRJELDAB SELGELT ÜTLUST ”SPORT SEDAN”, MIS ON VIIDUD UUELE TASEMELE.

XE

XE on silmapilkselt Jaguarina äratuntav – sellel on Jaguari tunnetus ja see sõidab nagu Jaguar – XE on läbinisti Jaguar.

XE on Jaguari mudelivaliku dünaamiline ja põnev liige. See on ka meie läbi aegade kaasaegseima tehnikaga varustatud, tõhusaim ja rafineerituim sportsedaan. Viie mudeli hulgast leiate kindlasti lemmiku. Tulge kaasa muutustega. Tulge kaasa Jaguar XE’ga. JAGUAR CARE hooldusprogramm kehtib kõigile Jaguar XE’dele, pakkudes unikaalset ja muretut sõidukogemust.

 Jaguar XE mudelivalikus nüüd ka nelikveoga mudelid. Tutvuge Jaguari nelikveosüsteemiga lähemalt siin.

5 TÄRNI EURO NCAP OHUTUSTESTIS

Jaguar XE saavutas maksimaalsed 5 tärni Euro NCAP 2015 ohutustestis.

Pakkudes kokkupõrkel suurepärast kaitset, saavutas XE kõrged tulemused kõigis kategooriates, sealhulgas "Kaassõitja ja jalakäija" ning on üks kõrgemalt hinnatud mudeleid oma segmendis.


XE on varustatud erinevate aktiivse ohutuse süsteemidega, nagu näiteks Autonoomne Hädapidurdusabi, suurendades sellega turvalisuse taset.

Kõige moodsam, ökonoomsem ja rafineeritum sportlik sedaan, mille Jaguar on kunagi turule toonud. XE on läbinisti Jaguar. XE on esimene uue põlvkonna auto, mis tuleb turule Jaguari moodsaima alumiiniumkonstruktsiooniga. Kerge alumiiniumist konstruktsioon paneb aluse uskumatult tugevale kerele, mis suurendab võimsust ning tagab parema juhitavuse ja kauni välimuse.

XE pakatab uuendustest, uusimast tehnikast ja kujundusest. Mudelil on palju juhti abistavaid ja sõiduelamust täiustavaid süsteeme. XE kirjutab reeglid ümber. XE on teistele sama klassi autodele silmiavavaks eeskujuks.

PARIM JUHITAVUS, JÕUDLUS JA RAFINEERITUS

PARIM JUHITAVUS, JÕUDLUS JA RAFINEERITUS

XE on esimene Jaguari uue põlvkonna autodest, mis põhineb täiesti uuel moodsal alumiiniumkonstruktsioonil ning tagab parima juhitavuse, jõudluse ja rafineerituse.

ALATES 106 G/KM

ALATES 106 G/KM

XE kerge konstruktsioon vähendab kütusekulu ja co₂-heitkogus on kõigest 106 g/km.

ALATI ÜHENDUSES

ALATI ÜHENDUSES

XE’l on kasutusel täiesti uus Jaguari infosüsteem INCONTROL, mis kasutab auto välismaailmaga ühenduses hoidmiseks uusimaid tehnoloogiaid.

ADVANCED AERODYNAMICS

MOODNE AERODÜNAAMIKA

XE julge sportauto ilme on inspiratsiooni saanud mudelist F-TYPE ja just see sportlikkus mängib rolli ka selles, et mudelil on Jaguari seni kõige väiksem õhutakistustegur – kõigest 0,26 cd.

XE MAKES SOUND FINANCIAL SENSE

XE ON RAHALISELT MÕISTLIK VALIK

XE on oma klassis üks ökonoomsemaid autosid. Kahe hoolduse vahe on kuni 34 000 kilomeetrit, sel on madalamad hoolduskulud ja konkurentsivõimeline kindlustusrühma reiting.

MORE CHOICE INSIDE

RIKKALIKUD SISEKUJUNDUSE VALIKUD

Lai valik värve, nahka, tekstiile, spoone ja iluliiste võimaldab teil luua just teile meelepärase XE.

LOOGE SIDE

XE'ga muutute üheks hetkest, kui istute kehakuju järgivale istmele. Te istute madalal. Otse teie ees on kaks suurt sportautole omast analoognäidikut ja teabekeskus, mis on inspireeritud mudelist F-TYPE. Haarate jässakast sportlikust roolist – ka see pärineb mudelilt F-TYPE. Teie kõrval olev tõstetud keskkonsool võimendab isikliku kokpiti ilmet ja astmeline armatuurlaud, kus peitub kõige uuem Jaguari puutetundlike ekraanide tehnoloogia, nõjatub teist elegantselt eemale. Vajutage käivitusnupule ja XE ärkab ellu. Tundub, nagu oleks XE elus.

BENSIINIMOOTORID

Jõudlus ja rafineeritus. Mudeli XE bensiinimootorid pakuvad kogu pöördevahemiku ulatuses suure jõudluse ja tundlikkusega kaasnevat puhast sõidurõõmu, samas on heitgaaside ja CO₂-koguse hulk väiksem. Mõlemal 2,0-liitrisel turboülelaadega mootoril i4 on kuus silindrit, kuid mõju keskkonnale on kõigest nelja silindri oma, mis tähendab vähenenud kütuse- ja ülalpidamiskulusid.

Seeria F-TYPE tugisammas, 3,0-liitrine 340 hj turboülelaadega V6 bensiinimootor on varustatud Roots-tüüpi twin-vortex-kompressoriga, mis on jõuallika kompaktsete mõõtmete tagamiseks ja kapoti aerodünaamiliste joonte täiustamiseks paigutatud mootori ülaosasse. Ülelaadimine tagab lineaarse võimsuskõvera ja suure pöördemomendi kõigil mootori kiirustel.

DIISELMOOTORID

XE tutvustab Jaguari uusimat mootorite perekonda Ingenium. Ingenium-mootorid pakuvad suurt jõudlust ja rafineeritust, jättes samas kütusekulu ja CO₂-heitkoguse madalaks. Mudelile XE on sellest uuest erakordsest sarjast saadaval kaks mootorit – 2,0-liitrine 180 hj turboülelaadega diiselmootor i4* ja 2,0-liitrine 163 hj turboülelaadega diiselmootor i4 E-Performance**, mille CO₂-heitkogus on kõigest 99 g/km.

XF viimistlus

Warm Charcoal Suedecloth istmed, Bond grain nahksisu / Warm Charcoal Bond grain armatuurlaud ja Dove uksepolster.

pinnakate

Rihveldatud Alumiinium, satiin Ameerika pähkli spoon

XF LUXURY viimistlus

Dove Bond grain nahkistmed, Warm Charcoal armatuurlaud ja Dove uksepolster.

PINNAKATE

Rihveldatud Alumiinium, Satin Rosewood spooniga

XF PREMIUM LUXURY viimistlus

Barley soft grain nahkistmed, soft grain Truffle armatuurlaud ja Canvas ulsepolster.

PINNAKATE

Rihveldatud Alumiinium, Gloss Rich Oak spoon

XF PORTFOLIO viimistlus

Ivory soft grain nahkistmed, Navy soft grain armatuurlaud ja Canvas Suedecloth premium uksepolster.

PINNAKATE

Rihveldatud Aluminiium, Gloss Figured Ebony spoon

XFR viimistlus

Warm Charcoal soft grain lnahkistmed, Warm Charcoal soft grain armatuurlaud, Ivory kontrastõmblused ja Jet Suedecloth premium uksepolster.

PINNAKATE

Tume võrk Alumiinium, Dark Oak spoon

XFR-S viimistlus

Warm Charcoal istmed, Warm Charcoal armatuurlaud, in Carbon soft grain nahk, Reims Blue kontrastõmblused ja Jet Suedecloth premium uksepolster.

PINNAKATE

Dark Linear Aluminiium, Piano Black spoon

XJ LUXURY viimistlus

Cashew istmed, Truffle armatuurlaud, in Bond grain nahk ja Canvas uksepolster.

pinnakate

Satin American Walnut spoon

XJ PREMIUM LUXURY viimistlus

Ivory istmed, Oyster armatuurlaud ja Ivory uksepolster.

PINNAKATE

Gloss Burr Walnut spoon

MUDELI XE PURE SISEKUJUNDUS

Armatuurlaud ja tekstiilist istmed värvitoonis Jet ning läikivmustad (Gloss Black) iluliistud.

MUDELI XE PRESTIGE SISEKUJUNDUS

Nahkistmed värvitoonis Latte koos kontrastõmblustega värvitoonis Jet, armatuurlaua ülaosa värvitoonis Jet ja
armatuurlaua alaosa värvitoonis Latte, harjatud alumiiniumist (Brushed Aluminium) iluliist ning läikivmust (Gloss Black) keskkonsooli iluliist.

In command

XE juhtimiskeskuseks on puutetundlik ekraan. See on keskpunkt, mille kaudu saate juhtida auto põhifunktsioone, nagu heli, kliimaseade ja navigatsioonisüsteem. Side pidamiseks võimaldab see ka telefoniühendust. Keskkonsooli 8-tollisel puutetundlikul ekraanil on täiesti uus graafiline liides ja kiire reaktsiooniaeg ning ka tahvelarvutitele ja nutitelefonidele omased puutefunktsioonid, nagu nipsamis- ja venitusliigutus.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.