UUS XF

UUS XF

Äratuntavalt Jaguar. Uue Jaguari jõuline kujundus tõstab mudeli teiste seas esile. Selles dünaamilises äriklassi luksussedaanis on ühendatud tundlik rool, sõidumugavus, rafineeritus ja jõudlus, mis tagab ühtaegu nii põnevuse kui ka tõhususe. Tippklassi tehnoloogia hoolitseb teie ohutuse eest, hoiab teid ühenduses ja pakub meelelahutust.


TÄNAPÄEVANE ILU, PROGRESSIIVNE STIIL

Uus XF on jõuline ja sportlik. Kaunid kumerused toovad suurepäraselt esile kindla hoiaku. Enesekindel püstine iluvõre ja kapoti keskmise kumeruse sügavad jooned tugevdavad mudeli iseteadlikkust. Piki keret jookseb üksainus elegantne kaar, mis ümbritseb auto tagaosas isikupäraseid LED-tagatulesid, mille kujundus on inspiratsiooni saanud mudelilt F-TYPE.

5 tärni EURO NCAP ohutustestis

Jaguar XF saavutas maksimaalsed 5 tärni Euro NCAP 2015 ohutustestis.

Pakkudes kokkupõrkel suurepärast kaitset, saavutas XF kõrged tulemused kõigis kategooriates, sealhulgas "Kaassõitja ja jalakäija" ning on üks kõrgemalt hinnatud mudeleid oma segmendis.
XF on varustatud erinevate aktiivse ohutuse süsteemidega, nagu näiteks Autonoomne Hädapidurdusabi, suurendades sellega turvalisuse taset.

Jaguar XF 2016 - LIGHTWEIGHT, INSTINCTIVE, RESPONSIVE

KERGE, INTUITIIVNE, TUNDLIK

Tänu Jaguari alumiiniumkonstruktsioonile on uus XF oma klassis üks kergemaid autosid. Seetõttu on mudel varasematest veelgi tõhusam, käituskulud on väiksemad ja CO2-heitkogus vaid 104 g/km. Uue XF-i kerge topeltõõtshark-esivedrustus ja Integral Linki tagavedrustus suurendavad oluliselt sõidumugavust ja juhitavust. Aktiivvedrustus Adaptive Dynamics kohandab auto seadistusi olude ja sõidustiili järgi. Peale selle annab mudelilt F-TYPE tuletatud konfigureeritav dünaamika veelgi rohkem võimalusi uue XF-i laitmatu stabiilsuse isikupärastamiseks.

Jaguar XF 2016 - INNOVATION FROM START TO STOP

INNOVATSIOON ALGUSEST LÕPUNI

XF-i meelelahutus- ja teabesüsteem InControl Touch võimaldab teil sõpradega sidet pidada ja pakub ajaviidet. Süsteemi saab kasutada valikulise 10,2-tollise puuteekraani graafilise liidese kaudu, mis toetab nipsamis- ja venitusliigutust ning mille reaktsiooniaeg on mugavalt kiire. Jaguari nutikas tehnoloogia aitab täiustada teie sõiduelamust. Saate olulise teabe, näiteks navigatsioonijuhised, enda ees kuvada täpselt seal, kus soovite: kas lasertehnoloogia abil esiklaasil või näidikupaneeli konfigureeritaval 12,3" täiskõrglahutusega TFT-ekraanil. Tundlik, intuitiivne ja sujuvalt integreeritud Jaguari tehnoloogia pakub lahendusi, mis rikastavad teie sõidukogemust.

Jaguar XF 2016 - CRAFTED TO PERFECTION

SUUREPÄRANE KUJUNDUS

Uus XF on täis valikuvõimalusi ja luksust. See on koht, kus kvaliteetmaterjalidest on loodud keskkond, mis pakub puhast ja kõikehõlmavat mugavust. Vajutage punast käivitusnuppu ja XF ärkab otsekui ellu. Ventilatsiooniavad pöörduvad teie poole, käiguvalits JaguarDrive Selector tõuseb sujuvalt, mootor möirgab ja mööda teie selgroogu jooksevad põnevusvärinad. Rõõmu jätkub ka XF-i tagaistmetel reisijatele, kes saavad nautida klassi parimat põlveruumi. Olenemata sellest, kus istute, loovad uue XF-i tänapäevane kujundus, külluslik loomulik valgus ja meisterlik koostekvaliteet ruumika ja õdusa õhkkonna.