TUNDUB AGRESSIIVNE? TALTSUTA TEDA!

Uus Jaguar nüüd kuni 24 300 EUR soodsamalt.

UUS JAGUAR XE

Uudne sportsedaan

UUS JAGUAR XE

Loodud särama


PÕHIOMADUSED

DISAIN

DISAIN

XE – stiil ja kohalolek eristab seda teistest sama klassi autodest. See on tõeliselt erakordne sportsedaan.

JÕUDLUS

JÕUDLUS

Dünaamilise juhitavuse poolest tuntud XE jõudlust on veelgi parandatud. Olge põnevaks sõidukogemuseks valmis, sest parandatud on vedrustust ja uuendatud on ka Jaguar Drive Controli.

TEHNOLOOGIA

TEHNOLOOGIA

Meie valikuline Touch Pro Duo1 info- ja meelelahutussüsteem pakub kaasaegset meelelahutust, mida kuvatakse kahel puutetundlikul ekraanil. Intelligentse tehnoloogia2 funktsioonid parandavad Teie sõidukogemust ja tagavad samal ajal ühenduse maailmaga.


VÄLIMUS

Instinktiivselt pilkupüüdev – XE muskulaarne hoiak rõhutab selle stiilset kohalolekut. Mudelile ainuomased päevatuled, LED-esituled, lai võre ja dünaamiline esikaitseraud rõhutavad sõiduki domineerivat profiili. 


Exterior


SALONG

Teile mõeldes ehitatud interjöör. Kokpiti stiilis salongis on uus keskkonsooli disain, mis koos Jaguar Sport Shift Selectori ja Drive Controliga sümboliseerib XE sportlikku olemust.


Explore Interior


STANDARDVARUSTUS

ISELOOMULIKUD TAGATULED

ISELOOMULIKUD TAGATULED

F-TYPE’ist inspireeritud eristuvad ja elegantse disainiga kitsad, kaarega LED-tagatuled rõhutavad sõiduki sportlikku iseloomu.

JAGUARI SPORTKÄIK SPORT SHIFT SELECTOR

JAGUARI SPORTKÄIK SPORT SHIFT SELECTOR

Iga sõidu keskmes olete Teie. Jaguari sportkäigu Sport Shift Selector abil saate hõlpsasti valida mistahes juhtimisrežiimi ja kohandada nii oma sõidukogemust.

VEOJÕUKONTROLL PIDURDAMISEL TORQUE VECTORING

VEOJÕUKONTROLL PIDURDAMISEL TORQUE VECTORING

Pöördemomenti tasakaalustatakse rataste vahel sujuvalt. Süsteem tagab suurema sõidukindluse, parandades kurvides sõiduki reageerivust ja stabiilsust.

TOUCH PRO

TOUCH PRO

Moodsa disainiga 10-tolline Touch Pro info- ja meelelahutussüsteem2 pakub rikkalikult teavet ja meelelahutust. Touch Pro pakub kohandatavaid koduekraane, kiiret reageerimisaega ja hääljuhtimist.

ESMAKLASSILISED LED-ESITULED

ESMAKLASSILISED LED-ESITULED

Eripärase välimusega mudelile ainuomased päevatuled ja LED-esituled parandavad öösel sõites nähtavust. Need on päevavalgusega võrreldavad, aitavad vähendada sõiduväsimust, rakendavad pidureid ning vähendavad ala- ja ülejuhtimist.

DÜNAAMILINE STABIILSUSKONTROLL

DÜNAAMILINE STABIILSUSKONTROLL

Tagades nii enesekindla kui ka haarava sõidu, sekkub dünaamiline stabiilsuskontroll (DSC) vajadusel mootori pöördemomendi vähendamiseks, pidurite rakendamiseks ning ala- ja ülejuhitavuse kompenseerimiseks.

VALIKUD JA JAGUARI VARUSTUS

VALIKUD JA JAGUARI VARUSTUS

Looge oma XE – kohandage seda erinevate valikute ja lisaseadmetega, alates seadmete juhtmevabast laadimisest kuni valgustatud firmamärgini.

HSE standardvarustuses.
2 Salongi funktsioone peaks kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Sõidukijuhid peavad tagama pideva ja täieliku kontrolli sõiduki üle.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible