SALONGIKUJUNDUS

I‑PACE peegeldab Jaguari klassikalist tasakaalu sportauto ja luksusliku käsitöö vahel.

Sujuvalt integreeritud tehnoloogia, külluslik ruum ja erakordne vaikus. Salongidisain on puhas ja ülekoormamata, kasutatakse puutetundlikke juhtelemente ja voolujoonelist kujundust.

LUKSUSLIK ATMOSFÄÄR

LUKSUSLIK ATMOSFÄÄR

Salongi täiustavad kõikjal luksuslikud, käsitööna valminud elemendid. Teid ümbritseb rikkalik ja ehe viimistlus ning peened kontrastsed topeltõmblused lisavad isikupära. Öösel rõhutab terav valge valgus rafineeritud detaile.

PEIDETUD RUUM

PEIDETUD RUUM

I‑PACE’il on salongi keskel ujuv keskkonsool. Selle ainulaadne disain loob ukse avamisel kohe I‑PACE’i ruumitunnetuse.

SPORTISTMED

SPORTISTMED

I‑PACE’i asjatundlikult kujundatud sportistmed on saadaval eri materjalivalikus ja värvitoonides ning hoiavad ja toetavad teid igal pöördel. Mugavuse parandamiseks on neil kütte- ja jahutusfunktsioon.

TÄIUSTATUD ISTMED

TÄIUSTATUD ISTMED

Lisavarustusse kuuluvad täiustatud istmed on mõeldud sportautodele. Parimatest materjalidest valmistatud istmed pakuvad dünaamilise sõidu ajal suuremat külgtuge.

VAIKNE RAFINEERITUS

VAIKNE RAFINEERITUS

Salong on justkui pelgupaik välismaailma eest. Erakordse rafineerituse saavutamiseks vähendab mootori spetsiifiline ümbris müra, samas kui terav välisdisain vähendab tuulemüra.

AKUSTILINE LAMINAATKLAAS

AKUSTILINE LAMINAATKLAAS

I‑PACE’iga sõitmine on rafineeritud ja vaikne. Salongis vaikuse tagamiseks on I‑PACE’i eesmised külgaknad ja tuuleklaas valmistatud akustilisest laminaatklaasist, mis vähendab väljastpoolt salongi sisenevat müra.

SALONGIKLIIMA EELREGULEERIMINE

SALONGI EELKONDITSIONEER

Jaguari kaugjuhtimise rakenduse abil saate eelsoojendada või -jahutada I-PACE’i salongi just sellele temperatuurile, millega end hästi tunnete. Seda I-PACE’i laadimise ajal tehes saavutatakse ideaalne temperatuur akutoiteta, kulutamata auto läbisõiduulatust.

SALONGIÕHU IONISEERIMINE

SALONGIÕHU IONISEERIMINE FILTRIGA PM 2,5

NanoeTM ionisatsioon suurendab nii juhi kui ka kaassõitja heaolu. Nupu PURIFY aktiveerimisel püüab spetsiaalne filter kinni väljast tulevad peenosakesed, nagu näiteks PM 2,5 ja õhus leiduvad allergeenid, näiteks tolmu ja õietolmu. Salongis olevad osakesed ioniseeritakse, pannes need õhustaastet ligi tõmbama ja neutraliseerima.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible