SALONGIKUJUNDUS

I‑PACE peegeldab Jaguari klassikalist tasakaalu sportauto ja luksusliku käsitöö vahel.

Sujuvalt integreeritud tehnoloogia, külluslik ruum ja erakordne vaikus. Salongidisain on puhas ja ülekoormamata, kasutatakse puutetundlikke juhtelemente ja voolujoonelist kujundust.

LUKSUSLIK ATMOSFÄÄR

LUKSUSLIK ATMOSFÄÄR

Salongi täiustavad kõikjal luksuslikud, käsitööna valminud elemendid. Teid ümbritseb rikkalik ja ehe viimistlus ning peened kontrastsed topeltõmblused lisavad isikupära. Öösel rõhutab terav valge valgus rafineeritud detaile.

PEIDETUD RUUM

PEIDETUD RUUM

I‑PACE’il on salongi keskel ujuv keskkonsool. Selle ainulaadne disain loob ukse avamisel kohe I‑PACE’i ruumitunnetuse.

SPORTISTMED

SPORTISTMED

I‑PACE’i asjatundlikult kujundatud sportistmed on saadaval eri materjalivalikus ja värvitoonides ning hoiavad ja toetavad teid igal pöördel. Mugavuse parandamiseks on neil kütte- ja jahutusfunktsioon.

TÄIUSTATUD ISTMED

TÄIUSTATUD ISTMED

Lisavarustusse kuuluvad täiustatud istmed on mõeldud sportautodele. Parimatest materjalidest valmistatud istmed pakuvad dünaamilise sõidu ajal suuremat külgtuge.

VAIKNE RAFINEERITUS

VAIKNE RAFINEERITUS

Salong on justkui pelgupaik välismaailma eest. Erakordse rafineerituse saavutamiseks vähendab mootori spetsiifiline ümbris müra, samas kui terav välisdisain vähendab tuulemüra.

AKUSTILINE LAMINAATKLAAS

AKUSTILINE LAMINAATKLAAS

I‑PACE’iga sõitmine on rafineeritud ja vaikne. Salongis vaikuse tagamiseks on I‑PACE’i eesmised külgaknad ja tuuleklaas valmistatud akustilisest laminaatklaasist, mis vähendab väljastpoolt salongi sisenevat müra.

SALONGIKLIIMA EELREGULEERIMINE

SALONGIKLIIMA EELREGULEERIMINE

Jahutage või soojendage I‑PACE'i salongi puuteekraanilt või nutitelefonirakenduse kaudu, et sõidukis oleks juba enne sellesse sisenemist soovitav temperatuur. Kliima eelreguleerimine toimub I‑PACE’i laadimise ajal, mistõttu saavutatakse ideaalne temperatuur ilma akuvõimsust kasutamata – nii säilib sõiduulatus.

SALONGIÕHU IONISEERIMINE

SALONGIÕHU IONISEERIMINE

I‑PACE’il on õhukvaliteeti parandav ionisatsioonisüsteem. Salongiõhu ioniseerimine neutraliseerib lõhnu ning vähendab baktereid ja saastet, luues autos meeldivama ja tervislikuma keskkonna.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible