PRAKTILISUS

I-PACE’i disain avab võimaluste maailma. Sujuvalt integreeritud tehnoloogiad, seadmete juhtmevaba laadimine ja telefonisignaali võimendi muudavad I-PACE’i funktsioonide ja Teie ühendatud seadmete kasutamise lihtsaks.

I‑PACE on väljast kompaktne, kuid seest erakordselt ruumikas. Elektrisõiduki ehitus annab vabaduse luua uus salong nii teile kui ka kaassõitjatele.

RUUMIKAS DISAIN

RUUMIKAS DISAIN

I‑PACE’i arhitektuur võimaldab paigutada esiistmed veel rohkem ettepoole – sinna, kus tavaliselt oleks mootor –, nii et sõiduasend paraneb veelgi. Samuti saab esi- ja tagaistmete vahele jätta suurema vahe, mistõttu on tagaistujate jalgadel rohkem ruumi ja paraneb mugavus.

PAGASIRUUM

PAGASIRUUM

Tagaistmete taga oleva pagasiruumi maht on tervelt 656 liitrit ja pagasiruumi pikkus 967 mm. I‑PACE’i kandevõimet täiustab eesmine panipaik, mis asub mootorikaane all ja kus on 27 liitrit lisaruumi.

SALONGI PANIPAIGAD

SALONGI PANIPAIGAD

Mootori puudumine on võimaldanud luua eesmise keskkäepideme alla 10,5-liitrise panipaiga. Mugav panipaik asub täislaiuses ka tagaistmete all. Ning kuna elektrimootor ei nõua traditsioonilist käigukasti, oleme kujundanud enamiku keskkonsoolist ideaalseks hoiukohaks võtmetele ja telefonile.

AKTIIVSUSVÕTI

AKTIIVSUSVÕTI

Nautige oma lemmik-õuetegevusi ja hoidke autovõti turvaliselt autos. Lisavarustusse kuuluv aktiivsusvõti on tugev, täiesti veekindel käepael, mis võimaldab osaleda tegevustes, kus võtme kaasaskandmine on ebamugav.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible