OHUTUS

Tänu paljudele uuenduslikele tehnoloogiatele avastate, et kõik funktsioonid parandavad teie sõidukogemust ja ohutust.

Selleks et kaitsta teid, kaassõitjaid, akut ja teisi liiklejaid, on I‑PACE’il olemas hulk ohutusfunktsioone.

TURVAPUUR

TURVAPUUR

I‑PACE’il on kõigi sõidukis viibijate kaitseks aku ümber alumiiniumist ja terasest jäik puur.

VÄLINE HELISÜSTEEM

VÄLINE HELISÜSTEEM

I‑PACE tekitab väliseid helisignaale kiirusel alla 20 km/h, et teavitada jalakäijaid läheneva sõiduki eest.

TURVAPADJAD

TURVAPADJAD

Kuuest turvapadjast, sh juhi ja kõrvalistuja turvapadjast, turvakardinast ja rindkereturvapadjast koosnev süsteem on sõidukis viibijate kaitseks lisavarustuses.

ISOFIX

ISOFIX

Külgmistel tagaistmetel on turvatooli jaoks kaks ISOFIX-i kinnituspunkti.

UUENDUSLIK TURVATEHNOLOOGIA

Selleks et pakkuda teile ja kaassõitjatele paremat ohutust nii tihedas linnaliikluses kui ka maanteel, on sõidukis olemas hulk uuenduslikku turvatehnoloogiat, mis on saadaval nii standardvarustuses, lisavarustuses kui ka lisavarustuse paketina.

KOHANDUV PÜSIKIIRUSEHOIDJA KOOS ROOLIABIGA

KOHANDUV PÜSIKIIRUSEHOIDJA KOOS ROOLIABIGA

Muutke pikad sõidud ja tihedas liikluses sõitmine lihtsamaks, kasutades I‑PACE’i kohanduvat püsikiirusehoidjat koos rooliabiga. See süsteem tsentreerib ja juhib automaatselt I‑PACE’i sõidurajal, hoides eesolevatest sõidukitest seadistatud kaugust.

JUHIABI – STANDARDFUNKTSIOONID

HÄDAPIDURDUS

HÄDAPIDURDUS

Aitab kaamera, radari ja ultraheliandurite abil vältida kokkupõrkamist teiste sõidukite, jalakäijate ja jalgratturitega. Kokkupõrkeohu tuvastamisel annab süsteem helilise ja visuaalse hoiatuse. Kui tegevust ei järgne, rakendab süsteem piduri, aidates vähendada võimaliku kokkupõrke raskusastet.

PÜSIKIIRUSEHOIDJA JA KIIRUSPIIRAJA

PÜSIKIIRUSEHOIDJA JA KIIRUSPIIRAJA

Püsikiirusehoidja võimaldab hoida stabiilset kiirust ilma gaasipedaali vajutamata. Kiiruspiirajaga saate seadistada sõiduki maksimaalse kiiruse.

KOHANDUV KIIRUSPIIRAJA JA LIIKLUSMÄRGITUVASTUS

KOHANDUV KIIRUSPIIRAJA JA LIIKLUSMÄRGITUVASTUS

Teavitab teid kiiruspiirangutest ja möödasõidukeeldudest, kuvades need selgelt näidikuteplokil. Aktiveeritud kohanduv kiiruspiiraja reguleerib liiklusmärgituvastuse ja püsikiirusehoidja abil sõiduki kiirust.

JUHI SEISUNDI JÄLGIMINE

JUHI SEISUNDI JÄLGIMINE

Juhtimisliigutuste, piduri- ja gaasipedaali vajutamise jälgimisel saab juhi seisundi jälgimise funktsioon aru, kui hakkate väsima, ning annab teile varakult märku sellest, millal peaksite pausi tegema.

SÕIDURAJAL PÜSIMISE ABI

SÕIDURAJAL PÜSIMISE ABI

Tuvastab sõiduki tahtmatu kaldumise sõidurajalt välja ning rakendab rooli, et sõiduk sujuvalt tagasi suunata.

TAGAKAAMERA

TAGAKAAMERA

Tagakaamera parandab tagurdamisel nähtavust. Parkimise abistamiseks kuvatakse puuteekraanil pidevjooned, mis tähistavad I‑PACE’i ja selle projitseeritud teekonda.

JUHIABIPAKETID

Iga pakett pakub laua valikut funktsioone, mis hoiavad teid turvatuna ja teavitatuna. Parkimispakett on I‑PACE S-i standardvarususes. Parkimispakett ja sõidupakett on I‑PACE SE standardvarustuses. Parkimispakett ja juhiabipakett on I‑PACE HSE ja First Editioni standardvarustuses.

PARKIMISPAKETT

PARKIMISABI

PARKIMISABI

Külgboksi parkimine ja boksi tagurdamine on parkimisabiga, mis juhib auto sobivasse boksi ja sellest välja, veel lihtsam. Pärast sõidu- või tagurduskäigu valimist peate juhtima vaid sõiduki kiirust. Graafika ja teavitused aitavad manööverdada.

360⁰ PARKIMISABI

360⁰ PARKIMISABI

Annab teile kitsastes kohtades manööverdamisel täieliku kindlustunde. Ümber sõiduki asuvad andurid käivituvad tagurduskäigu valimisel automaatselt, samuti saab neid aktiveerida käsitsi. Manööverdamisel saate graafika ja helisignaalide abil teada kauguse takistustest.

OHUTU VÄLJUMISE JÄLGIMINE

OHUTU VÄLJUMISE JÄLGIMINE

Annab sõiduki tagaustest väljuvatele reisijatele teada lähenevatest autodest ja jalgratturitest. Läheneva ohu tuvastamisel hakkab uksel vilkuma hoiatustuli. Tuli kustub, kui uksest väljumine on ohutu.

TAGAOLEVA LIIKLUSE JÄLGIMINE

TAGAOLEVA LIIKLUSE JÄLGIMINE

Eriti kasulik parkimiskohalt väljatagurdamisel, hoiatab see süsteem sõiduki külgedelt läheneva ohu eest. Teavitab teid nii heli- kui ka visuaalsete signaalidega, et teaksite, mis toimub sõidukist tagapool, ja seda isegi varjatud vaate korral.

SÕIDUPAKETT

KOHANDUV PÜSIKIIRUSEHOIDJA KOOS STOP & GO FUNKTSIOONIGA

KOHANDUV PÜSIKIIRUSEHOIDJA KOOS STOP & GO FUNKTSIOONIGA

Hoiab eesolevast sõidukist ohutut kaugust isegi kui see aeglustab. Kui eesolev sõiduk peatub täielikult, peatute selle taga sujuvalt. Tihedate peatumiste ja kohaltvõttudega liikluses käivitub kohanduv püsikiirusehoidja automaatselt eesoleva auto järgi.

HÄDAPIDURDUS SUUREL KIIRUSEL

HÄDAPIDURDUS SUUREL KIIRUSEL

Tuvastab tagant otsasõidu ohu ning kuvab hoiatuse ja soovituse pidurdada. Kui te ei reageeri, rakendab auto pidurid, et vähendada võimaliku kokkupõrke raskusastet. Aktiivne kiirusvahemikus 10 km/h kuni 160 km/h.

PIMENURGA ABILINE

PIMENURGA ABILINE

Pimenurga abiline aitab vältida kokkupõrkeid. Kui teie sõiduk tuvastab pimenurgas teise sõiduki ja te olete alustanud reavahetust, süttib vastavas küljepeeglis väike hoiatustuli ning roolimoment suunab teid pöörama I‑PACE’i lähenevast sõidukist eemale.

JUHIABIPAKETT

KOHANDUV PÜSIKIIRUSEHOIDJA KOOS ROOLIABIGA

KOHANDUV PÜSIKIIRUSEHOIDJA KOOS ROOLIABIGA

Jälgib eesolevaid sõidukeid ja sõiduradu kaamera ja radari abil ning hoiab teie sõidukit raja keskel ning kiirust vastavuses eesolevate sõidukite käitumisega. See funktsioon aeglustab sõiduki kiirust, et tagada tihedas liikluses sujuv ja ühtlane sõit.

360° ÜMBRITSEV KAAMERA

360° ÜMBRITSEV KAAMERA

Süsteem kasutab nelja kaamerat, mis asuvad diskreetselt sõiduki ümber ning loovad puuteekraanil 360° vaate. Manööverdamise hõlbustamiseks saab korraga kuvada mitut vaadet.

HÄDAPIDURDUS SUUREL KIIRUSEL

HÄDAPIDURDUS SUUREL KIIRUSEL

Tuvastab tagant otsasõidu ohu ning kuvab hoiatuse ja soovituse pidurdada. Kui te ei reageeri, rakendab auto pidureid, et vähendada võimaliku kokkupõrke raskusastet. Aktiivne kiirusvahemikus 10 km/h kuni 160 km/h.

PIMENURGA ABILINE

PIMENURGA ABILINE

Pimenurga abiline aitab vältida kokkupõrkeid. Kui teie sõiduk tuvastab pimenurgas teise sõiduki ja te olete alustanud reavahetust, süttib vastavas küljepeeglis väike hoiatustuli ning roolimoment suunab teid pöörama I‑PACE lähenevast sõidukist eemale.

Autojuht tohib kasutada kõiki sõidukisiseseid funktsioone vaid siis, kui see on ohutu. Autojuht peab säilitama sõiduki üle alati täieliku kontrolli.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible