OHUTUS

Tänu paljudele uuenduslikele tehnoloogiatele avastate, et kõik funktsioonid parandavad teie sõidukogemust ja ohutust.

Selleks et kaitsta teid, kaassõitjaid, akut ja teisi liiklejaid, on I‑PACE’il olemas hulk ohutusfunktsioone.

TURVAPUUR

TURVAPUUR

I‑PACE’il on kõigi sõidukis viibijate kaitseks aku ümber alumiiniumist ja terasest jäik puur.

VÄLINE HELISÜSTEEM

VÄLINE HELISÜSTEEM

I‑PACE tekitab väliseid helisignaale kiirusel alla 20 km/h, et teavitada jalakäijaid läheneva sõiduki eest.

TURVAPADJAD

TURVAPADJAD

Kuuest turvapadjast, sh juhi ja kõrvalistuja turvapadjast, turvakardinast ja rindkereturvapadjast koosnev süsteem on sõidukis viibijate kaitseks lisavarustuses.

ISOFIX

ISOFIX

Külgmistele tagaistmetele on paigaldatud kaks ISOFIXi turvatoolikinnitust. Tagumisel keskmisel istmel kinnitusi ei ole.

UUENDUSLIK TURVATEHNOLOOGIA

Selleks et pakkuda teile ja kaassõitjatele paremat ohutust nii tihedas linnaliikluses kui ka maanteel, on sõidukis olemas hulk uuenduslikku turvatehnoloogiat, mis on saadaval nii standardvarustuses, lisavarustuses kui ka lisavarustuse paketina.

KOHANDUV PÜSIKIIRUSEHOIDJA KOOS ROOLIABIGA

KOHANDUV PÜSIKIIRUSEHOIDJA KOOS ROOLIABIGA

Muutke pikad sõidud ja tihedas liikluses sõitmine lihtsamaks, kasutades I‑PACE’i kohanduvat püsikiirusehoidjat koos rooliabiga. See süsteem tsentreerib ja juhib automaatselt I‑PACE’i sõidurajal, hoides eesolevatest sõidukitest seadistatud kaugust.

JUHIABISÜSTEEMIDE STANDARDVARUSTUS

HÄDAPIDURDUS

HÄDAPIDURDUS

Aitab kaamera, radari ja ultraheliandurite abil vältida kokkupõrkamist teiste sõidukite, jalakäijate ja jalgratturitega. Kokkupõrkeohu tuvastamisel annab süsteem helilise ja visuaalse hoiatuse. Kui tegevust ei järgne, rakendab süsteem piduri, aidates vähendada võimaliku kokkupõrke raskusastet.

PÜSIKIIRUSEHOIDJA JA KIIRUSPIIRAJA

PÜSIKIIRUSEHOIDJA JA KIIRUSPIIRAJA

Püsikiirusehoidja võimaldab hoida stabiilset kiirust ilma gaasipedaali vajutamata. Kiiruspiirajaga saate seadistada sõiduki maksimaalse kiiruse.

KOHANDUV KIIRUSPIIRAJA JA LIIKLUSMÄRGITUVASTUS

LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTAJA JA ISEKOHANDUV KIIRUSPIIRIK

Liiklusmärkide tuvastaja hoiab Teid kursis kiirusepiirangute ja möödasõitu keelavate märkidega ja kuvab neid jooksvalt juhile. Isekohanduva kiiruspiiriku aktiveerimisel tuvastab see kiiruspiirangud ja kohandab Teie auto kiirust vastavalt.

JUHI SEISUNDI JÄLGIMINE

JUHI SEISUNDI JÄLGIMINE

Juhtimisliigutuste, piduri- ja gaasipedaali vajutamise jälgimisel saab juhi seisundi jälgimise funktsioon aru, kui hakkate väsima, ning annab teile varakult märku sellest, millal peaksite pausi tegema.

SÕIDURAJAHOIDIK (LKA)

SÕIDURAJAHOIDIK (LKA)

Sõidurajahoidik tuvastab auto sõidurajalt kõrvale kaldumise ning rakendab rooli pöördemomenti ja ja suunab Teid autot sõidurajal hoidma.

EESMINE JA TAGUMINE PARKIMISABI

EESMINE JA TAGUMINE PARKIMISABI

Eesmine ja tagumine parkimisabi kasutab esi- ja tagakaitseraual asuvaid andureid, mis tuvastavad autot ümbritsevad takistused ja hõlbustavad manööverdamist.

JUHIABISÜSTEEMID VARUSTUSPAKETID

Iga pakett sisaldab valikulisi funktsioone, mis hoiavad Teid turvalise ja teavitatuna. Pakett Blind Spot Assist on standardis I-PACE mudelitel SE ja HSE. Pakett Driver Assist on standardis I-PACE mudelil HSE. Pakett Park Assist on valikuline kõikidel mudelitel.

PIMENURGA ASSISTENDI PAKETT

PIMENURGA ASSISTENT

PIMENURGA ASSISTENT

Kui I-PACE tuvastab sõiduraja vahetamise ajal teise sõiduki, mis jääb Teie vaateväljast välja, süttib selle poole jäävas uksepeeglis hoiatustuli ja roolile rakendatakse korrigeerivat pöördemomenti, et suunaksite auto lähenevast sõidukist eemale.

OHUTU VÄLJUMISE JÄLGIMINE

OHUTU VÄLJUMISE JÄLGIMINE

Annab sõiduki tagaustest väljuvatele reisijatele teada lähenevatest autodest ja jalgratturitest. Läheneva ohu tuvastamisel hakkab uksel vilkuma hoiatustuli. Tuli kustub, kui uksest väljumine on ohutu.

TAGAOLEVA LIIKLUSE JÄLGIMINE

TAGUMISE LIIKLUSE MONITOR

Eriti kasulik on tagumise liikluse monitor parkimiskohast välja tagurdades. See hoiatab Teid lähenevate ohtude eest nii heliga kui ka visuaalselt, et teaksite takistustest auto taga, isegi kui vaateväli on varjatud.

JUHIABISÜSTEEMIDE PAKETT

PIMENURGA ASSISTENDI PAKETT

PIMENURGA ASSISTENDI PAKETT

Meie pakett Blind Spot Assist aitab potentsiaalset kokkupõrkeohtu tuvastada ja sellele ohtult reageerida, et saaksite end igal sõidul veelgi enesekindlamalt tunda. Sisaldab pimenurga assistenti, tagumise liikluse monitori ja turvalise väljumise abi.

KOHANDUV PÜSIKIIRUSEHOIDJA KOOS ROOLIABIGA

KOHANDUV PÜSIKIIRUSEHOIDJA KOOS ROOLIABIGA

Roolimisabiga isekohanduv kiirushoidik muudab kiirteel ja keerulistes liiklusoludes sõitmise lihtsamaks ja mugavamaks. See saavutatakse rooli, kiirenduse ja pidurdamise ettevaatlikul abistamisel, et hoida auto sõiduraja keskel ja piisaval kaugusel eessõitvatest autodest. Mõõdukad rooli sekkumised tagavad auto sõidurea keskel hoidmise ilma füüsilise pingutuseta.

Autojuht tohib kasutada kõiki sõidukisiseseid funktsioone vaid siis, kui see on ohutu. Autojuht peab säilitama sõiduki üle alati täieliku kontrolli.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible