AUTOSISENE TEHNOLOOGIA

Sujuvalt integreeritud tehnoloogiad muudavad I‑PACE’i funktsioonide ja ühendatud seadmete juhtimise lihtsaks.

I‑PACE pakub uskumatult voolujoonelist kogemust nii sees kui ka väljas. Olgu tegemist kahe puuteekraani, interaktiivse juhiekraani ja projitseeritava ekraaniga või teie nutitelefoniga, vajaminev ei ole kunagi liiga kaugel.

TOUCH PRO DUO

TOUCH PRO DUO

Meie Touch Pro Duo info- ja meelelahutussüsteemil on 10-tolline puuteekraan, mis on integreeritud armatuurlauale, ning madalam 5-tolline puuteekraan, millel on multifunktsionaalsed dünaamilised valitsad.

ÜHENDUVUS STANDARDVARUSTUSES

KAUGJUHTIMINE

KAUGJUHTIMINE

Hoidke I‑PACE’iga ühendust. Kaugjuhtimisrakendus ühildub enamiku Apple’i ja Androidi telefonidega ning võimaldab teil hoida end kursis ja vaadata sõiduki põhiinfot, nagu sõiduulatus, laadimisolek, laadimiskiirus ja toiteallikaga ühendatus.

NAVIGATION PRO

NAVIGATION PRO

Navigation Pro võimaldab kuvada 2D- või 3D-kaarte. Salvestage oma lemmikkohad ja kasutage kaardi uurimiseks mitmepuutega žeste. I‑PACE’i Navigation Pro esitab infot ka sõiduulatuse kohta, võttes arvesse eri tegureid, nagu teeolud ja kiiruspiirangud.

CONNECT PRO

CONNECT PRO

I‑PACE hoiab teid Connect Pro abil teavitatuna ja viimase infoga kursis. Saate teada, mis teie marsruudil toimub, leiate lähimad parkimiskohad ja huvipunktid ning pärast SIM-kaardi paigaldamist saate luua sõidukis 4G wifi-kuumpunkti, et oleksite alati võrgus.

NUTITELEFONIPAKETT

NUTITELEFONIPAKETT

Nutitelefonipakett muudab suhtluse rakendustega I-PACE’i puuteekraani kaudu lihtsaks ja intuitiivseks. Paketti kuulub kohandatud Spotify kogemus ja rakendus Tile®, mis aitab leida kadunud esemeid.

NUTIKAD SÄTTED

Nutikad sätted tunnevad iga juhi võtme ja telefoni järgi automaatselt ära ning valib tema jaoks iga sõidu alguses eelistatava istme- ja peegliasendid ja paneb mängima soovitud meedia. Nutikad sätted õpivad ja automatiseerivad eelistusi lähtuvalt teie harjumustest ja varasematest rutiinidest.

PROJITSEERITAV EKRAAN

Tähelepanu kõrvalejuhtimise vältimiseks kuvatakse tuuleklaasil lisavarustusse kuuluva projitseeritava ekraani abil sõiduki põhiandmed, nagu kiirus ja navigeerimisjuhised. Sellel ekraanil on kristallselge täisvärviline graafika ja suur eraldusvõime.

INTERAKTIIVNE JUHTEKRAAN

INTERAKTIIVNE JUHTEKRAAN

12,3-tolline terav interaktiivne juhtekraan esitab asjakohast sõiduinfot, nagu täisekraanil navigeerimine koos 3D-kaardiga, just siis, kui teil seda vaja on. Selle resolutsioon tagab maksimaalse selguse, samas kui rafineeritud protsessor võimaldab sujuvat liikumist ja nõelteravat graafikat.

MERIDIANI HELI

MERIDIANI HELI

Äratage oma muusika ellu kahe helisüsteemiga briti helieksperdilt Meridian™. Meridiani esmaklassiline ümbritseva heli süsteem koos Trifield™-i tehnoloogiaga pakub kogu elava esituse täielikkust ja selgust. 15 kõlariga Meridian™ pakub I‑PACE HSE ja First Editioni standardvarustuses parimat helikogemust.

Kirjelduses sisalduvad spetsiifilised omadused võivad kuuluda lisavarustusse või sõltuda turust. Saadavust ja tingimusi vaadake oma riigi spetsiifiliselt Jaguari veebilehelt või küsige kohalikust Jaguari esindusest. Teatud funktsioonid nõuavad sobiva SIM-kaardi ja andmesidelepingu olemasolu ning pärast edasimüüja poolt antud esialgse tähtaja möödumist hilisemat liitumist. Mobiilside ei ole kõigis asukohtades tagatud. Sellel veebilehel olev teave ja kujutised tehnoloogia kohta, sh kuvad ja kaadrid, võivad nõuda tarkvara uuendamist, versioonihaldust ja muid süsteemi/visuaalseid muudatusi sõltuvalt valitud lisavarustusest. Autojuht tohib kasutada kõiki sõidukisiseseid funktsioone vaid siis, kui see on ohutu. Autojuht peab säilitama sõiduki üle alati täieliku kontrolli.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible