AUTOSISENE TEHNOLOOGIA

Sujuvalt integreeritud tehnoloogiad muudavad I‑PACE’i funktsioonide ja ühendatud seadmete juhtimise lihtsaks.

I-PACE pakub hõlpsat ühenduvust nii autos sees kui ka väljas. Teave on lihtsasti kättesaadav erinevatelt ekraanidelt ja nutitelefonist. Kõik vajalik on alati läheduses.

PIVI PRO

PIVI PRO

Info- ja meelelahutussüsteem Pivi Pro on sama tuttav kui nutitelefon, Põhiteave, nagu näiteks navigatsiooniseade, meedia ja kontaktid, on ühe puute kaugusel.

ÜHENDUVUS STANDARDVARUSTUSES

UHIUUS NAVIGATSIOONISEADE

UHIUUS NAVIGATSIOONISEADE

Ligipääs reaalajas liiklusinfo värskendustele ja laadimispunktidele. Kättesaadav on ka parkimise- ja kohateave, isegi kui andmesideühendus puudub. Kõik kuvatakse erakordse 2D- või 3D-detailina, ning hääljuhtimine lõpetatakse tuttavatel teedel automaatselt.

JÄLITAMISTEHNOLOOGIA SECURE TRACKER

JÄLITAMISTEHNOLOOGIA SECURE TRACKER

Kasutab jälgimistehnoloogiat, et Teile auto vargusekatsest teatada ja saadab varastatud autode jälgmiskeskusele auto asukohaandmed. Valikuline Secure Tracker Pro3 täiustab seda veelgi ja saadab vastavatele asutustele teavituse, kui Teie auto avamisel on kasutatud autoriseerimata või kopeeritud võtit. Sisaldab tellitud teenuseid garantiiperioodiks.

KAUGJUHTIMINE

KAUGJUHTIMINE

Hoidke I‑PACE’iga ühendust. Kaugjuhtimisrakendus ühildub enamiku Apple’i ja Androidi telefonidega ning võimaldab teil hoida end kursis ja vaadata sõiduki põhiinfot, nagu sõiduulatus, laadimisolek, laadimiskiirus ja toiteallikaga ühendatus.

NUTITELEFONIPAKETT

NUTITELEFONIPAKETT

Nutitelefonipakett muudab suhtluse rakendustega I-PACE’i puuteekraani kaudu lihtsaks ja intuitiivseks. Paketti kuulub kohandatud Spotify kogemus ja rakendus Tile®, mis aitab leida kadunud esemeid.

NUTISEADED SMART SETTINGS

Funktsioonid Pivi Pro ja Smart Settings tuvastavad juhi automaatselt tema võtme või telefoni järgi, valivad iga sõidu alguses eelistatud istme- ja peegliasendid ning mängivad eelistatud muusikat. Smart Settings õpib ja automatiseerib need eelistused vastavalt Teie harjumustele ja varasematele sõitudele.

PROJITSEERITAV EKRAAN

Tähelepanu kõrvalejuhtimise vältimiseks kuvatakse tuuleklaasil lisavarustusse kuuluva projitseeritava ekraani abil sõiduki põhiandmed, nagu kiirus ja navigeerimisjuhised. Sellel ekraanil on kristallselge täisvärviline graafika ja suur eraldusvõime.

INTERAKTIIVNE JUHTEKRAAN

INTERAKTIIVNE JUHTEKRAAN

12,3-tolline terav interaktiivne juhtekraan esitab asjakohast sõiduinfot, nagu täisekraanil navigeerimine koos 3D-kaardiga, just siis, kui teil seda vaja on. Selle resolutsioon tagab maksimaalse selguse, samas kui rafineeritud protsessor võimaldab sujuvat liikumist ja nõelteravat graafikat.

MERIDIANI HELI

HELISÜSTEEM MERIDIANTM

Nautige muusikat Briti heliekspertide kahesüsteemse helisüsteemiga MeridianTM. Võrratu helisüsteem Meridian 3D Surround koos tehnoloogiaga TrifiledTM pakub täiuslikku ja selget live-esitust. 16 kõlari ja võimendiga helisüsteem MeridianTM pakub parimat helikogemust I-PACE HSE standardvarustuses.

1 Kehtib ausa kasutamise poliitika. Standardvarustuses 1 aasta tellitavaid teenuseid.
2 Sisaldab tellitavaid teenuseid, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.
3 Secure Tracker ja Secure Tracker Pro vajavad pärast Jaguari edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega täiendavat tellimist. Vajalik InControl Remote ja mobiilsideühendus.
Nimetatud erifunktsioonid võivad olla valikulised, palun küsige saadavust oma Jaguari edasimüüjalt. Teatud funktsioonid vajavad täiendavat tellimist pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible