TUNDUB AGRESSIIVNE? TALTSUTA TEDA!

Uus Jaguar nüüd kuni 24 300 EUR soodsamalt.

F-TYPE

PUHAS SÕIDUNAUDING

F-TYPE välimus

Dünaamilise soorituse jaoks loodud pilkupüüdev F-TYPE’i kere on jõuline, kuid samal ajal ka meeleline. Mudeli kerge ja jäik alumiiniumkonstruktsioon tagab nõtkuse ning selle täiuslikud mõõtmed võimaldavad täpset juhitavust ja graatsilist kurvide läbimist.

F-TYPE’i päritolu avaldub mudeli jõulises kujus ja kaunites proportsioonides. F-TYPE on Jaguari tipptasemel sportautode uusim esindaja. Mudeli väljakujunemises oli oma osa ka tuulel, kuna kujundamisel kasutati Jaguari moodsat aerodünaamilise modelleerimise tehnoloogiat. Aerodünaamilise soorituse elemendid moodustavad kerekujundusega sujuva terviku, tagades suurtel kiirustel väiksema tõstejõu ja suurepärase stabiilsuse.

Iluvõre all paiknev eesmine splitter ja tagumine Venturi toru suunavad sõiduki kere alust õhuvoolu ning suurematel kiirustel tuleb automaatselt välja sissetõmmatav tagaspoiler, mis vähendab tõstejõudu kuni 120 kg. Isegi uksekäepidemed tõmbuvad sisse, kui neid ei kasutata, ja võimaldavad F-TYPE’i külgedel takistusteta õhuvoolu.

KERE JA AERODÜNAAMIKA

SISSETÕMBUVAD UKSEKÄEPIDEMED

F-TYPE’il on uksekäepidemed, mis tõmbuvad sisse, kui neid ei kasutata, ja võimaldavad külgedel takistusteta õhuvoolu.

KLAASIST PANORAAMKATUS

F-TYPE’i kupeemudelitel kuulub lisavarustuse valikute hulka panoraamkatus, mis katab autot kogulaiuses, täidab sõitjateruumi päevavalgusega ja muudab selle avaramaks. Privaatsuse suurendamiseks saab vajaduse korral kasutada käsitsi ettetõmmatavat kardinat.

ALLALASTAV KATUS

Isegi katus on kiire: kiirustel kuni 50 km/h kulub katuse sulgemiseks ja avamiseks kõigest 12 sekundit. Katus on ehitatud spetsiaalsest komposiitmaterjalist, mis vähendab tuule- ja maanteemüra, ning selle kerge kangas parandab mudeli sooritusomadusi.


Süvistuspaigalduse ja soojendusega tagaklaas ja kompaktne katuse panipaik hoiavad mudeli tagaosa madala ja elegantsena, mistõttu ei ole allalastud katusele vaja lisakatet. See aitab autot veelgi kergemana hoida.

F-TYPE ESITULED

Valmis sööstma, F-TYPE esitulede piklik kuju sulandub aerodünaamilisse kujusse, tehes tuled nähtavaks nii eest kui külgedelt. Bi-function HID Xenon esituled kiirgavad intensiivset valget valgust, samas kui LEDid loovad omanäolise öise alatooni. 

On Off

AUTOMAATNE TAGALUUK

F-TYPE Coupé'le on valikvarustusena saadaval automaatne tagaluuk. Kergeks ligipääsuks ja mugavamaks kasutamiseks on saab luuki avada või sulgeda ühe nupuliigutusega.

ADAPTIIVSED ESITULED

F-TYPE valikvarustuses on Adaptiivsed esituled, mis aitavad paremini jälgida teed ja muudavad pimedal ajal sõitmise ohutumaks. Täiustatud süsteem mõõdab auto kiirust ja rooli pöördeasendit suunates tulesid kuni 14 kraadi väljapoole ning 7 kraadi sissepoole, parandamaks nähtavust kurvides. Valikulises varustuses Intelligentne Kaugtuledelülitamissüsteem vahetab vajadusel esituled kaugtuledele automaatselt.

Tagatuled

Kaardus tagatuled säilitavad elegantsuse tänu LED tehnoloogiale. Tagantvaates lisavad nad F-TYPE'le avarust ja täiustavad kaunist dünaamilist proportsiooni. 

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible