TUNDUB AGRESSIIVNE? TALTSUTA TEDA!

Uus Jaguar nüüd kuni 24 300 EUR soodsamalt.

F-TYPE

PUHAS SÕIDUNAUDING

F-TYPE SALONG

Tänu salongi läbimõeldud ülesehitusele, hõlpsasti kasutatavatele juhtseadmetele ja selgetele näidikutele on F-TYPE’i sisemus kombinatsioon funktsionaalsest ergonoomikast ja sportlikust stiilist.


Salongi kujundus seab juhi esikohale ning laialdane värvi- ja tekstuurivalik võimaldab end ka isikupäraselt väljendada.

SISEKUJUNDUS

Sulandute auto, rooli ja teega ühte – Teie ja F-TYPE’i vahel tekib side hetkest, kui tema käivitusnuppu vajutate ja mootor möirates ellu ärkab.
Sõitjateruum on kujundatud nii, et nägemisväli oleks optimaalne ja ilma liigsete tähelepanu kõrvalejuhtivate asjaoludeta. Salongi 1+1 konfiguratsioon keskendub juhile, kes istub madalal, gravitatsioonikeskme lähedal.

JUHIKESKSED JUHTSEADMED

Näidikupaneel, millel on kaks suurt analoognäidikut, on lihtne, selge ja hõlpsasti loetav – just selline nagu sportautos vaja. Juhitavuse hõlbustamiseks on kolme kodaraga rooli kujundusse hõlmatud põhifunktsioonide juhtseadised. Rooli taga paiknevad käiguvahetuslabad võimaldavad sõrmeotstega käike vahetada järjestikku, ilma et peaks käed roolilt võtma. Et juhil oleks suurem kontroll, saab keskkonsoolil asuva valitsaga Jaguar SportShift Selector valida täisautomaatse režiimi või sportrežiimis ka käsitsi käiguvahetamise. Käike saab valida järjestikku: valitsa ettepoole lükkamine vahetab madalamale ja valitsa tahapoole tõmbamine kõrgemale käigule. Kaheksatolline värviline puutetundlik ekraan võimaldab hõlpsalt juhtida paljusid funktsioone, sh näiteks navigatsioonisüsteem, meelelahutus- ja teabesüsteem, samuti Dynamic-i kuvasüsteem, kui see on olemas.

ISIKUPÄRASEKS MUUTMINE

F-TYPE’i aluseks on Jaguari ehedalt britilik iseloom, kuid mudeli isikupärasemaks muutmine on sinu kätes. Tehtavad valikud loovad auto, mida armastad. Isikliku sisekujunduse loomisel saad valida viie istme ning mitme värvi ja tekstuuri vahel. Jaguar pakub erakordset kujunduspakettide, lisavarustuse ja valikute kollektsiooni, mis võimaldab F-TYPE’i muuta selliseks, nagu sa sportautot ette kujutad. Autost saab läbinisti sinulik F-TYPE.

NUTIKAS VENTILATSIOONIAVADE SÜSTEEM

Salongi kujundus tagab nähtavuse minimaalsete tähelepanu kõrvalejuhtivate asjaoludega. Miski ei tohiks takistada vaadet eesolevale teele. Nutikas ventilatsiooniavade süsteem, mis on osa kliimaseadmest, peidab kaks keskset ventilatsiooniava ja toob need nähtavale ainult siis, kui juht seda soovib.

SEADISTATAV VALGUSTUS

Lülitage sisse käivitusnupp ja F-TYPE ärkab ellu valgustades keskkonsooli. Seadistatav valgustus, standardvarustuses F-TYPE S, F-TYPE V8 S ja F-TYPE R mudelitel, pakub personaalseid valikuid fosfor sinise, kahvatu sinise, valge, koralli või punasena, sobitudes Teie tuju ja stiiliga. Aktiveerige Dynamic režiim ja  punane valgustus süttib käepidemetel, keskkonsoolil ja armatuurlaual.

AVARUSE LUKSUS

F-TYPE Coupé pakiruum on kasutajasõbralik ja avar. Kuni 407 liitrine mahutavus on piisav ruum pagasile. 

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible