TURVALISUS JA PRAKTILISUS

TURVALISUS JA PRAKTILISUS

Vaieldamatult juhile mõeldud auto.
TUTVUGE TURVALISUSEGA

TURVALINE KOHT, KUS OLLA

Ümberpaiskumise kaitsetalad on kabriolettmudelitel oluline turvalisuse element ja samas ka ilusa välimusega. Need on satiinkroomitud või läikivmusta viimistlusega.

RUUM KAHELE

KINDLUSTUNNE

KINDLUSTUNNE

F-TYPE’is on Teie ja Teie kaassõitjate turvalisuse tagamiseks terviklik turvapadjasüsteem. Andurid tuvastavad Teie suuruse ja kaalu enne eesmiste turvapadjade sobivat paigutamist. F-TYPE’i täiustatud turvavöö eelpingutid pingutavad turvavööd kiire pidurduse korral automaatselt.
ELUKS HÄDAVAJALIK

ELUKS HÄDAVAJALIK

Piisavalt ruumi nädalavahetuse sõitudeks. F-TYPE’i pakiruumis on piisavalt ruumi kahe inimese käsipagasile. Kupee valikuline pakiruum avaneb ja sulgeb automaatselt mugava nupu abil.

SÕIT PIMEDAL AJAL

F-TYPE’i valikulised ja uued LED-pikseltuled ja intelligentne tehnoloogia võimaldavad kaugtulede valgusvihku jagada ilma vastutulevaid sõidukeid pimestamata. Samuti kohandavad need nähtavuse ulatust vastavalt sõidukiirusele ning kurvis pööravad vastavalt tee kumerusele, tagades parema nähtavuse igas olukorras.

PINGEVABA A-ST B-NI

F-TYPE on vaieldamatult juhile mõeldud auto. Täiustatud ohutussüsteemid ja juhiabisüsteemid võimaldavad Teil keskenduda sõidunaudingule.

PIMENURGA ASSISTENDI PAKETT BLIND SPOT ASSIST

PIMENURGA ASSISTENDI PAKETT BLIND SPOT ASSIST

Pimenurga assistent tuvastab sõidurea vahetamisel pimedasse nurka jääva auto ning rakendab pöördemomenti ja suunab Teid lähenevast autost eemale sõitma. Tagurdamisel kasutab tagumise liikluse monitor puuteekraanil sama süsteemi, et Teid liikuvatest autodest teavitada.
SÕIDURAJAHOIDIK (LKA)

SÕIDURAJAHOIDIK (LKA)

Sõidurajahoidik tuvastab auto sõidurajalt kõrvale kaldumise ning rakendab rooli pöördemomenti ja suunab Teid autot sõidurajal hoidma.
TAHAVAATEKAAMERA

TAHAVAATEKAAMERA

Tahavaatekaamera tagab tagurdamisel parema nähtavuse. Parkimise hõlbustamiseks kuvatakse puuteekraanil staatilised jooned, mis tähistavad Teie auto projitseeritud rada.
PÜSIKIIRUSHOIDIJA JA KIIRUSPIIRIK

PÜSIKIIRUSHOIDIJA JA KIIRUSPIIRIK

Kiirushoidik võimaldab Teil hoida püsivat kiirust ilma gaasipedaali kasutamata. Kiiruspiirikuga saate seadistada sõiduki maksimaalse kiiruse.
PARKIMISABI

PARKIMISABI

Park Assist juhib sõiduki sobivasse kohta ja sealt välja – nii on paralleelne ja risti parkimine veelgi lihtsam. Pärast sõidu- või tagurdamisrežiimi valimist peate kontrollima ainult sõiduki kiirust. Graafika ja teavitused juhendavad Teid manööverdamisel.
LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTAJA JA ISEKOHANDUV KIIRUSPIIRIK

LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTAJA JA ISEKOHANDUV KIIRUSPIIRIK

See hoiab Teid kursis kiirusepiirangute ja möödasõitu keelavate märkidega ning kuvab neid jooksvalt näidikuplokile. Isekohanduv kiiruspiirik tuvastab kiiruspiirangud ja kohandab Teie auto kiirust vastavalt.
HÄDAPIDURDUS

HÄDAPIDURDUS

Aitab vältida kokkupõrkeid teiste autode ja jalakäijatega, kasutades selleks sisseehitatud kaameraid. Kui tuvastatakse otsasõidu oht, annab süsteem sellest märku heliga või visuaalselt. Kui juht ei reageeri, rakendab süsteem pidureid, et vähendada võimaliku kokkupõrke raskust.
JUHI VALVSUSE JÄLGIMISSÜSTEEM (DCM)

JUHI VALVSUSE JÄLGIMISSÜSTEEM (DCM)

Jälgides rooli, pidurite ja gaasipedaali kasutamise aktiivsust, tuvastab juhi valvsuse jälgimisüsteem, kui olete muutumas uniseks ja annab varakult märku, kui peaksite tegema pausi.
REHVIRÕHUANDURID (TPMS)

REHVIRÕHUANDURID (TPMS)

Rehirõhu jälgimissüsteem jälgib pidevalt iga rehvi rõhku ja annab märku, kui rehvi(de)s on rõhk langenud.

VALIGE OMA F‑TYPE

Valige kupee või kabriolett – valet valikut siin ei ole.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda auto spetsifikatsioonidest (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.