SOORITUSVÕIME

Valmistuge elevust tundma.
TUTVUGE MOOTORITEGA

HÄMMASTAVAST HINGEMATVAKS

F-TYPE’i mootor on Jaguari bensiinimootoritest põnevaim, seda tänu uuenduslikele kütusekulu ja heitmete parandamise tehnoloogiatele, ilma et jõudluses järeleandmisi tegema peaks.

KUULAKE SEDA LÄHEDALT

Kõikidel mudelitel, alates 300 hj 4-silindrisest kuni 575 hj V8-ni, on aktiivne sportväljalasketoruga süsteem. Tehke see lülitatavaks, nii et Teil on võimalus kuulata põnevat mootoriheli kõikide mootori pöörete juures.

300 HJ i4

300 HJ i4

Tugev jõudlus koos rafineerituse ja tõhususega. 2-liitrine 300 hj 4-silindriline turbolaaduriga bensiinimootor tagab erakordse jõu ja hea juhitavuse.
450 HJ V8

450 HJ V8

Teid ootab 4,4 sekundiga 0–100 km/h kiirendus ja konkurentsitu mootori reageerimine. Optimaalseks jõudluseks valige tagarattavedu või nelikvedu. 
575 HJ V8

575 HJ V8

Pakub veelgi paremat jõudlust mistahes tingimustes ilma Jaguari standardses luksuslikus sõidumugavuses järeleandmisi tegemata. Saadaval ainult F-TYPE R-DYNAMIC mudelitel.

MEELEOLUKAS KOGEMUS

Lühim vahemaa kahe punkti vahel on sirgjoon. Aga kus on põnevus? Kaunis, proportsionaalne šassii, pingutatud vedrustus ja tundlik juhtimine muudavad F-TYPE’i hämmastavalt paindlikuks, hoides Teid kindlalt teel.

SISEMINE JÕUDLUS

NELIKVEDU

NELIKVEDU

F-TYPE’i nelikvedu koos tehnoloogiaga Intelligent Driveline Dynamics pakub täiusliku tasakaaluga jõudlust ning tagab enesekindla juhtivuse.
VEOJÕUKONTROLL PIDURDAMISEL

VEOJÕUKONTROLL PIDURDAMISEL

F-TYPE kasutab rehvides individuaalselt juhitavat pidurisüsteemi, et suurendada võimekust ka kõige kitsamates kurvides. See vähendab alajuhitavust ja pakub sportlikku väledust ning suurendab enesekindlust.
ELEKTROONILINE AKTIIVDIFERENTSIAAL

ELEKTROONILINE AKTIIVDIFERENTSIAAL

Juhtimisel edastatakse pöördemoment tagaratastele ja kasutatakse täielikult ära olemasolev võimsus. See võimaldab Teil hiljem kurvi pöörata ja varem kiirendada. Töötab koos tehnoloogiaga Intelligent Driveline Dynamics.

DÜNAAMILINE JUHTIMINE

KOHANDATAV DÜNAAMIKA

KOHANDATAV DÜNAAMIKA

Isikupärastage sõiduomadused vastavalt oma eelistustele. Configurable Dynamics võimaldab reguleerida roolikaalu, ülekandekaarti ja gaasipedaali reageerimist.
ISEKOHANDUV DÜNAAMIKA

ISEKOHANDUV DÜNAAMIKA

Kiire sõidustiili ja -tingimuste analüüsiga teravdab isekohanduv dünaamika F-TYPE’i reaktsiooniaega ja pakub alati optimaalset sõidukogemust.

SILMAPAISTEV JA PEATUMATU VÕIMSUS

355 MM EES 325 MM TAGA

355 MM EES 325 MM TAGA

Optimeeritud ühendama nii vastupidavust kui ka väikest kaalu, pakkudes samas kindlat jõudlust.
380 MM EES 376 MM TAGA

380 MM EES 376 MM TAGA

Äärmiselt kiire, reageeriv ja progressiivne pidurdustõhusus.
398 MM EES 380 MM TAGA

398 MM EES 380 MM TAGA

Süsinikkeraamilised pidurikettad. Meie võimsaim pidurdussüsteem, mis on võimeline saavutama kõrgetasemelise püsiva jõudluse.

VALIGE OMA F‑TYPE

Valige kupee või kabriolett – valet valikut siin ei ole.

*Saadaval ainult 450 hj mootoritega.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda auto spetsifikatsioonidest (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.