SALONGI TEHNOLOOGIA

SALONGI TEHNOLOOGIA

Katkestusteta ühendus.
TUTVUGE TEHNOLOOGIATEGA

ATRAKTIIVNE STIIL JA TEHNOLOOGIA

F-TYPE’i autosisese info- ja meelelahutussüsteemi ning puuteekraani abil olete maailmaga ühendatud. Tavalisel 10-tollisel puuteekraanil kasutage audiovisuaalse teabe saamiseks puute- ja pühkimisliigutusi.

ISTUGE ROOLI

Lihtne ja intuitiivne. Valige, kas uuel kõrgresolutsiooniga 12,3-tollisel interaktiivsel juhiekraanil kuvada täielik 3D-kaart või teabepaneel, kust saate näha oma sõiduandmeid, navigeerimisvärskendusi ja seda, mis lugu parajasti mängib.

INTERAKTIIVNE JUHIEKRAAN
VÕRGUMEEDIA
NAVIGATSIOONISEADE CONNECTED NAVIGATION PRO

HÄSTI ÜHENDATUD

NUTIKAD VALIKUD

NUTIKAD VALIKUD

Nutikam ja turvalisem viis nutitelefoni kasutamiseks autos. Leidke ja kuulake hõlpsalt muusikat rakendusega Apple CarPlay ®, Või kasutage sama mugavat rakendust Android AutoTM.
KAUGJUURDEPÄÄS

KAUGJUURDEPÄÄS

Suhelge oma F-TYPE’iga kust tahes. Jaguari kaugjuhtimise rakendus võimaldab Teil kontrollida kütusetaset, täpsustada auto asukohta, autot mugavalt avada ja sulgeda ning kliimaseadet juhtida.
PUHAS MEELERAHU

PUHAS MEELERAHU

Varguse korral annab valikuline jälitamistehnoloogia Secure Tracker märku Teie F-TYPE’i asukohast ja teavitab kohe vastavaid asutusi, et auto leitaks.
TEIE SÕIT TEIE TAUSTAMUUSIKA

TEIE SÕIT TEIE TAUSTAMUUSIKA

F-TYPE’i uskumatult rikkalik heli on pärit Briti kõrglahutusega heli spetsialistidelt MeridianTM. Selle digitaalse täppistehnoloogia abil loodud tipptasemel helisüsteemid sulanduvad sujuvalt auto luksusliku interjööri.

VALIGE OMA F‑TYPE

Valige kupee või kabriolett – valet valikut siin ei ole.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda auto spetsifikatsioonidest (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

InControli funktsioonid, valikud ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda, palun küsige oma Jaguari edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest. Teatud funktsioonide kasutamise eeldus on sobiv SIM-kaart koos siduva andmesidepaketiga, mille kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. Jaguari rakendus InControl Remote on vaja alla laadida Apple’i või Google Play poest. Mistahes autosiseseid funktsioone võib juht kasutada vaid siis, kui see on täiesti ohutu.

Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.