VÄLIMUS

F-PACE võimas ja väle väljanägemine ning sportlik iseloom muudavad selle silmapaistvaks sõidukiks. Jaguar F-TYPE’lt visuaalset inspiratsiooni saanud F-PACE on võimas linnamaastur, millel on sportauto DNA.

F-PACE on värskeim liige ilusate ning põnevate autode mudelirivis. Dünaamilised proportsioonid suurendavad aerodünaamikat ja aitavad parandada võimekust. Veenva hoiaku tõestuseks on "pisara" kuju, mida rõhutab kitsenev katusejoon. 

F-PACE - Advanced Aerodynamics

kaasaegne aerodünaamika

F-PACE suurepärase aerodünaamilise soorituse taga seisab sõiduki keredisain, masina õhutakistus on vaid 0,34 Cd*, mille tulemusena on F-PACE tõesti nii nõtke, nagu see välja näeb. kaasaegne aerodünaamika aitab vähendada kütusekulu, CO2-heitkogust ja tuulemüra ning suurendab samas suurtel kiirustel stabiilsust ja juhi enesekindlust.

* Oleneb mootorist.

ISEKOHANDUVAD LED-ESITULED
F-PACE’il on Jaguarile omaste J-kujuliste päevatuledega isekohanduvad LED-esituled2, mis annavad päevavalgusele lähedase värvusega valgust, hõlbustavad juhil objektide eristamist ja mõjuvad vähem väsitavalt.

DÜNAAMILISED PROPORTSIOONID
F-PACE mõjub dünaamilisena iga nurga alt. Veenev esiosa, imponeeriv radiaatorivõre ja teravad jooned väljendavad teadlikult F-TYPE’i sportlikku elegantsi.

JÕULISED TAGATIIVAD
Ilmeka välimusega tagatiivad rõhutavad F-TYPE’ilt päritud sportlikku iseloomu ja moodustavad kauni tausta F-PACE’i kirgastele LED-tagatuledele.

F-PACE - Alloy Wheels

SPORTLIKUD RATTAD

Mudelile F-PACE on saadaval lai valik kergeid, parandatud aerodünaamikaga kergsulamvelgi läbimõõduga 18–22 tolli, mis täiendavad ideaalselt F-PACE’i dünaamilist välimust.

Märkus: Pildil on valikulised 22-tollised 9 kodaraga hallid veljed Style 9006, värv Diamond Turned

1 Sõltub mootorist.
2 Sobivus oleneb modifikatsioonist ja turust. Valitud mudelist sõltuvalt on saadaval ka ksenoon- ja halogeenesituled.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible