TURVALISUS & PRAKTILISUS

Tehnoloogiliselt kaasaegne ja uskumatult praktiline F-PACE on varustatud kõigega, mida vajate oma aktiivse elustiili elamiseks.

Lõime F-PACE’i, et pakkuda Teile, Teie kaasreisijatele ja Teie elustiilile külluslikult ruumi. Täiendava enesekindluse ja mugavuse saavutamiseks on F-PACE varustatud täiustatud sõidukijuhi abisüsteemidega, mis muudavad iga sõidu lõõgastavamaks ja meeldivamaks.

AVAR JA PRAKTILINE

F-PACE salongi muudavad praktiliseks ja mitmekülgseks 40 : 20 : 40 jaotusega kokkuklapitavad tagaistmed ning muljetavaldav 1740-liitrine pakiruum koos madala laadimiskõrguse ja pakiruumi laia avausega.

F-PACE - ACTIVITY KEY

TEGEVUSVÕTI*

Tegevusvõti võimaldab elada täiel rinnal. Käepael on vastupidav ja veekindel. See ei piira teie tegevusvabadust, hüpake langevarjuga või ujuge, auto võti on alati teie läheduses. Tavapärane võti võib jääda autosse, kuna see on turvalisuse kaalutlustel deaktiveeritud.


* F-PACE esimese väljalaske standardvarustuses.

F-PACE - GESTURE TAILGATE

VIIPEGA avanev TAGALUUK*

Viipega avanev tagaluuk võimaldab juhil tagaluuki avada ja sulgeda teeservalt, ilma et ta peaks puudutama pagasiluuki või võtit. Asetage lihtsalt jalg auto tagaosa külje alla ja tagaluuk avaneb või sulgub.


* F-PACE esimese väljalaske standardvarustuses.

F-PACE - REVERSIBLE LOADSPACE FLOOR

ÜMBERPÖÖRATAV PAKIRUUMIpõhi

F-PACE pakiruumipõhi on ümberpööratav ja selle saab kiiresti muuta vastupidavast vaibast hõlpsalt puhastatavaks kummimatiks, mis sobib ideaalselt niiske või mudase varustuse vedamiseks.

TÄISMÕÕDUS VARURATAS

TÄISMÕÕDUS VARURATAS

F-PACE on saadaval koos täismõõdus varurattaga, mille välimus vastab Teie valitud kergsulamvelgedele. Varuratta lisamisel tõuseb pakiruumi põrand ülespoole ja pakiruumi maht väheneb. Küsige üksikasju Jaguari esindusest, sest seevõib mõjutada ühtesobivust teatud funktsioonide ja varustusega.

STANDARDSED JUHTIMIST TOETAVAD FUNKTSIOONID

VALIKVARUSTUSE PAKETID

Valige sobiv varustuspakett, et oma sõidukogemust veelgi parandada.


PARKIMISPAKETT

SÕIDUPAKETT

JUHIABI PAKETT

Juht võib auto lisafunktsioone kasutada ainult siis, kui selle tegevusega ei kaasne ohtu. Juht peab igal ajal säilitama täieliku kontrolli auto üle.

1 Pakiruumi konfiguratsioon ja kogumaht sõltub mudelist ja sellest, kas paigaldatud on täismõõdus või kompaktne varuratas. Küsige üksikasju Jaguari kohalikust esindusest.
2 Valikuline funktsioon.
3 Valikuline funktsioon. Pole saadaval mudelile F-PACE SVR.
4 Sõltub turust.
5 Ainult automaatkäigukast. Saadaval ainult koos automaatselt hämarduvate elektriliselt klapitavate küljepeeglitega. Sõltub turust.
6 Funktsioon on saadaval ka eraldi. Saadaval ainult koos automaatselt hämarduvate elektriliselt klapitavate küljepeeglitega.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible