Omadused ja sooritusvõime

F-PACE tundlik juhitavus ja tehnoloogiliselt arenenud mootorid tagavad jõudluse ning tõhususe, mis muudab sõitmise põnevaks.

SÕIDUOMADUSED

F-PACE äratavad ellu võimsad mootorid koos Jaguari kerge alumiiniumkonstruktsiooni ja dünaamilise jõudluse tipptasemel tehnoloogiatega. Koos tagavad need vapustava jõudluse ja muljetavaldava kütusesäästlikkuse.

TÄIELIK ENESEKINDLUS

Olenemata sellest, kas valite tagasillaveo (RWD)* või neliveo, on     F-PACE tunnetus ja juhitavus alati Jaguarile omased.
* Saadavus oleneb turust.

mootorid

F-PACE juurde kuulub täiustatud ja tõhusate diisel- ning bensiinimootorite valik, mis hõlmab ka meie uusi Ingeniumi diiselmootoreid. Kõik mootorid tagavad dünaamilise sõiduelamuse ning Jaguari tundliku soorituse. Mudeli F-PACE mootorid on varustatud käivitamis- ja seiskamissüsteemi* ning nutika regeneratiivlaadimisega, mis kasutab aku laadimiseks ära pidurdamise kineetilist energiat, muutes linnas sõitmise eriti säästlikuks.
* Oleneb turust.

INGENIUM – ALL - NEW DIESEL ENGINE

INGENIUMI SEERIA

Ingenium on Jaguar Land Roveri mootoritüüp, mida iseloomustab pingevaba võimsus, rafineeritus ja tõhusus. Modernse tehnoloogiaga ja ülenialumiiniumistIngeniumi mootoris on tasakaalus hämmastav võimsus ja väga hea kütusetõhusus.

F-PACE - F-TYPE inspired

INGENIUMI DIISELMOOTOR

F-PACE’i mudeliseerias on kolm erinevat Ingeniumi tehnoloogial põhinevat diiselmootorit. Nendel madala hõõrdetasemega, üleni alumiiniumist mootoritel on väga jäik silindriplokk ja kaks tasakaalustusvõlli, mis tagab minimaalse vibratsioonitaseme ja sujuva igapäevase toimimise. Kõik mootorid on varustatud stopp/start-süsteemi1 ja nutika regeneratiivlaadimisega, mis pidurdamise ajal kasutab auto kineetilist energiat aku laadimiseks ja võimaldab saavutada maksimaalse kütusetõhususe, eriti linnasõidu ajal.

Sõltub turust.

ŠASSII JA VEDRUSTUS

F-PACE šassii ja vedrustus loovad ainulaadse tasakaalu täpsuse ning sõidumugavuse vahel.

F-PACE - LIGHTWEIGHT ALUMINIUM ARCHITECTURE

KERGE KAALUGA ALUMIINUMSTRUKTUUR

F-PACE’i kerge, jäik ja tugev alumiiniumkere pakub suurepärast kaitset igale autos viibijale ning tänu väiksemale kaalule on paranenud kütusetõhusus, juhitavus ja pidurdusvõime. F-PACE on oma klassi üks kergemaid mudeleid2 ning seda iseloomustab peaaegu ideaalnekaalujaotus 50:502, mis kindlustab sportliku võimekuse ja laitmatu juhitavuse.

2Sõltub mudelist ja mootorist.

F-PACE - MANUAL OR AUTOMATIC TRANSMISSIONS

MANUAAL- VÕI AUTOMAATKÄIGUKAST

F-PACE’i 8-käiguline automaatkäigukast ja F-PACE SVR-i 8-käiguline käigukast Quickshift reageerivad väga kiiresti, toimivad sujuvalt ja tõhusalt. Käiguvahetus on kiire ning kiirendamised ja möödasõidud pingevabad. Lisaks saate käike ka käsitsi vahetada, kasutades rooli küljes olevad hoobasid. 6-käiguline manuaalkäigukast3 tagab täpsed ja lühikesed käiguvahetused. See kerge kaaluga ja modernne käigukast täiendab ideaalselt F-PACE’i hämmastavat tõhusust.

Saadaval ainult koos 2-liitrise 4-silindrilise 163 hj diiselmootoriga (olenevalt turust).

1 Saadavus sõltub turust.
2 Sõltub mudelist ja mootorist.
3 Saadaval ainult 2-liitrise 4-silindrilise 163 hj diiselmootoriga (olenevalt turust).
4 Ainult automaatkäigukast.
5 Mudelite F-PACE S ja SVR standardvarustuses, 2-liitrisele 4-silindrilisele 163 hj diiselmootorile pole saadaval.
6 Ainult automaatkäigukast. Mudelite F-PACE S ja SVR standardvarustuses, 2-liitrisele 4-silindrilisele 163 hj diiselmootorile pole saadaval.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible