SALONG

F-PACE sisu puhul on kaasaegse välimuse loomiseks elegantsus ühendatud sportlikkusega.

F-PACE juurde kuulub mitmekülgne nahksisustuse ja viimistluse valik. Need kvaliteetsed materjalid annavad teile F-PACE salongi jaoks omas klassis ühe kõige mitmekülgsema valikuvõimaluse. Teil on ideaalne võimalus luua ruum, mis vastab täpselt teie stiilile.

SPORTLIK LUKSUS

F-PACE salongis tervitab teid rafineeritus ja julge sportlik stiil. Saate valiku teha mitmete luksuslike värvide ning materjalide hulgast.

KVALITEET JA TEOSTUS

F-PACE’i salongiviimistluse valik on mudeliklassi üks parimatest. Modernne Briti stiilis teostus, hoolikalt valitud kvaliteetmaterjalid, pehme nahk ja peenetundeline viimistlus – koos uue valikulise süsinikkiudvineeriga.

F-PACE - INTERIOR MOOD LIGHTING

SEADISTATAV ÕDUS SALONGIVALGUSTUS

Kui soovite oma autot veelgi isikupärastada, võite valida seadistatava õdusa salongivalgustuse3, mis pakub hulgaliselt visuaalseid efekte ningloob autos külalislahke ja lõõgastava atmosfääri. Valgustisüsteem toob pehmelt esile salongidisaini kõige peenemad detailid ja on häälestatav kümnele eri värvirežiimile. F-PACE suudab luua õhkkonna, mis vastab ideaalselt Teie meeleolule.

F-PACE - Rear Space

TAGUMINE ISTMERIDA

Tagumises reas on jala- ja põlveruumi vastavalt 945 mm ja 65 mm. See tähendab, et ruumi on piisavalt kolmele täiskasvanule, tagumisi istmeid saab elektriliselt reguleerida – istme ideaalne asend on vaid nupuvajutuse kaugusel.

F-PACE - PANORAMIC ROOF

PANORAAMKATUS

Valige üks meie lisavarustusse kuuluvatest klaasist panoraamkatustest*, kas fikseeritud või lahtilükatav, et täita F-PACE sisemus valgusega ja muuta salong avaramaks. Privaatsuse suurendamiseks ja tugeva päikesevalguse tekitatava kuumuse vähendamiseks on iga panoraamkatus standardina varustatud elektrilise kattega.


* Klaasist panoraamkatuse saadavus oleneb turust ja mudelist.

1 Saadaval ainult mudelitele F-PACE R-Sport ja F-PACE S.
2 Saadaval ainult mudelile F-PACE SVR.
3 Saadavus ja sobivus sõltub turust.
4 Valikuline funktsioon. Pole saadaval mudelile F-PACE SVR.
5 Klaasist panoraamkatuse sobivus sõltub turustja mudelist.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible