UUS JAGUAR F‑PACE SVR

UUS JAGUAR F‑PACE SVR

Tere tulemast meie ülima jõudlusega, V8 ülelaaduriga ja oma klassi juhtiva väledusega linnamaasturisse!
GALERII

JÕUDLUS

KIIRUS JA DÜNAAMILISUS

KIIRUS JA DÜNAAMILISUS

F-PACE SVR on suurema jõudlusega, väledam ja dünaamilisem kui kunagi varem ning on meie auhinnatud mudelivaliku tippmudel.

F-PACE SVR TEHNILISED ANDMED

mootor

5-liitrine


F-PACE SVRi keskmes on Jaguari võimas 5-liitrine V8 ülelaaduriga mootor.

MAKSIMAALNE VÕIMSUS

550 (405) hj (kW)


550 hj (405 kW) võimsus tagab põneva sõidukogemuse iga kord, kui rooli istute.

MAKSIMAALNE PÖÖRDEMOMENT

700 Nm (516 lb-ft)


F‑PACE SVR tagab suurema pöördemomendi, mis on kuni 700 Nm (516 lb-ft).

0–100 KM/H

4 (3,8) sekundiga


Tänu uusimale tehnoloogiale, sealhulgas dünaamilisele kiirendusele, kiirendab F-PACE SVR nullist sajani ainult 4 (3,8) sekundiga.

DISAIN

VÄLIMUS

VÄLIMUS

F-PACE SVRi disaini kuuluvad suuremad õhuvõtuavad, kapoti ventilatsiooniavad, külgmise kaitsetiiva ventilatsiooniavad ja tagaspoiler, mis kõik suurendavad jõudlust ning vähendavad tuuletakistust. See tagab parema jõudluse ja juhitavuse.

VAADAKE GALERIID
SUUREMAD ÕHUVÕTUAVAD

SUUREMAD ÕHUVÕTUAVAD

Uus esikaitseraud lisab imposantset, sportlikku hoiakut, samas kui suuremad õhuvõtuavad aitavad jahutada V8 ülelaaduriga mootorit. Välimust täiendab läikivmust esivõre koos unikaalse satiinhalli ümbrisega ja SVRi logoga.
PERFORMANCE ISTMED

PERFORMANCE ISTMED

Looge ühendus F-PACE SVRiga hetkest, kui istute selle pehmetele Windsori nahast ja seemismaterjalist või poolaniliinnahast Performance istmetele. Soojendusega esi- ja tagaistmetel on SVRi kiri ja unikaalne perforeeritud muster.
ROOL

ROOL

Pöidlahoidjatega ning unikaalsete punaste Flame Red ja heledate Light Lunar õmblustega ja SVRi logoga nahkrool lisab sportlikkust. Pivi Pro 12,3-tolline interaktiivne juhiekraan annab vajaliku info hetkega.

SVRI MUSTADE KEREDETAILIDE PAKETT BLACK

STIIL SISU JAOKS

Suurendage F-PACE SVRi dünaamilist välimust valikulise SVRi mustade keredetailide paketiga. Läikivmust viimistlus ja detailid – alates läikivmustast esivõre raamist ja kapoti ventilatsiooniavadest kuni Jaguari embleemi ja F-PACE’i tähiseni – muudavad Teie auto veelgi stiilsemaks.

VÄRV

SV KVALITEETVÄRVID

Oma Jaguari isikupära ja välimuse rõhutamiseks valige kõrgläikega, satiinmatt või eriefekt-kerevärv SV kvaliteetvärvide seast.

JÄTKAKE AVASTAMIST

ERIPROJEKTIDE ÜKSUS SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

ERIPROJEKTIDE ÜKSUS SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

Eriprojektide üksus esitleb Jaguari parimat valikut: eksklusiivseid SV-märgiga mudeleid, piiratud koguses erimudeleid ja ainulaadseid disainprojekte.
TUTVUGE SV-ga
JAGUAR F-PACE’I MUDELID

JAGUAR F-PACE’I MUDELID

Kogu mudelivalikuga saab tutvuda siin.
TUTVUGE MUDELITEGA

Vaadake WLTP arvnäitajaid
Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest täislaetud akuga, mis vastavad ELi õigusaktidele. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO2, kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto standardteekonnal.

*Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda auto tehnilistest omadustest (mudel ja jõuülekanne) ja riigist või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.


Autosiseseid funktsioone peaks juht kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda, palun küsige oma Jaguari edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonid on tellimusega kaasas, aga nende kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest.