UUS
JAGUAR F-PACE

Meie luksuslikus linnamaasturis kohtuvad auhinnatud disain, Jaguari jõudlus ja intuitiivsed tehnoloogiad, mis muudavad iga Teie teekonna erakordseks. Nüüd saadaval ka pistikhübriidina.


UUS JAGUAR F-PACE: LUKSUSLIK, ÜHENDUSES JA ELEKTRILINE

Neljasilindrilise 404 PS pistikhübriidi läbisõiduulatus täiselektrirežiimis töötades on kuni 53 km

Uus Jaguar F-PACE oma uhiuue, jõulise välisilmega, kaunilt kujundatud värske salongi, uusima info- ja meelelahutussüsteemiga Pivi Pro ning nelja- ja kuuesilindrilise mootorivalikuga – sealhulgas pistikhübriid- ja kerghübriidsüsteem – on luksuslikum, ühendatum ja efektiivsem kui kunagi varem.

Uue F-Pace’i esimesed mudelid jõuavad Eestisse 2021. aasta alguses.

Registreeruge ja saage uudiseid F-PACE’i kohta esimesena.

JAGUAR F-PACE - HOIDKE MIND KURSIS

Kohustuslikud väljad on märgitud tärniga

 

DISAIN

INTERIOR

TUTVUGE SISEMUSEGA

Oleme kõik salongi detailid läbi mõelnud, et luua rahulik koht Teile ja kaassõitjatele. Kvaliteetmaterjale, uusi värvilahendusi ja täiustatud istmemugavust leiab nii Jaguar F-PACE’i kui ka F-PACE R-Dynamic Si uhiuues salongis.

DESIGN FEATURES

KUJUNDUSELEMENDID

F-PACE’i värskelt uuendatud salongis on Luxteci või nahkkattega pinnad, mis on katsudes pehmed; samuti valik pilkupüüdvaid ehisdetaile. Esteetilisust rõhutab Briti parim käsitöömeisterlikkus, mis tagab meeldejääva sõidukogemuse.

EXTERIOR

TUTVUGE VÄLIMUSEGA

Sujuv kapoti üleminek, sügavam iluvõre, uued topelt J-labaga iseloomulikud esituled ja laiemad tuulutusavad lisavad Jaguar F-PACE’ile dünaamilist hoiakut ning muudavad selle veelgi silmatorkavamaks. Uued integreeritud väljalasketorude otsad1 täiendavad ümberkujundatud tagakaitserauda, rõhutades jõulist hoiakut.


SOORITUSVÕIME

DRIVING PERFORMANCE

SÕIDUVÕIMEKUS

F-PACE ühendab reipa jõudluse intelligentsete juhiabitehnoloogiatega.

PLUG-IN HYBRID

UUS JAGUARI PISTIKHÜBRIID-LINNAMAASTUR F-PACE

Uue pistikhübriidauto F-PACE elektrirežiimis sõites naudite väiksemat kütusekulu ja nullheitmeid.

F-PACE SVR

F‑PACE SVR

5-liitrise ülelaaduriga V8 mootori ja 283 km/h tippkiirusega on F-PACE SVR Jaguari ülima jõudlusega linnamaastur.

HYBRID, PETROL OR DIESEL

HÜBRIID-, BENSIINI- VÕI DIISELMOOTOR

F-PACE on saadaval uute poolhübriidbensiini ja - diiselmootoritega ning uhiuue pistikhübriidmootoriga – neile, kes soovivad veelgi väiksemat kütusekulu ja vähem CO2 heitmeid. Kõigil on 8-käiguline automaatkäigukast.

UNIQUE TO JAGUAR

UNIKAALNE JAGUAR

Valige täisdünaamilise sooritusvõime ja maksimaalse kütusesäästlikkuse vahel. Jaguar Drive Control sooritab dünaamilises režiimis käiguvahetuse kiiremini ja varasemad üleminekud ökorežiimis. Vihma-, jää- ja lumerežiimis lülitub auto madala haardumisega tingimustes rahulikumale käiguvahetusele.

EXERCISE COMPOSURE

LIIKUMISE MEELERAHU

Jaguari pideval nelikveol koos tehnoloogiaga Intelligent Driveline Dynamics on ennetav nelikveosüsteem. Kui teised nelikveosüsteemid hakkavad tööle pärast auto haarduvuse kaotamist, nihutab meie süsteem ennetavalt pöördemomendi esiratastele, et säilitada auto juhitavus ja Teie meelerahu.


SALONGI TEHNOLOOGIA

SIMPLICITY AS STANDARD

LIHTSUS ON STANDARDPAKETIS

Info- ja meelelahutussüsteemi Pivi standardvarustuses on

  • 11,4-tolline puuteekraan
  • DAB-digitaalraadio
  • Värskelt kujundatud liides
  • Apple CarPlay® 2
  • Android Auto™ 3
  • InControl Remote 4

Minge üle versioonile Pivi Pro5 ja Teid saadab uusim autosisene tehisintellekt, mis pakub täielikult ühendatud teekonnal selliseid funktsioone nagu näiteks iseõppiv navigatsioonisüsteem.

INFORMATION AT A GLANCE

INFORMATSIOON HETKEGA

Uue valikulise kõrgresolutsiooniliga 12,3-tollise interaktiivse juhiekraaniga saate valida erinevate paigutuste hulgast, sealhulgas täisekraanil kuvatav 3D-navigeerimine, sõidu- ja audioteave.

Valikuline esiklaasinäidik6 projitseerib põhiteabe esiklaasile. Täisvärviekraanilt saate hõlpsalt näha oma auto kiirust, käigukangi asetust ja navigeerimist.

MERIDIAN™ AUDIO

MERIDIAN™ AUDIO

Suurbritannias asuv MeridianTM Audio on muusikaelamuste tipptasemel edastaja. Me ei räägi lihtsalt helitugevuse suurendamisest. See on pigem muusika sügavuse, selguse, realistlikuse suurendamine, kasutades täiustatud akustilist tehnoloogiat ja strateegiliselt paigutatud kõlareid, et luua heliplatvorm, mida nimetame helilavaks ja mis sobib ideaalselt F-PACE’i salongi. Valige helisüsteemide MeridianTM või MeridianTM Surround vahel.

PEACE AND QUIET

PEACE AND QUIET

Sõidutee müra summutamine tänu heliekspertide innovaatilise tehnoloogiaga MeridianTMAudio7 ja väiksemale vibratsioonile pakub F‑PACE Teile ja kaassõitjatele mugavamat sõitu.

WIRELESS CHARGING

SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

Valikuline seadmete juhtmevaba laadimine koos telefonisignaali võimendiga võimaldab ühilduvaid nutitelefone laadida ilma juhtme või laadimisdokita. Autos olles kasutab telefon parema signaali ja selgemate kõnede jaoks auto antenni.

CABIN AIR IONISATION WITH PM2,5 FILTER

SALONGIÕHU IONISEERIMINE FILTRIGA PM 2,5

Valikuline NanoeTM ionisatsioon suurendab juhi ja kaassõitja heaolu. Aktiveerige funktsioon ja spetsiaalselt välja töötatud filter püüab kinni väljast tulevad peenosakesed ja õhus leiduvad allergeenid, näiteks PM 2,5, tolmu ja õietolmu.


PRAKTILISUS JA OHUTUS

PRACTICAL LOADSPACE

PRAKTILINE PAGASIRUUM

F‑PACE’il on kuni 778-liitrine1, 10 pakiruumimaht. Kui vajate lisaruumi, saate teise rea istmed kokku klappida ja Teil on 1827 liitrit10 kasutatavat ruumi. F-PACE sobib ideaalselt Teie vajadustega nii tööpäevadel kui ka nädalavahetusel.

ACTIVITY KEY

TEGEVUSVÕTI ACTIVITY KEY

Uhiuus vee- ja põrutuskindel valikuline tegevusvõti Activity Key11 võimaldab Teil oma autot avada, lukustada ja käivitada. Te ei vaja enam tavapäraseid võtmeid ega pea väljas olles muretsema, kuidas autovõtit turvaliselt kaasas kanda.

PIXEL LED HEADLIGHTS WITH SIGNATURE DRL

LED-PIKSELESITULED KOOS ISELOOMULIKE PÄEVASÕIDUTULEDEGA

Valikulistel LED-pikseltuledel on animeeritud suunatuled. Isekohanduvad kaugtuled tagavad pimedas suurema nähtavuse, jagades valgusvihku automaatselt ilma vastutulevaid sõidukeid pimestamata.

DRIVER ASSISTANCE

JUHIABISÜSTEEMID

Jaguar F-PACE on varustatud juhiabisüsteemidega, mis muudavad linnas liikumise ja parkimise lihtsamaks ning kiirteel sõitmise nauditavamaks. Need tehnoloogiad aitavad Teil stressivaba sõitu nautida.

Esitatud arvud pärinevad NEDC2st, mis on arvutatud tootja ametlike WLTP testide põhjal vastavalt ELi õigusaktidele. Need on ainult võrdlemiseks. Tegelikud arvud võivad erineda. CO2 ja kütusekulu võib varieeruda sõltuvalt ratta paigaldusest ja valikulistest lisadest. NEDC2 on arvnäitajad, mis on arvutatud valitsuse valemi põhjal WLTP arvudest ja mis on võrdsed vana NEDC testi andmetega. See võimaldab rakendada õiget maksukäsitlust.

Vaadake WLTP arvnäitajaid WLTP on uus ametlik ELi test, mida kasutatakse sõiduautode standardiseeritud kütusekulu ja CO2 arvutamiseks. See mõõdab kütusekulu, energiatarbimist ja -ulatust ning heitkoguseid. Selle eesmärk on arvandmed tegelikule sõidukäitumisele lähemale tuua. See testib valikvarustuse, nõudlikuma testimisprotseduuri ja sõiduprofiilidega sõidukeid.
1 Sõltuv jõuülekanne.
2 Teie auto on Apple CarPlay jaoks ette valmistatud. Apple CarPlay teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
3 Teie auto on Android Auto jaoks ette valmistatud. Android Auto teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.android.com/auto/.
4 InControl Remote sisaldab tellitavaid teenuseid, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega. Jaguari rakendus InControl Remote on vaja alla laadida Apple’i või Google Play poest.
5 Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist, pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.
6 Mõnes riigis on vajalik päikesevalgustust nõrgendav esiklaas. Navigeerimisandmed kuvatakse esiklaasile ainult siis, kui autole on paigaldatud Pivi Pro.
7 Valikuline funktsioon.
8 Võib kehtida ausa kasutamise poliitika. Sisaldab 1-aastast tellimust, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud tähtaega.
9 Pildil on eraldi müüdav Jaguari lisaseade Click and Go. Tahvelarvuti ei kuulu komplekti. Kehtib ausa kasutamise poliitika. Pärast 20GB andmemahu kasutamist kuu jooksul võib auto andmeedastuskiirus ülejäänud kuus väheneda. Selle funktsiooni õiglase kasutamise eeskirjade kohta leiate üksikasju InControl Pivi Pro tingimustest aadressil www.jaguar.com/pivi-pro-terms. Taasesituse aeg sõltub voogesituse pakkujast ja videosisust. HD-videoedastus suurendab märkimisväärselt andmekasutusmahtu.
10 Märgmaht on tööstusstandard, mida mõõdetakse testitava ruumi täitmisel vedelikuga. Mõõdetav maht kuni laeni. Pakiruumi konfiguratsioon ja täielik pakiruumimaht võivad mudeliti erineda ja sõltuvad sellest, kas on paigaldatud täissuuruses või ruumisäästlik varuratas.
11 Activity Key laadimine võtab keskmiselt kaks tundi ja aku peab vastu kuni kümme päeva.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda auto tehnilistest omadustest (mudel ja jõuülekanne) ja riigist või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Autosiseseid funktsioone peaks juht kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võib riigiti erineda, palun küsige oma Jaguari edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonid on tellimusega kaasas, nende kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest.

Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd. registreeritud kaubamärk. Trifield ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.
Apple CarPlay on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad Apple Inc lõppkasutaja tingimused.
Android Auto on Google LLC registreeritud kaubamärk.
NanoeTM on ettevõtte Panasonic Corporation registreeritud kaubamärk.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible