TEHNOLOOGIA AUTO SEES

Külluslikult informatsiooni ja meelelahutust pakkuv InControl on meie komplekt täiustatud tehnoloogiatest, mis ühendavad teid koos oma E-PACE-ga ülejäänud maailmaga.

InControl sisaldab intuitiivseid ja täiustatud integreeritud tehnoloogiaid, mis kindlustavad, et kõik saavad oma teekonnast maksimumi võtta. Keskkonsooli südames olev 10-tolline Touch Pro ekraan toetab näpistus- ja sirvimisliigutusi ning pakub rikkalikku audiovisuaalset meelelahutust. 

TOUCH PRO

TOUCH PRO

Et autosviibimise kogemust rikastada, pakub Touch Pro kuni nelja kohandatavat nö koduekraani ja lisaks kiirele reaktsioonile ka häälkontrolli. Interaktiivne külgpaneel võimaldab valida erinevate funktsioonide seast, nii et põhiekraanil võib kasutada navigatsiooni, aga külgpaneelis telefoni. Erinevate paneelide vahel lülitumiseks sirvige lihtsalt üles või alla.

ESIKLAASINÄIDIK

Valikuline esiklaasinäidik (HUD) kuvab esiklaasile põhilise autot puudutava informatsiooni. Sellel on kõrglahutusega kristallselge värviline graafika, mis võimaldab juhil kergelt hoomata kogu tegevust ja informatsiooni.

INTERACTIVE DRIVER DISPLAY

INTERAKTIIVNE JUHI EKRAAN

Kindlustamaks, et te olete alati informeeritud, ühendatud ning lahutatud meelega, on E-PACE-l valikuline kõrglahutusega 12,3-tolline interaktiivne juhi ekraan. Süsteem suudab vastu võtta ja kuvada meelelahutust ning sõidu- ja aktiivse turvalisuse infot, sealhulgas navigatsioon, telefon ja meedia.

MERIDIAN™ SOUND SYSTEM

MERIDIAN™ HELISÜSTEEM

Äratage oma muusika ellu Briti heliekspertide Meridian kahe helisüsteemiga. Suurepärane Meridian ringhelisüsteem koos Trifield™ tehnoloogiaga loob 15 kõlari abil reaalajas esitusele omase eheduse ja selgusega heli.

†Trifield ja "kolme välja" seade on Trifield Productions Ltd kaubamärk.

†† Meritian on Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible