SÕIDUVÕIMEKUS

Täiustatud sõidudünaamika ja rafineeritusega on iga reis E-PACE-ga nauding.

SÕIDUVÕIMEKUS

Kurvides tasakaalus ja tundlik E-PACE reageerib juhi tegevusele kiiresti ja täpselt.

JAGUARI SÕIT JA JUHITAVUS

E-PACE šassii on välja arendatud pakkuma tundlikku ja puhast sõidudünaamikat. Alumiiniumist šassiikomponentide jäikust kasutatakse vedrustuse parandamiseks. Sõidumugavust parandab ka keeruka mitmikhoob-tagavedrustusega täiesti iseseisev vedrustussüsteem.

NELIKVEDU

Erinevates tingimustes maksimaalse soorituse saavutamiseks kontrollib nelikveo (AWD) süsteem nutikalt pöördemomendi jaotust esi- ja tagasilla vahel. Pöördemomenti tasakaalustatakse mõlema silla vahel, et täielikult ära kasutada kõigi nelja rehvi haarduvust.

ACTIVE DRIVELINE

ACTIVE DRIVELINE

Täiendava tundlikkuse tarbeks optimeerib Active Driveline haarduvust ja loob tagaveolise juhitavuse iseloomu. Süsteem võimaldab jagada kuni 100 protsenti tagasillale minevast pöördemomendist vastavalt haarduvusele kummalegi tagarattale.

ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

KÕIKIDEL PINNASTEL TAGATUD VEOJÕUKONTROLL

Kõikidel pinnastel tagatud veojõukontrolli süsteem (ASPC) annab libedates tingimustes juhile rohkem enesekindlust. See on madalatel kiirustel töötav püsikiirushoidik, mis aitab autol olenemata ilmast toime tulla situatsioonides, kus haarduvus on väike - võimaldades keskenduda auto juhtimisele.

MOOTOR JA KÄIGUKASTID

Jaguar E-PACE jaoks on saadaval lai valik Ingenium-mootoreid, mis pakuvad nii võimsust ja puhast sõidurõõmu kui säästlikkust ja rafineeritust. Kindlustades, et alati on sees optimaalne käik, maksimeerides kütusesäästu ja pöördemomenti, on E-PACE üheksakäiguline automaatkäigukast äärmiselt tundlik ja sujuv. Veel suuremaks juhi kaasamiseks ja kütusesäästlikkuseks valige kuuekäiguline manuaalkäigukast.

INGENIUM FAMILY

INGENIUM-PEREKOND

Meie madala hõõrdetasemega, üleni alumiiniumist Ingenium-mootoritel on väga jäik silindriplokk ja kaks tasakaalustusvõlli, mis tagab minimaalse vibratsioonitaseme ja sujuva igapäevase toimimise. Kõik mootorid on varustatud stopp/start-süsteemi* ja nutika regeneratiivlaadimisega, mis pidurdamise ajal kasutab auto kineetilist energiat aku laadimiseks ja võimaldab saavutada maksimaalse kütusetõhususe, eriti linnasõidu ajal.

*Sõltub turust

INGENIUM PETROL ENGINE

INGENIUM BENSIINIMOOTOR

E-PACE Ingenium bensiinimootorid kasutavad tipptasemel innovaatilisi tehnoloogiaid nagu muutuva nukkvõlli ajastusega süsteem, et parandada jõudlust ja säästlikkust igas aspektis ning aidata vähendada CO2-emissioone.

INGENIUM DIESELMOOTTORI

INGENIUM DIISELMOOTOR

Sujuvaks igapäevatoimimiseks on E-PACE madala hõõrduvusega, alumiiniumist Ingenium-diiselmootoritel täiustatud turbotehnoloogia, mis tagab kõrge pöörde- momendi terves pööretevahemikus ja reageerimisvõime, mis on ühetaoline, progressiivne ning vähendab viivitust.

SÕIDUDÜNAAMIKA

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible