JAGUAR E-PACE

SILMAPAISTVAD DETAILID

VAADAKE GALERIID

JÕUDLUS

Erinevate mootorite ja täiustatud sõidudünaamikaga tagab E-PACE täiusliku tasakaalu stiilis ja jõudluses.

PISTIKHÜBRIIDMOOTOR

PISTIKHÜBRIIDMOOTOR

Elektrirežiimis (EV) on Jaguar E-PACE pistikhübriidi läbisõiduulatus kuni 62 km ††(42 miili††) ja see sobib ideaalselt igapäevasteks linnasõitudeks. Pikematel reisidel on bensiinimootoriga pistikhübriid E-PACE ideaalne kompaktlinnamaastur.
TUTVUGE

E-PACE PISTIKHÜBRIIDI TEHNILISED ANDMED

LAADIMISAEG 0–80%

30 minutit*E-PACE pistikhübriidi laadimine on mugav. Laadige liikvel olles.

KÜTUSEKULU

1,4–1,6 l / 100 km kohta††Kasutage kütusesäästlikku E-PACE pistikhübriidi ja võtke oma reisist maksimum.

HEITMED

32–36 g/km††Nautige E-PACE pistikhübriidiga vähendatud CO2 heitmeid.

ELEKTRIAUTO LÄBISÕIDUULATUS

62–59km††Teie lühikesed teekonnad sobivad suurepäraselt elektriautorežiimiga.
NELIKVEDU

NELIKVEDU

Erinevates tingimustes jõudluse saavutamiseks kontrollib nelikveosüsteem pöördemomendi jaotust esi- ja tagatelje vahel. Veojõu optimeerimisel suurendab nelikvedu dünaamilist juhitavust ja pakub ebasoodsates tingimustes paremat stabiilsust, et saaksite sõitu nautida.
SÕIDUVÕIMEKUS

SÕIDUVÕIMEKUS

Ainulaadne tasakaal väleda ja mugava sõidu vahel. Õppige tundma selle Jaguari linnamaasturi sõidupõnevust. Lai valik täiustatud mootoreid, sealhulgas hübriidtehnoloogiad – leiate kindlasti neist endale sobivaima.
ISEKOHANDUV DÜNAAMIKA

ISEKOHANDUV DÜNAAMIKA

Valikuline isekohanduv dünaamika tagab täpse dünaamika ja paindliku sõidu, jälgides rataste ja kere liikumist. Amortisaatorid reguleerivad vedrustust ja tagavad optimaalse tasakaalu mugavuse, rafineerituse ja väleduse vahel. ​
KOHANDATAV DÜNAAMIKA

KOHANDATAV DÜNAAMIKA

Kohandatav dünaamika võimaldab isikupärastada E-PACE’i pedaali reageerimist, käigukangi vahetuspunkte, rooliseadeid ja vedrustust vastavalt Teie sõiduvajadustele, et rõhutada rafineeritust ja mugavust või sõiduki jõudlust.

TEHNOLOOGIA

E‑PACE’s intuitive technologies – including Pivi, our in-car infotainment system – are fast and a joy to use. Ensuring car and driver become one, and E‑PACE is ready to go when you are.

LIHTSUS ON STANDARDPAKETIS

Info- ja meelelahutussüsteemi Pivi standardvarustuses on
  • 11,4-tolline puuteekraan
  • Digitaalraadio
  • Värskelt kujundatud liides
  • Apple CarPlay®1
  • Android AutoTM2
  • InControl Remote3
Minge üle versioonile Pivi Pro4 ja Teid saadab uusim autosisene tehisintellekt, mis pakub täielikult ühendatud teekonnal funktsioone nagu iseõppiv navigatsioonisüsteem.
LIHTSUS ON STANDARDPAKETIS
INFORMATSIOON HETKEGA
HELISÜSTEEM MERIDIAN AUDIO

PRAKTILISUS JA OHUTUS

Mistahes mudeli valite, E-PACE pakub hulgaliselt sõidufunktsioone, millega iga teekonda täiustada.

SALONGI TAHAVAATEPEEGEL CLEARSIGHT

SALONGI TAHAVAATEPEEGEL CLEARSIGHT

Tahavaatepeegel ClearSight tagab takistusteta vaate Teie taga olevale teele. See ajakohane tehnoloogia voogedastab videot katusele paigaldatud kaamera kaudu ja tagab nähtavuse mistahes oludes.
SALONGI PANIPAIGAD

SALONGI PANIPAIGAD

E-PACE’i sportautode esteetika peidab endas suurt pakiruumi ja mahukaid salongi panipaiku. Kindalaegas ja sügavad esiuste panipaigad hoiavad hädavajaliku käeulatuses, samas kui pakiruum mahutab kõik, mida vajate pikemal reisil.
ESMAKLASSILISED LED-ESITULED

ESMAKLASSILISED LED-ESITULED

Kvaliteetsed LED-esituled koos topelt-J-labaga iseloomulike päevasõidutuledega muudavad Teid nähtavaks ka kõige eredamas päevavalguses. Need lisavad Teie sõidule dünaamilisust standardvalikus olevate eesmiste ja tagumiste animeeritud suunatuledega.
ELEKTRILISELT AVATAV TAGALUUK

ELEKTRILISELT AVATAV TAGALUUK

Elektriliselt avatav tagaluuk võimaldab Teil pakiruumi avada ja sulgeda võtmeta või sõidukit puudutamata. Tagaluugi avamiseks või sulgemiseks pange jalg sõiduki taganurga alla.
JUHIABISÜSTEEMID

JUHIABISÜSTEEMID

Jaguar E-PACE on varustatud juhiabisüsteemidega, mis muudavad linnas liikumise ja parkimise lihtsamaks ning kiirteel sõitmise nauditavamaks. Need tehnoloogiad aitavad Teil stressivaba sõitu nautida.

LOOGE OMA AUTO

Kohandage E-PACE’i vastavalt oma eelistustele – vaadake mudeleid, mootoreid ja tehnilisi andmeid.

ISIKUPÄRASTAGE OMA JAGUAR E-PACE

Valige mudel, mootor ja tehniliste andmete pakett enne oma sõiduki isikupärastamist värvide, valuvelgede ja sisustusvõimalustega.

JÄTKAKE AVASTAMIST

JAGUAR E‑PACE’I MUDELID

JAGUAR E‑PACE’I MUDELID

Kogu mudelivaliku leiate siit. Saadaval on lai valik suurepäraseid kujunduselemente, sooritusvõimet parandavaid abisüsteeme ja tehnoloogiaid.
TUTVUGE MUDELITEGA
TEHNILISED ANDMED

TEHNILISED ANDMED

Tutvuge detailidega. Siit leiate lisateabe mootori võimekuse, auto mõõtmete ja kütusekulu kohta.
VAADAKE TEHNILISI ANDMEID
VALIKUD JA LISAVARUSTUS

VALIKUD JA LISAVARUSTUS

Lisage E-PACE’ile isikupära või praktilisi lisavarustuskomplekte. Meie lai valik tähendab, et saate oma auto kujundada vastavalt vajadustele.
VAADAKE VALIKUID JA LISAVARUSTUST
GALERII

GALERII

Tähelepanu pööramine detailidele on meie autode juures alati oluline olnud. E-PACE on rafineerituse, praktilisuse ja enesekindla sõidu sünonüüm.
VAADAKE GALERIID


Vaadake WLTP arvnäitajaid
Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest täislaetud akuga, mis vastavad ELi õigusaktidele. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO2, kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto standardteekonnal.

1Teie auto on Apple CarPlay jaoks ette valmistatud. Apple CarPlay teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplayfor

2Teie auto on Android Auto jaoks ette valmistatud. Android Auto teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.android.com/auto/

3InControl Remote sisaldab tellitavaid teenuseid, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega. Jaguari rakendus InControl Remote on alla laaditav Apple’i või Google Play poest.

4Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist, pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

5Mõnes riigis on vajalik päikesevalgust nõrgendav esiklaas.

6Kehtib ausa kasutamise poliitika. Sisaldab 1-aastast tellimust, mida saab hiljem pikendada.

7Kehtib ausa kasutamise poliitika. Pärast 20 GB andmemahu kasutamist ühe kuu jooksul võib andmeedastuskiirus ülejäänud kuus väheneda. Üksikasjad selle funktsiooni õiglase kasutamise eeskirjade kohta leiate InControl Pivi Pro tingimustest aadressil www.jaguar.com/pivi-pro-terms. Taasesituse aeg sõltub voogesituse pakkujast ja videosisust. HD-videoedastus suurendab märkimisväärselt andmekasutusmahtu.

8Taasesituse aeg sõltub voogesituse pakkujast ja videosisust. HD-videoedastus suurendab märkimisväärselt andmekasutusmahtu. Sisaldab 1-aastast tellimust, mida saab hiljem pikendada.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõltuvalt auto tehnilistest omadustest (mudel ja jõuülekanne) ning riigist või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Autosiseseid funktsioone peaks juht kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda. Palun küsige oma edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest.

Apple CarPlay on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad Apple Inc lõppkasutaja tingimused.

Android Auto on Google LLC registreeritud kaubamärk.

Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. ​
Trifield ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.
NanoeTM on ettevõtte Panasonic Corporation registreeritud kaubamärk.