SISEMUS

Kaasaegne, stiilne ja kaunilt valmistatud - E-PACE sisemus on eksimatult Jaguar ning pakub oma klassis eesrindlikku panipaigaruumi.

E-PACE iga komponent on piinliku täpsusega kujundatud, et luua puhas, tajutav kogemus. Kokpit mähkub ümber juhi ja SportShift käiguvalits on kohe sõrmeotste juures. Stiilne Infinity-tagasivaatepeegel on disainitud ilma raamita.

FIT YOUR LIFE INSIDE

MAHUTAGE SINNA OMA ELU

E-PACE on panipaikade poolest oma klassi parimate seas. Sügav eemaldatavate topsihoidjatega keskkonsool mahutab väiksemaid tahvelarvuteid või neli pikaliasendis 75cl pudelit. Suur kindalaegas on suurepärane koht kõikidele olulistele asjadele, mida soovite enda lähedal hoida - nagu näiteks keskkonsooli eemaldatavad topsihoidjad. Mõlema esiukse sügavatele taskutele on antud kuju, mis mahutab mitmeid erinevaid esemeid, sealhulgas telefonid, purgid ja 1,5-liitrine veepudel. 

CONFIGURABLE AMBIENT INTERIOR LIGHTING

KOHANDATAV MEELEOLUVALGUSTUS REISIJATERUUMIS

Valikuline konfigureeritav salongi meeleoluvalgustus* loob rikkaliku visuaalse mulje ning lõõgastava õhkkonna kõikidele reisijatele. Süsteem tõstab sisekujunduse peened detailid esile pehmete valgusefektidega, mida saab valida kümnes erinevas värvitoonis.

ERINEVUS TULEB DETAILIDEST

Just väikesed disainidetailid annavad E-PACE-le selle unikaalse iseloomu, näiteks eksklusiivne esiklaasi vasakusse nurka peidetud disain. Ka konsoolisahtlisse ja keskkonsooli all on peenelt trükitud jaaguar.

Valige peente materjalide ja tekstuuride hulgast, samuti rabavate värvikombinatsioonide seast. Teie valikud loovad sellise E-PACE, mida te armastate.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible