PRAKTILISUS JA TURVALISUS

Kuhu iganes peate minema või mida iganes kaasa võtma, on E-PACE loodud pingutusteta, mugavalt ja - mis peamine - turvaliselt teid ja teie reisijaid transportima.

Optimaalse turvalisuse jaoks on E-PACE-le lisatud terve hulk funktsioone, mis mitte ainult ei kaitse teid ja teie reisijaid, vaid aitavad aktiivselt õnnetuste juhtumist ennetada. Palju enamana kui pelgalt oma funktsioonide summana töötavad E-PACE juhiabisüsteemid koos, et muuta autoga sõitmine lihtsamaks ja turvalisemaks.

TEGEVUSVÕTI

Valikulise tegevusvõtmega saate nautida oma lemmiktegevusi ja auto võtit turvaliselt autos hoida. Täiendava mugavuse jaoks saab tegevusvõtme oma randmele kinnitada. See tugev ja täiesti veekindel randmerihm võimaldab teil osaleda kõikvõimalikes tegevustes. Lihtsalt puudutage auto lukustamiseks või avamiseks oma tegevusvõtmega tagaluuki ja deaktiveerige või taasaktiveerige tavaline pult.

POWERED GESTURE TAILGATE

ELEKTRILINE VIIPEGA TAGALUUK*

Elektriline viipega avanev tagaluuk võimaldab juhil tagaluuki avada ja sulgeda teeservalt, ilma et ta peaks puudutama pagasiluuki või võtmepulti. Asetage jalg auto tagaosa külje alla ning tagaluuk avaneb või sulgub.

* Saadaval vaid koos valikulise võtmevaba sisenemisega

TAKE YOUR WORLD WITH YOU

VÕTKE OMA MAAILM ENDAGA KAASA

Suuri esemeid on lihtne paigutada tänu kuni 1,3 meetri laiusele pagasiruumile - mis teeb näiteks lapsevankri kaasavõtmise E-PACE jaoks lapsemänguks. Kuni 441 liitrit mahutavasse pagasiruumi paigutate kergesti kaks keskmise suurusega kohvrit ja kolm käsipagasi suuruses kohvrit.

JUHIABISÜSTEEMID

MATRIX LED-ESITULED

Valikulised Matrix LED-esituled võimaldavad Intelligentset kaugtulede lülitamise süsteemi (Intelligent High Beam Assist, IHBA) ja kohanduvaid esitulesid (Adaptive Front Lighting, AFL). Jaotades tuledevihu kaheks eristamatuks vertikaalseks ribaks, maksimeerib IHBA nähtavuse huvides kaugtulede sektsioonide arvu vastutulevate autode ümber, samas jättes teiste autode ette varju, et vältida pimestamist. Animeeritud suunatuled vähendavad teistel liiklejatel plaanitud liikumissuuna mõistmiseks kuluvat aega.

PEDESTRIAN AIRBAG

JALAKÄIJATE TURVAPADI

Kokkupõrke korral päästavad kaitserauda paigaldatud andurid valla kapoti alla peidetud turvapadja. See kergitab kapoti ning avab välise turvapadja, mis kaitseb jalakäijaid või jalgrattureid esiklaasiga kokku puutumise eest.

JUHIABISÜSTEEMIDE PAKETID

Drive Pack

Park Pack

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible