UUS
JAGUAR E-PACE

E-PACE on Jaguari esimene kompaktlinnamaastur. See on ainulaadne kombinatsioon kaunist välimusest, väledusest ja dünaamilisest juhtimisest. Nüüd saadaval ka pistikhübriidina.

Uhiuus Jaguar E-PACE –
turvalisem ja kiirem kompaktmaastur

Jaguar on lansseerinud uhiuue E-PACE’i, millel on uuendatud välis- ja sisekujundus, uus info- ja meelelahutussüsteem Pivi Pro, uhiuus sõidukiarhitektuur ning lai valik võimsaid ja efektiivseid mootoreid. Üks selle linnamaasturi esiletõstmist väärt uuendus on pistikhübriidelektriline jõuülekanne. Täislaetuna saab maasturiga ainult elektrienergial sõita kuni 55 km.

Uue E-Pace’i esimesed mudelid jõuavad Eestisse 2021. aasta alguses.

Registreeruge ja saage uudiseid E-PACE’i kohta esimesena.

Jaguar E-PACE

Kohustuslikud väljad on märgitud tärniga


DISAIN

TUTVUGE SISEMUSEGA

TUTVUGE SISEMUSEGA

E-PACE’i disainile keskendunud keskkonnas on kõigel kindel eesmärk, stiil ja rafineerituse tunne.

KUJUNDUSELEMENDID

KUJUNDUSELEMENDID

E-PACE’i salongis kohtuvad mugavus ja isikupära. Nautige nahaga sama värvi õmblustega Windsori nahkistmeid või rõhutage auto esteetikat kontrastõmbluste ja erksate värvidega. Laia materjalivalikuga saate E-PACE’i just endale sobivaks teha.

UURIGE VÄLIMUST

UURIGE VÄLIMUST

Ideaalne kombinatsioon sportauto disainist ja maasturi praktilisusest. Julgete disainielementidega, alates küljeavadest kuni esivõreni.


SÕIDUVÕIMEKUS

SÕIDUVÕIMEKUS

SÕIDUVÕIMEKUS

Ainulaadne tasakaal väleda ja mugava sõidu vahel. Õppige tundma selle Jaguari linnamaasturi sõidupõnevust. Lai valik uhiuusi täiustatud mootoreid, sealhulgas uued hübriidtehnoloogiad – leiate kindlasti endale sobivaima.

UUS JAGUAR E-PACE PISTIKHÜBRIID-KOMPAKTLINNAMAASTUR

UUS JAGUAR E-PACE PISTIKHÜBRIID-KOMPAKTLINNAMAASTUR

Veelgi suurem kütusesääst ja väiksemad kütusekulud – kõik, mida Jaguar E-PACE’is armastate.

JAGUAR E-PACE 300 SPORT

JAGUAR E-PACE 300 SPORT

Iseloomulikud disainielemendid lisavad Jaguar E-PACE 300 SPORTile isikupära, kuid see, mis on tõeliselt eriline, asub kapoti all. 4-silindriline 300 hj mootor koos intelligentse jõuülekandega optimeerib juhitavust ja pakub põnevat sõitu.

UHIUUED MOOTORIVALIKUD

UHIUUED MOOTORIVALIKUD

E-PACE pakub erinevate hübriidtehnoloogiatega tasakaalustatud ja reageerivat sõitu veel suurema kütusesäästuga. Saadaval on poolhübriidbensiinimootor, diiselmootor ning pistikhübriid.

NELIKVEDU

NELIKVEDU

Erinevates tingimustes jõudluse saavutamiseks kontrollib nelikveosüsteem pöördemomendi jaotust esi- ja tagatelje vahel. Veojõu optimeerimisel suurendab nelikvedu dünaamilist juhitavust ja pakub ebasoodsates tingimustes paremat stabiilsust, et saaksite sõitu nautida.

ISEKOHANDUV DÜNAAMIKA

ISEKOHANDUV DÜNAAMIKA

Valikuline isekohanduv dünaamika tagab täpse dünaamika ja paindliku sõidu, jälgides rataste ja kere liikumist. Amortisaatorid reguleerivad vedrustust ja tagavad optimaalse tasakaalu mugavuse, rafineerituse ja väleduse vahel. ​


SALONGI TEHNOLOOGIA

LIHTSUS ON STANDARDPAKETIS

LIHTSUS ON STANDARDPAKETIS

Info- ja meelelahutussüsteemi Pivi standardvarustuses on

  • 11,4-tolline puuteekraan
  • DAB-digitaalraadio
  • Värskelt kujundatud liides
  • Apple CarPlay® 1
  • Android Auto™ 2
  • InControl Remote 3

Minge üle versioonile Pivi Pro4 ja Teid saadab uusim autosisene tehisintellekt, mis pakub täielikult ühendatud teekonnal selliseid funktsioone nagu näiteks iseõppiv navigatsioonisüsteem.

INFORMATSIOON HETKEGA

INFORMATSIOON HETKEGA

Uue valikulise kõrgresolutsiooniliga 12,3-tollise interaktiivse juhiekraaniga saate valida erinevate paigutuste hulgast, sealhulgas täisekraanil kuvatav 3D-navigeerimine, sõidu- ja audioteave.

Valikuline esiklaasinäidik2 projitseerib põhiteabe esiklaasile. Täisvärviekraanilt saate hõlpsalt näha oma auto kiirust, käigukangi asetust ja navigeerimist.

MERIDIAN AUDIO

MERIDIAN™ AUDIO

Suurbritannias asuv MeridianTM Audio on muusikaelamuste tipptasemel edastaja. Me ei räägi lihtsalt helitugevuse suurendamisest. See on pigem muusika sügavuse, selguse, realistlikuse suurendamine, kasutades täiustatud akustilist tehnoloogiat ja strateegiliselt paigutatud kõlareid, et luua heliplatvorm, mida nimetame helilavaks ja mis sobib ideaalselt E-PACE’i salongi. Valige helisüsteemide MeridianTM või MeridianTM Surround vahel.

SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

Valikuline seadmete juhtmevaba laadimine koos telefonisignaali võimendiga võimaldab ühilduvaid nutitelefone laadida ilma juhtme või laadimisdokita. Autos olles kasutab telefon parema signaali ja selgemate kõnede jaoks auto antenni.

SALONGIÕHU PUHASTAMINE FILTRIGA PM 2,5

SALONGIÕHU PUHASTAMINE FILTRIGA PM 2,5

Valikuline NanoeTM ionisatsioon suurendab juhi ja kaassõitja heaolu. Nupu PURIFY aktiveerimisel püüab spetsialselt välja töötatud filter kinni väljast tulevad peenosakesed, nagu näiteks PM 2,5 ja õhus leiduvad allergeenid, näiteks tolmu ja õietolmu.


PRAKTILISUS JA OHUTUS

MAHUTAVUS

MAHUTAVUS

E-PACE’i sportautodes on suur pakiruum ja mahukad salongi panipaigad. Kindalaegas ja sügavad välisuste panipaigad hoiavad hädavajaliku käeulatuses, samas kui pakiruum mahutab kõik, mida vajate pikemal reisil.

ACTIVITY KEY

TEGEVUSVÕTI ACTIVITY KEY

Uhiuus vee- ja põrutuskindel valikuline tegevusvõti Activity Key9 võimaldab Teil oma autot avada, lukustada ja käivitada. Te ei vaja enam tavapäraseid võtmeid ega pea väljas olles muretsema, kuidas autovõtit turvaliselt kaasas kanda.

PIXEL LED HEADLIGHTS WITH SIGNATURE DRL

LED-PIKSELESITULED KOOS ISELOOMULIKE PÄEVASÕIDUTULEDEGA

Valikulistel LED-pikseltuledel on animeeritud suunatuled. Isekohanduvad kaugtuled tagavad pimedas suurema nähtavuse, jagades valgusvihku automaatselt ilma vastutulevaid sõidukeid pimestamata.

DRIVER ASSISTANCE

JUHIABISÜSTEEMID

Jaguar E-PACE on varustatud juhiabisüsteemidega, mis muudavad linnas liikumise ja parkimise lihtsamaks ning kiirteel sõitmise nauditavamaks. Need tehnoloogiad aitavad Teil stressivaba sõitu nautida.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible