TEHNOLOOGIAD JA INNOVATSIOON


TEHNOLOOGIAD JA INNOVATSIOON

Jaguar on Ühendkuningriigi suurim investeerija tootmise uurimis- ja arendustöö vallas ning toetab seega tuhandeid insenere, kes töötavad tipptasemel uuenduste arendamise kallal.

Me pakume tööd tuhandetele inseneridele ning investeerime autotööstuse uurimis- ja arendustöösse rohkem kui ükski teine autotootja Ühendkuningriigis. Seetõttu töötame pidevalt välja maailmatasemel uuendusi, mis hoiavad meid autotööstuses esirinnas.

Meie võrreldamatud teadmised alumiiniumkonstruktsioonide alal võimaldavad meil ehitada kergemaid, tõhusamaid ja nõtkemaid autosid, nagu uus XE ja XF. Esimestel uue põlvkonna Jaguari autodel, mis kasutavad meie uut kerget alumiiniumkonstruktsiooni, on erakordselt tugevad kered, suur väändejäikus ning peaaegu 50 : 50 kaalujaotus.

Osana pühendumisest suurendada pidevalt meie autode tõhusust, oleme loonud tõhusate Ingeniumi mootorite seeria, millega on varustatud ka XE ja XF. E-Performance’ mudelid on XE- ja XF-seerias kõige tõhusamad autod. Neil on energiasäästlik 2,0-liitrine turboülelaadega diiselmootor i4 (163 hj) koos nutika käivitus- ja seiskamissüsteemiga, üliväikese veeretakistusega rehvid, mis vähendab veeretakistust tee ja rehvi vahel, ning kerged aerodünaamilised valuveljed, mis suurendavad tõhusust. Tulemus: mudelil XE on kütusekulu vaid 3,8 l / 100 km ja CO2-heitkogus alates 99 g/km ning mudelil XF vaid 4 l / 100 km ja 104 g/km.

Homsete juhtide jaoks töötame praegu välja tulevasi tehnoloogilisi lahendusi, nagu: ennustav viipetuvastus ja hääljuhtimisega aktiveerimine, laseresitamine, mis suudab teele projitseerida hoiatava kujutise, mida näevad nii juht kui ka teised liiklejad, ning poolautonoomsed sõidusüsteemid, mis kõrvaldavad juhi eksimused ja muudavad liiklemise turvalisemaks.

Selleks et arendada tootmisuuendusi, mis aitavad säästa aega, kulusid ja ressursse, oleme ehitanud maailmas ühe kõige arenenuma autotööstuse virtuaalreaalsuse katsetamise töökoja, mis on juba säästnud üle 1,2 miljoni km katsesõite ning 290 tonni CO2-heitkoguseid.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible