Jaguar XF


JAGUAR XF

XF hoolib detailidest, pakkudes erakordset sõidudünaamikat ja tõhusust koos prestiiži ja elegantsuse tasemega, mida suudab pakkuda ainult Jaguar.


See on võrreldamatu kombinatsioon rafineeritusest ja nõtkest juhitavusest, mis on saavutatud tänu kergele alumiiniumkonstruktsioonile ja üleni alumiiniumist Ingeniumi mootorile. Pikad hooldusintervallid ja konkurentsivõimeline jääkväärtus on samuti ettevõtte jaoks väga mõistlikud.


Jaguar XF pakub kõike, mida äriklassi autost ootate: dünaamiline sõit, silmapaistev aerodünaamiline disain ja tänapäevased tehnoloogilised lahendused, mis muudavad iga sõidu turvalisemaks ja hoiavad teid ühenduses.


Esimest korda on nii diisel- kui ka bensiinimootoriga mudelitel saadaval nelikvedu (AWD) koos tehnoloogilise lahendusega Intelligent Driveline Dynamics*, mis muudab XF-i karmidel maastikel veelgi võimekamaks.


*Oleneb turust.

JAGUAR XF

JAGUAR XF

Jaguar XFi muljetavaldav jäärväärtus hakkab kujunema juba esimesest proovisõidust. Suurepärasele juhitavusele, rafineeritusele ja julgele disainile lisavad väärtust ka efektiivsusnäitajad, diiselmootori CO2 emissioon al. 104g/km. 

COMPETITIVE TOTAL COST OF OWNERSHIP

KONKURENTSIVÕIMELISED ülalpidamiskulud

Jaguar XF'i kujundamisel pidasime silmas ärikliente, mis tähendab, et ülalpidamiskulud peavad olema väiksemad.
XF E-Performance’i mudelid on kadestusväärselt tõhusad, kuna kütusekulu on al. 4,0 l / 100 km ja CO2-heitkogus vaid 104 g/km, mis asetab XF'i oma klassis juhtivate mudelite hulka.

See pole veel kõik. Ka XF'i hooldusintervallid on pikemad. Seega ei pea te hoolduse peale mõtlema enne 34 000 km või kahe aasta möödumist. Jaguar XF E-Performance’i mudeli äratundmiseks otsige auto tagaosas diskreetset sinist E-märki.

INTELLIGENT PERFORMANCE

intelligentne sooritusvõime

Jäiga ja kerge kerekonstruktsiooniga XF viib Jaguari tuntud sõiduomadused ja juhitavuse veelgi kõrgemale tasemele, pakkudes kõrgel tasemel nõtkust, mis aitab omakorda suurendada tõhusust.

Iga äriklient leiab endale sobiva XF'i, olenemata sellest, kas oluline on kadestusväärselt väike kütusekulu või võimas ülelaadega mootor.

LIGHTWEIGHT ALUMINIUM ARCHITECTURE

KERGE ALUMIINIUMKONSTRUKTSIOON

Uue XF'i suurepäraste sõiduomaduste alustala on Jaguari alumiiniumkonstruktsioon. See teeb XF'i eelmise põlvkonna XF'iga võrreldes 190 kg kergemaks, mis asetab selle oma klassis kergeimate sõidukite hulka.

Sõiduki kerge konstruktsioon võimaldab kasutada peaaegu ideaalset 50 : 50 kaalujaotust, vähendab kütusekulu ja langetab CO2-heitkoguseid, mis on vaid al 104 g/km.

SMART TECHNOLOGY

NUTIKAd TEHNOLOOGIAd

Jaguari täiustatud tehnoloogiliste lahenduste valik muudab Jaguar XF'i paremini ühendatuks ja nauditavamaks, tehes sellest ratastel kontori.

Wi-Fi tööpunkt tagab võimsa välise antenni kõige tugevamate võimalike mobiili- ja andmesignaalide vastuvõtmiseks, mis on ideaalne lahendus äriasjade ajamiseks kontorist eemal olles.

Lisaks on saadaval valikuline 10,2" puuteekraaniga meelelahutus- ja teabesüsteem InControl Touch Pro, millega kaasnevad täpsed navigeerimisjuhised, sujuv iOS-i ja Androidi ühenduvus ning 825W 17 kõlariga Meridiani digitaalne helisüsteem.

CRAFTED TO PERFECTION

SUUREPÄRANE KUJUNDUS

XF'i jõuline kujundus kaunite kurvide ja enesekindla püstise iluvõrega tõstab mudeli teiste seas esile. Selle elegantses ja progressiivses alumiiniumist keres on kombineeritud lühikesed ülendid ja silmapaistvad mõõtmed, mis tagab erakordse aerodünaamilise tõhususe, mida on näha sõiduki erakordselt väikese õhutakistuse järgi, vaid 0,26 Cd.

Salong on sujuv segu moodsatest luksuslikest materjalidest ja viimistlusest, traditsioonilisest Jaguari koostekvaliteedist ja tipptasemel tehnoloogiast. Tagaistujate põlveruum on suurenenud 15 mm ja pearuum kuni 27 mm, mis muudab kaassõitjate olemise ruumikamaks ja mugavamaks. Kõik see loob mugava ja ruumika õhkkonna, mis teeb sõidukist ideaalse valiku pikkade sõitudeks, olenemata sellest, kas tegemist on äri- või erasõiduga.

SERVICING

hooldus

Meie eesmärk on hoida hooldus- ja remondikulud võimalikult väiksed. Äriklientidele mõeldud ja varasemast rafineerituma Jaguar XF'i fikseeritud hooldusintervallid on nüüd kaks aastat või 34 000 km.

Sõidukiga kaasneb tasuta kolmeaastane garantii ning kolme aasta ja 90 000 km jooksul väikseimad üldised hoolduskulud.

DOES EVERYTHING BETTER

teeb kõike paremini

„Tehnilisest vaatenurgast oli meil XF'iga üks terviklik eesmärk – kõik pidi olema parem, ja ongi.

Sõiduk on varasemaga võrreldes veelgi dünaamilisem ja rafineeritum, mis teeb sõitmise mugavamaks. See on varustatud uusima autosisese meelelahutus- ja teabesüsteemiga ning sõitjateruumi ruumikuse suurendamiseks on iga millimeeter hoolikalt läbi mõeldud, kasutades samal ajal ära meie uue kerge alumiiniumkonstruktsiooni kaalu säästvaid eeliseid. Juhina märkate neid hüvesid alates hetkest, kui rooli taha istute.”

– Jaguar XF tootmisjuht Ian Hoban

täitke allolev päringuvorm ja meie müügimeeskond võtab teiega peagi ühendust

 

 

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible