Jaguar XE


JAGUAR XE – SPORTSEDAAN, MIS ON MÕELDUD TEIE ETTEVÕTTELE

Jaguar XE on kõige moodsam, ökonoomsem ja sportlikum sedaan, mille Jaguar on kunagi turule toonud. Sportsedaan Jaguar XE on silmapilkselt Jaguarina äratuntav ning iseloomulike tunnetusega.


Meie uus C-/D-segmendi äriklassi XE on saanud täielikult uue kujunduse, et vastata äriklientide vajadustele. Uus tipptasemel Ingeniumi diiselmootorite valik tagab Jaguaril seni väikseima kütusekulu ja heitkogused, mis teeb XE-st tõeliselt kulutõhusa valiku.


Pikad hooldusintervallid ja konkurentsivõimelised edasimüügihinnad tagavad ettevõtte jaoks suurepärase üldise väärtuse. Äriklassi autona, mis inspireerib ja motiveerib, kuid mahub siiski ka eelarve piiresse, on XE ideaalne lisa igasse sõidukiparki.

COMPETITIVE TOTAL COST OF OWNERSHIP

KONKURENTSIVÕIMELISED ÜLALPIDAMISKULUD

Jaguar mõistab, kui tähtsad on ülalpidamiskulud, kui ees seisab autode valimine ettevõtte sõidukiparki. Seetõttu võtsime selle arvesse juba XE kujundus- ja arendustöö alguses. Seame endale konkurentsivõimelisuse tagamiseks ranged eesmärgid, mis tagab Teile meelerahu, teades, et tegite XE valimisel targa valiku.


Pikemad hooldusintervallid kogu seerias, muljetavaldavalt väike kütusekulu alates 3,8 l / 100 km ja CO2-heitkogus vaid 99 g/km tähendavad, et XE E-Performance’i mudelite heitkogused on väiksemad ja omamise kogukulud konkurentsivõimelised.


Jaguar XE E-Performance’i mudeli äratundmiseks otsige auto tagaosas diskreetset sinist E-märki.

34,000KM OR 2 YEARS BETWEEN SERVICES

HOOLDUSTE VAHEL 34 000 KM VÕI 2 AASTAT

Teel olles on näha, et XE on kindel investeering. Jaguar on maailma üks kõige äratuntavam luksusautode kaubamärk, ja nagu võiks ka arvata, on meie autode edasimüügiväärtus muljetavaldav. Tänu nutikale disainile ja täiustatud tehnoloogiale on meie Ingeniumi mootorite hoolduskulud minimaalsed ja hoolduste vahele võib jääda muljetavaldav 34 000 km või 2 aastat. Põhikomponendid on ajasäästliku hoolduse ja parandustööde tagamiseks hõlpsalt ligipääsetavad.

LIGHTWEIGHT ALUMINIUM ARCHITECTURE

KERGE ALUMIINIUMKONSTRUKTSIOON

Tänu meie kergele alumiiniumkonstruktsioonile on XE kere kerge ja väändejäikus suur. Kaalujaotus on peaaegu ideaalne 50 : 50, mis tagab dünaamilise sõidu, suurema kütusesäästlikkuse ja väiksema CO2-heitkoguse.

DESIGN

DISAIN

Maailmas, kus esmamuljel on suur mõju, võib Jaguariga sõitmine olla otsustav.
XE tõmbab tähelepanu. See on väga omalaadne ja tõuseb teiste seas esile. Selle sujuvad jooned, luksuslik sõitjateruum ja tippkvaliteetne Jaguari märgistus tõstavad juhi esile ja demonstreerivad ülimat enesekindlust auto väärtuse suhtes teie ettevõtte- ja ümbritseva jaoks.

täitke allolev päringuvorm ja meie müügimeeskond võtab teiega peagi ühendust

 

 

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible