Jaguar TCS Racing naaseb ABB FIA vormel E maailmameistrivõistluste 8. hooajaks Mitch Evansi ja Sam Birdiga täiselektrilise Jaguar I-TYPE 5 võidusõiduauto roolis.
VAADAKE FILMI

TUTVUGE TIIMIGA

Meie maailmatasemel sõitjad, insenerid ja tehnikud janunevad edu järele, mis saavutatakse ainult tänu nende andekusele, visadusele ja stiilile.

SAM BIRD – SÕITJA

Briti võidusõitja Sam Bird liitus Jaguar Racinguga enne ABB FIA vormel E maailmameistrivõistluste 7. hooaega. 34-aastane mees jätkas oma seeriat, olles ainus sõitja, kes on alates murrangulise sarja algusest 2014. aastal võistelnud igal võistlusel, saades tänaseks kokkuvõttes 11 võitu, millest viimase sai ta Jaguar Racingule Diriyah’s ja New Yorgis.
MITCH EVANS – SÕITJA

Mitch alustas kardisõiduga 6-aastaselt ja võitis Uus-Meremaa grand prix’ 16-aastaselt. Ta debüteeris ABB FIA vormel E MM-sarjas Jaguar Racinguga 2016. aastal, kui Briti tiim naasis võidusõidule. Hiljutisel, 7. hooajal sai ta viis poodiumikohta ja lõpetas sõitjate meistrivõistlustel neljandana, mis oli tema seni kõrgeim koht. Kiireimad ringid sõitis ta ka Roomas, New Yorgis ja Londonis.
JAMES BARCLAY – TIIMIJUHT

James määrati Jaguari ABB FIA vormel E maailmameistrivõistluste programmi tiimijuhiks 2015. aasta novembris ning ta on vastutanud Briti kaubamärgi põneva motospordi juurde naasmise eest. Viimase viie hooaja jooksul on James jälginud Jaguar Racingu kasvu, juhtides tiimi nii rajal kui ka väljaspool seda.​

JAGUAR I-TYPE 5

See tagab ülima tasakaalu võimsuse ja efektiivsuse vahel, kiirendab 0–100 km/h 2,8 sekundiga ning selle maksimaalne võimsus on 250 kW.
TUTVUGE

VÕIDUSÕIDU DNA

Jaguari maine jõudluse, tehnoloogia ja disaini kohta loodi maailma kõige keerulisematel ringradadel ja meistrivõistlustel.