TIIM

TIIM

Meie tiimil on üks ja ühine visioon – näha end ABB FIA vormel E maailmameistrivõistluste poodiumitel üle kogu maailma.

HÄÄLETAGE MEIE SÕITJATE POOLT FANBOOSTIS

Kõikide tiimide sõidukid töötavad sama šassii ja akuplokiga, et tagada võrdsed võimalused. Sõitjal tekib eelis FanBoosti teel saadud häältega. Viis enim FanBoosti hääli saanud sõitjat saavad kasutada 5 sekundi jooksul võistluse teises pooles märkimisväärsemat võimsust.

SAM BIRD

SAM BIRD

Briti võidusõitja Sam Bird liitus Jaguar Racinguga enne ABB FIA vormel E maailmameistrivõistluste 7. hooaega. 2002. aastal oma võidusõitja karjääri alustades sai Bird eduka tulemuste rekordi juunioride kategooriates enne mitmeid olulisi vormel 1 rolle, sealhulgas testisõitjana Williamsi ja varusõitjana Mercedes AMG Petronase juures aastatel 2011–2013.

Viimastel aastatel on Bird koos Ferrari ja G-Drive Racinguga saavutanud edu FIA kestvussõidu maailmameistrivõistlustel. 34-aastane mees on osalenud kõigil ABB FIA vormel E võistlustel alates murrangulise sarja algusest 2014. Aastal ning saanud tänaseks 11 võitu, viimati Diriyah’s ja New Yorgis 7. hooajal. Lisaks on tal sõitjate meistrivõistluste üldarvestuses 6. koht ja kolm poodiumikohta – ta on jätkuvalt ainus sõitja, kes on igal hooajal võidusõidu võitnud.
INSTAGRAM TWITTER
MITCH EVANS

MITCH EVANS

Mitch alustas kardisõiduga 6-aastaselt ja võitis Uus-Meremaa grand prix’ 16-aastaselt. Endise vormel 1 võidusõitja Mark Webberi juhendamisel võitis noor sõitja 2012. aasta GP3 tiitli. 2013. aastal GP2 minnes ja algajana, kõigest 18-aastaselt, sai Mitchist pärast kolmandana lõpetamist Malaisias Sepangis GP2 ajaloo noorim poodiumile tõusnud sõitja. Suurema edu saavutas ta 2015. aastal, kui ta sai Malaisias Sepangis 24 tunni sõidus teise koha.

Mitch debüteeris ABB FIA vormel E MM-sarjas Jaguar Racinguga 2016. aastal, kui Briti tiim naasis võidusõidule. Oma teisel hooajal tiimis tõi Mitch, keda peetakse üheks kiireimaks sõitjaks, Jaguar Racingule mitu esikohta, sealhulgas koha viie kiireima hulgas (Super Pole), esimese positsiooni stardijoonel (Pole Position) ja poodiumil.

2019. aastal kandis töö vilja ja ta võitis ABB FIA vormel E Roomas. Sellele järgnes veel kaks poodiumikohta Bernis ja New Yorgis, mis viisid ta sõitjate arvestuses esiviisikusse.

2019/20. hooajal saavutas Mitch ülekaaluka võidu Mexico Citys ja sai esimese positsiooni stardijoonel (Pole Position) ning poodiumile Santiagos Tšiilis. Ta lõpetas tiimi üldarvestuses P7. Mitchiga liitub sel hooajal sõitja Sam Bird, mis muudab Jaguar Racingu meistrivõistluste üheks tugevaimaks tiimiks.

Põneval 7. hooajal sai Mitch sõitjate meistrivõistlustel 4.nda koha – oma seni kõrgeima. Mitch on saanud poodiumikoha Diriyah’s, Roomas, Monacos, Londonis ja Berliinis ning sõitis kiireimad ringid Roomas, New Yorgis ja Londonis.
INSTAGRAM TWITTER
TUGITIIM

TUGITIIM

Võistluspäeval võib roolis olla ainult kaks inimest, kuid neile on alati toeks ööpäev läbi töötav inseneride-, mehaanikute- ja analüütikutetiim, et tagada optimaalne jõudlus.