I-TYPE 5 VÕIDUSÕIDU TULEVIK

I-TYPE 5 VÕIDUSÕIDU TULEVIK

FAKTID

Meie seni kiireim ja efektiivseim I-TYPE koondab meie õppetunnid vormel E viie hooaja kohta.

Maksimaalne võimsus:
250 kW, mis vastab 335 hj

Režiim Attack:
250 kW, mis vastab 335 hj

Maksimaalne võimsuse regeneratsioon:
250 kW
Kiirendus 0–100 km/h
2,8 sekundit

Pikkus:
5160 mm

Laius:
1770 mm
Maksimaalne kiirus:
280 km/h

Aku kaal:
385 kg

Minimaalne kaal (koos juhiga):
903 kg
I-TYPE’I AKU

Teise põlvkonna liitiumioonaku (385 kg, 52 kW) paikneb süsinikkiust turvaelemendis. Aku kasutatav energia on võrdne 5000 mobiiltelefoni täis laadimisega. Laetavat energiasalvestussüsteemi Rechargeable Energy Storage System (RESS) laetakse enne võistlust ja võistluse ajal laeb akut regeneratiivne pidurisüsteem.


I-TYPE’I INVERTER

Eritellimusel valmistatud silikoonkarbiidi Silicone Carbide mooduliga I-TYPE’i inverteri on välja töötanud Jaguar Racing. Inverter kasutab akukomplektis salvestatud alalisvoolu (DC) ja muudab selle vahelduvvooluks (AC) – see toidab mootorit ja annab kasutamiseks vajaliku võimsuse. Tipptasemel inverter sisaldab oma kõrge juhtivuse tõttu ka 24-karaadist kulda.
I-TYPE’I JÕUÜLEKANNE

Jaguar Racingu mootorgeneraatori seade Motor Generator Unit (MGU) põhineb tiimi 6. hooaja kogemustel 2. generatsiooni autoga. Arendamise ja testimise ajal keskendus tiim MGU kergemaks ja efektiivsemaks muutmisele, et parandada I-TYPE’i üldist jõudlust.


I-TYPE’I ARHITEKTUUR

Uus ja ekstreemne välimus ei ole oluline ainult esteetika pärast. I-TYPE 5 on spetsiaalselt loodud survejõu suurendamiseks tänu suurele hajutile, et pakkuda suurepärast haarduvust isegi teisele autole lähedalt järgnedes. Veel üks silmapaistev omadus on uus FIA Halo peakaitseseade koos uuendusliku LED-valgusribaga. Kui Halo valgustus põleb siniselt, on auto ja juht režiimis Attack. Halo helendab fuksiapunaselt, kui juht on aktiveerinud FanBoosti ja võimaldab fännidel hõlpsalt jälgida oma lemmiktiimi või -sõitja strateegiat.
TÄISELEKTRILINE JAGUAR I-PACE

TÄISELEKTRILINE JAGUAR I-PACE

Ülim, täiselektrilise jõudlusega linnamaastur.
TUTVUGE
JAGUARI VÕIDUSÕIDU DNA

JAGUARI VÕIDUSÕIDU DNA

Jaguari maine jõudluse, tehnoloogia ja disaini kohta loodi maailma kõige keerulisematel ringradadel ja meistrivõistlustel.
TUTVUGE
VÕIDUJOOKS UUENDUSTEGA

VÕIDUJOOKS UUENDUSTEGA

Rabav disain ja hingetuks võttev jõudlus. Vaadake, kuidas meie kogemused ABB FIA vormel E maailmameistrivõistlustel kantakse üle meie maanteel kasutatavatele elektriautodele.
TUTVUGE