TUTVU ERIPAKKUMISTEGA

HINNAVÕIT KUNI 19 470€, AUTOD KOHE OLEMAS!

Jaguar XE and XF

xe ja xf eripakkumine

XF ja XE on jõuline ja sportlik. Kaunid kumerused toovad suurepäraselt esile kindla hoiaku. Enesekindel püstine iluvõre ja kapoti keskmise kumeruse sügavad jooned tugevdavad mudeli iseteadlikkust. Piki keret jookseb üksainus elegantne kaar, mis ümbritseb auto tagaosas isikupäraseid LED-tagatulesid, mille kujundus on inspiratsiooni saanud mudelilt F-TYPE.

TUTVU ERIPAKKUMISTEGA

HINNAVÕIT KUNI 19 470 €, AUTOD KOHE OLEMAS!

Jaguar E-PACE

JAGUAR E-PACE 

Jaguari uue mudeli E-Pace interjöör on kujundatud mõeldes perele kui ka juhile rahuldustpakkuvaks sõidukogemuseks, millele lisandub oma klassi igapäevane praktilisus. Sellist kompaktset linnamaasturit pole varem nähtud.

Hinnavõit kuni 4 000 EUR

Jaguar F-PACE

JAGUAR F-PACE 

Täiustatud crossover Jaguar F-Pace Prestige – lisa igapäevaellu isikupära ja stiili. Hetkel on Jaguar F-Pace Prestige varutusega saadaval erihinnaga.

Eripakkumise hind 46 900 EUR
Hinnavõit: 17 000 EUR

TUTVU LÄHEMALT

I-PACE

TÄISELEKTRIAUTO Jaguar I-PACE

Kõik Jaguarid erinevad teistest teedel liikuvatest sõidukitest. Ka täielikult elektrijõul töötamine ei muuda seda. Nullist ehitatud uus Jaguar I PACE on täielikult akutoitel töötav elektrisõiduk (BEV). Nii välimuselt kui ka sõiduomadustelt põnev Jaguar I PACE on maailma nutikaim 5-istmeline sportauto.

Hinnad alates 79 680 €

LOE LISAKS

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.