Risto Haug

Risto Haug

Müügijuht

tel. 6 630 660, mob. 5343 2621

risto.haug@inchcape.ee

Märt-Jaanus Jelsukov

Märt-Jaanus Jelsukov

Müügikonsultant

tel. 6 630 681, mob. 50 79 809

Mart.Jelsukov@inchcape.ee

Tauno Lang

Tauno Lang

Müügikonsultant

tel. 6 630 670, mob. 5 068 858

Tauno.Lang@inchcape.ee

Merike Laherand

Merike Laherand

Vanem-müügisekretär

tel. 6 630 660, faks 6 630 601

Merike.Laherand@inchcape.ee

Grete Regina Severt

Grete Regina Severt

Müügisekretär

tel. 6 630 660, faks 6 630 601

grete.severt@inchcape.ee

Tanel Veerpalu

Tanel Veerpalu

Hooldus
Tehnilise toe ja garantii meister

tel. 6 630 635, faks 6 630 601

Tanel.Veerpalu@inchcape.ee

Edward Reeds

Edward Reeds

Hooldus
Tehnilise toe ja garantii meister

tel. 6 630 644, faks 6 630 601

edward.reeds@inchcape.ee

Kristi Kruuser

Kristi Kruuser

Hooldus
Jaguari ja Land Roveri garantiispetsialist

tel. 6 630 608, faks 6 630 601

kristi.kruuser@inchcape.ee

Ervin Reemets

Ervin Reemets

Hooldus
hooldusnõunik

tel. 6 630 642

Ervin.Reemets@inchcape.ee

Indrek Malken

Indrek Malken

Hooldus
hooldusnõunik

tel. 6 630 643

Indrek.Malken@inchcape.ee

Ernst Konno

Ernst Konno

Hooldus
tööde broneerija

tel. 6 630 631

Ernst.Konno@inchcape.ee

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.