JAGUAR ASSISTANCE BY SERVICE

Sooritage korralised hooldused Jaguari volitatud esindaja juures ka peale garantii lõppu ja Teie Jagaurile pikeneb ka 24h maanteeabi teenus 1 aastaks.

Jaguar Assistance by Service” on kompleksne autoabiteenus, mis annab üle 3-aastase Jaguari juhile täieliku meelerahu. Teenus tuleb appi avariiolukordades, näiteks tehnilise rikke või liiklusõnnetuse korral ja lihtsamate probleemide, näiteks rehvi purunemise korral.

Kui teie auto muutub rikke või õnnetuse tagajärjel sõidukõlbmatuks, tuleb „Jaguar Assistance by Service” seda kohapeale kontrollima. Kui viga ei saa tee ääres parandada, transporditakse auto lähimasse volitatud Jaguari remonditöökotta.

Kui töökoda ei suuda autot sama ööpäeva jooksul parandada, on kliendil õigus saada kuni kolmeks päevaks C-klassi asendusauto. Teise võimalusena hüvitab „Jaguar Assistance by Service”:

  • kuni 3 ööd keskmise tasemega hotellis, kui sõit on katkenud üle 50 kilomeetri kaugusel kodust;
  • bussi-, rongi- või taksosõidu kulud;
  • lennu turistiklassis, kui kojusõit muul viisil kestaks üle 4 tunni.

Broneerige oma järgmine plaaniline hooldus ja nautige muretuid kilomeetreid

Broneerige hooldusaeg

Kohustuslikud väljad on märgitud tärniga

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.